Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 95 prej 95
 1. #81
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  Citim Postuar m par nga KOKASHTA Lexo Postimin
  Se di vallai.
  Them se zoti ka gisht tek fati.
  A thua se ka zoti gishte ?
  Po ky eshte ky zoti aman .

 2. #82
  Me thene te drejten...nuk para i besoj kto gjera.
  Po kur kam provime vesh perhere nje bluze qe me ka blere plaka.Kur e kaloj provimin,e mar ne tel dhe i them:"-Me tha profesori,kshu s'paske studju shume,po ket bluzen e paske shume te bukur dhe prandaj po te kaloj!"
  Asaj i behet qejfi.Hec mo a do bojme...

 3. #83
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,589
  Nuk para i shoh kto gjera!
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #84
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Antarsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,950
  Une kur kam qen i vogel sa here shifja nga ato mizat me kurriz te shkelqyshem jeshil
  (Mize M..ti) po te vrisja nje dhe te mendoja nje deshire me plotesohej.

  Stjerner er dom som lyser i Mrke

 5. #85
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,685
  Cila sht ajo gj q ju mendoni/duket q ju sjell fat?

  Per momentin asgje . Kur kemi qene femije mbase na fiksohej ndonje gje qe na dukej sikur na sillte fat , por tani nuk kam me fiksime te tilla .
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 6. #86
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,589
  Portofoli plot me leke, me sjell fat gjithmone.

  Kur e kam bosh, se si iken fat vet vetiu.. lol
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 7. #87
  BraiNNiac Maska e Bessar
  Antarsuar
  16-02-2008
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  55
  Mndja ..!
  ... sTranger in Paradise

 8. #88
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Antarsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Nuk besoj ne fat...

  " Fat " do e quaja mendjen ton...
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 9. #89
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Postime
  811
  Nje monedhe 0.1Cent €uro para nje kazan mbeturinash, me beri shume pershtypje pasi vetiu nga drita

 10. #90
  UNTILL WE MEET AGAIN Maska e arjeta3
  Antarsuar
  12-11-2007
  Vendndodhja
  shrine
  Postime
  471
  Nje medaljon floriri me shirit te zi ne te cilin eshte gdhendur nje portret, nuk e heq kurre nga qafa. Nuk besoj se mund te me sjell fat por ne nje fare menyre me mbron...sikur u thote te tjereve
  STOP I'M STILL HERE !!!
  Loneliness comes in only one size - Extra Large

 11. #91
  Per mu nuk ekziston nje gje e tille.
  **** ** ** ***** ** ***!

 12. #92
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Postime
  4,061
  Cila sht ajo gj q ju mendoni/duket q ju sjell fat?

  ca fati re aman un i kam than fatit ik futja vrapit se te iku fatmira mrej duresh
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 13. #93
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Antarsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tok
  Postime
  730

  Pr: Cila sht ajo gj q ju mendoni/duket q ju sjell fat?

  Mendoj se kam lindur me fat .

 14. #94
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,924

  Pr: Cila sht ajo gj q ju mendoni/duket q ju sjell fat?

  Nuk ekziston nj prgjigje e vetme pr kt pyetje, pasi do person ka besimet dhe perceptimet e tyre t veanta mbi fatin. Disa njerz mendojn se fati vjen nprmjet fatit t mir dhe rastsis, ndrsa t tjer besojn se fati i tyre sht i lidhur me punn e palodhshme dhe prpjekjet q bjn n jet. Disa mund t konsiderojn se dashuria dhe harmonia n marrdhniet e tyre sjellin fat, ndrsa t tjer mund t besojn se suksesi n karrier dhe arritjet financiare jan t rndsishme pr tu ndier t lumtur. N prgjithsi, fati sht nj koncept subjektiv dhe varion nga njeriu te njeriu.

 15. #95
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,671

  Pr: Cila sht ajo gj q ju mendoni/duket q ju sjell fat?


Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •