Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 40
 1. #21
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga janar Lexo Postimin
  kam par nje ender para 3 vjetesh ne lidhje me zotin dhe shqiperin

  libri i enrave me pergjigjet mijra njeres kan nevoj per ndimen tende


  besoj shum ne zot por jam me zemer te burgosur
  prej politokes dhe ........ se them dot se me vrasin

  janar mos u shqetso shum per interpretimin e andrrave as se te vret kush, se kajher natyra e anrrave munet me pas lidhje me shqetsime menore ose crregullime emocionale.
  Iky fragment andrres tane em tregon skizofreni -paranoike. Gjithsesi kostatimi jem absolutisht nuk duhet me u marr si diagnoz, pa nji skanim t'hollsishem t'andrrave, sjelljes, rezonances magnetike etj (te trunit) prej specialistit en klinik.
  En te vertet ti nuk ke nevoj me vizitu psikolog... as klinik, psikologt dhe konsultantat jan shkenctar t'specializum me kontrollu njerin per shtetin e klasen en fuqi, pamvarisht kodit t'etiks qe citojn ata jan naziztat modern... e kajher jan ata inxhinjerat e strukturs sociale e jets qe shkakton kto probleme menore en njerez... Un fortsisht tinkurajoj me ju lut Zotit shum, lutju Zotit qe t'ka dhan jeten dhe t'ka equiped me jetua mir, gjithcka do shkojn mir besom , ok shok ? em shkruj si ecen
  Ndryshuar pr her t fundit nga GANGO of SG : 28-12-2009 m 14:56
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 2. #22
  _ |_ Maska e ketty f
  Antarsuar
  14-12-2009
  Postime
  248
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  nese ka vertet nje psikolog ketu , do te kisha deshire te bisedoja me te....
  - Frangar, non flectar

 3. #23
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  tjeta ketty pretty ; ) lexova kerkesen tane dhe menoj qe mund t'nimoj
  ka me ken nji proces i gjat dhe per me pas sukses un kam nevoj per bashkpunimin dhe nimen tane... ma premton ket?
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2009
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kam Nje Vit Qe Shikoj Qe Me Dalin Te Vdekurit Ne Gjume Sme Ndahen Kam Frike Te Fle Naten ,,car Eshte Kur Shikon Te Vdekur Eshte Ndonje Gje ,,me Ndihmoni Ju Lutem

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e fegi
  Antarsuar
  29-05-2009
  Postime
  5,796
  Faleminderit
  0
  36 falenderime n 36 postime
  Citim Postuar m par nga amerika1 Lexo Postimin
  Kam Nje Vit Qe Shikoj Qe Me Dalin Te Vdekurit Ne Gjume Sme Ndahen Kam Frike Te Fle Naten ,,car Eshte Kur Shikon Te Vdekur Eshte Ndonje Gje ,,me Ndihmoni Ju Lutem
  Te vdekurit ne enderr,paraqet zbuloni diqka qe nuke ju konvenon juve?

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-09-2008
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mua me kan dal 6 numra ne enderr, c'te jen?
  kam nje muaj qe i luaj kto numra ne lloto po s'po fitoj gje, c'te bej , c'te jen ?
  numrat nuk jua them

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2009
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga fegi Lexo Postimin
  Te vdekurit ne enderr,paraqet zbuloni diqka qe nuke ju konvenon juve?
  po car te jete

 8. #28
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  Kam pare nje ender sikur isha me Marion dhe po verviteshim neper kuadrata qe rrotulloheshin ne ajer. Vrisnim bretkocka dhe hidheshim mbi plumba. Un isha Luigi dhe sa here lulja behej gati per te me kafshuar futesha ne nje buble lol

 9. #29
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  Citim Postuar m par nga amerika1 Lexo Postimin
  Kam Nje Vit Qe Shikoj Qe Me Dalin Te Vdekurit Ne Gjume Sme Ndahen Kam Frike Te Fle Naten ,,car Eshte Kur Shikon Te Vdekur Eshte Ndonje Gje ,,me Ndihmoni Ju Lutem
  a i njeh keta te vdekur qe shikon ne enderr? Me te degjur e kam qe duhet te dhurosh nje shume te vogel $10 ose $20 ne kishe, xhami ose ndonje te varferi. Ose si i themi ne ne shqip i taks nje shume per te vdekurit qe shikon ne enderr.
  I LOVE GOD

  j&g

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  Citim Postuar m par nga FierAkja143 Lexo Postimin
  Kam pare nje ender sikur isha me Marion dhe po verviteshim neper kuadrata qe rrotulloheshin ne ajer. Vrisnim bretkocka dhe hidheshim mbi plumba. Un isha Luigi dhe sa here lulja behej gati per te me kafshuar futesha ne nje buble lol
  uh ni fat i madh te pret lol, vrasja e bretkocave nuk asht shenj e mir po hajt mo po bojm sikur se pam ate lol
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 11. Anetart m posht kan falenderuar derjansi pr postimin:

  martini1984 (30-05-2015)

 12. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-09-2003
  Vendndodhja
  USA, Evrope:P
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Interpretimi i ndrrs

  Po kur shef ndonja qen qe don te te kafshoje??? Ca eshte kjo??

 13. #32
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-12-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Interpretimi i ndrrs

  Citim Postuar m par nga leopardi Lexo Postimin
  Po kur shef ndonja qen qe don te te kafshoje??? Ca eshte kjo??
  Pak me vonese por di te them kur shihet ne enderr qeni ka disa interpretime. Ne kete rast, qeni qe kerkon te te sulmoje do te thote qe ke nje armik. Te hiqet si i afert, qe te do te miren por ne realitet pret qe ti te humbasesh.

 14. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime

  Pr: Interpretimi i ndrrs

  Citim Postuar m par nga FierAkja143 Lexo Postimin
  Kam pare nje ender sikur isha me Marion dhe po verviteshim neper kuadrata qe rrotulloheshin ne ajer. Vrisnim bretkocka dhe hidheshim mbi plumba. Un isha Luigi dhe sa here lulja behej gati per te me kafshuar futesha ne nje buble lol
  LOL! Si sot e mbaj mend kte ender. ahaha flm per interpretimin!

 15. #34
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime n 161 postime

  Pr: Interpretimi i ndrrs

  Citim Postuar m par nga FierAkja143 Lexo Postimin
  LOL! Si sot e mbaj mend kte ender. ahaha flm per interpretimin!
  Me dilte gjithmone nje mushkonje nga kenetat ne gjume qe me pickonte,dhe mu be realitet enderra kur vendosa te zgjohem.

 16. #35
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime n 161 postime

  Pr: Interpretimi i ndrrs

  Me dilte fjala degjenerim....ne enderr!
  Akoma nuk ja di kuptimin.
  Faleminderit per sonte dhe me kersheri shpjegimi juaj sipas lagjes!
  Naten

 17. #36
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime n 161 postime

  Pr: Interpretimi i ndrrs

  Pashe dy enderra....
  E para: qe nje e njohur ne USA bente plazh,kishte nje mjeke afer per siguri se mos u digjte,dhe nje juriste qe i bente freske me gjethe palme,pasiqe e para priste princin Saladin,dhe e fundit shpenzimet i paguante nje bankiere nga laluceria.
  E dyta: qe jane kater dite pushim duke filluar nga neser,dhe kjo enderr me doli kur u zgjova.
  LG
  KLMire
  KLBUKUR

 18. #37
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime n 161 postime

  Pr: Interpretimi i ndrrs

  N.q-se disa femaruce duan qe gjendjen e tyre shpirterore ta qetesojne,duhet te japin doreheqje si krijuese te universit!
  Nje spiritualist satanik i panjohur.

 19. #38
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime

  Pr: Interpretimi i ndrrs

  Perendim dielli kam pa. Beautiful , spektakular. U magjepsa. Kush na sqaron apo interpreton?
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 20. #39
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime

  Pr: Interpretimi i ndrrs

  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Perendim dielli kam pa. Beautiful , spektakular. U magjepsa. Kush na sqaron apo interpreton?
  Do perfundoje me sukses dicka qe e ke perzemer mbase. Interpretimi im ky.
  Feelings change - memories don't.

 21. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-10-2007
  Vendndodhja
  ne absurdin koordinativ
  Postime
  77
  Faleminderit
  27
  19 falenderime n 18 postime

  Pr: Interpretimi i ndrrs

  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Perendim dielli kam pa. Beautiful , spektakular. U magjepsa. Kush na sqaron apo interpreton?
  Kjo enderr tregon deshira te fshehta seksuale.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Endrrat
  Nga Arbushi n forumin Pyetni psikologun
  Prgjigje: 160
  Postimi i Fundit: 04-12-2009, 08:13
 2. N krkim t "ndrrs"!
  Nga stella_senza_cielo n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 13-04-2009, 10:56
 3. Shpjegimi i endrres sime
  Nga FierAkja143 n forumin Pyetni psikologun
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 13-11-2005, 00:21
 4. Midis Endrres Dhe Reales
  Nga Agim Doi n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-06-2005, 13:19
 5. Perndjekja e endrres....
  Nga Dita n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 18-07-2002, 10:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •