Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 171
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-07-2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  858
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

  E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

  me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lioness : 05-01-2008 mė 09:36

 2. #2
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Une do te shpallja "nomination" engjelloren per vete. Ky eshte postimi i pare qe i lexoj dhe me duket tmerresisht intrigues dhe interesant.
  +1 per engjelloren.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-07-2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  858
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Une do te shpallja "nomination" engjelloren per vete. Ky eshte postimi i pare qe i lexoj dhe me duket tmerresisht intrigues dhe interesant.
  +1 per engjelloren.
  weeeee flm...(engjellorja fshin djerset nga sikleti)

  lere aman se nuk mbahem dot...(e bera si ai doni me per belulin)

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-06-2006
  Postime
  354
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Me duket se eshte teme mjaft e qelluar.
  Anetari i vitit 2007?
  Hmmm…e gjeta : Baptisti.

  Kam lexue shume shkrime te tij dhe pothuaj asnjeri nga ato s`me ka lene indiferent.
  Baptisti eshte nje djale shume i zgjuar!Di shume…si ne fushen e shkencave shoqerore poashtu edhe ne fushen e shkencave natyrore,gje qe me ka habite shume here!
  Sinqerisht,ai eshte njeri nga forumistet me te zgjuar!
  Mirepo,Baptisti,si shqiptar me, i ka edhe te metat e veta.Di te jete here-here edhe arrogant!Kjo sjellje nganjehere i zbehe shkrimet e tija.

  Me e forta: para se te hysh ne replike me te,ti me mire merri me vete dorezat e boksit!
  Sepse hyrja ne replike me Baptistin do te thote hyrje ne ring me Mike Tysonin!

  Tung Baptist, deri ne meqin e ardhshem.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime
  Baptist edhe Davius keta jane me shume qe asnjehere nuk i kam lene postimet tek temat qe me interesojne pa lexuar.Jane terheqes domethene.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Une do te votoja pa medyshje Baptist ,meqe ishte per nje ,po te kishte vende te dyta e te treta do te sekelldisesha.
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-07-2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  858
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  ka dhe vende te dyta e te treta ...jepini

 8. #8
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mendoj Qė Antari i Vitit Duhet Tė Jetė Baptist.
  Ėshtė Gjithmon Online Dhe Poston Me Vend.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-07-2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  858
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  nga eshte futur ai baptisti mor aman...si ben dhe si modest pale...

  nejse...vazhdojne nominations... kemi cmime te tipit...

  1.grenxa e vitit
  2.pushka e jevgut e vitit etj etj

 10. #10
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Te mos ja prishim temen kot kesaj engjellores :

  Edhe une votoj per BAPTIST.
  Arsyet : Eshte tip me "balls"... dmth ate qe ka per te thene e thote, kujtdo qofte... Kjo mbetet per tu vleresuar me shume edhe se vete permbajtja.

  Nqs do me duhej te votoja nje tjeter natyrisht do ishte DARIUS. Gjithe ai mund i harxhuar meriton respekt ne mos shperblim.

  Nobel per paqen do i jepja XHAMIA. Njeri i moderuar dhe i ekuilibruar.

  Nobel per humorin : GATUSSO : Nuk e harroj dot momentin kur ngaterronte "zoofiline" me "zoologjine".

  Cmime te tjera ne vijim

 11. #11
  Carpe Vinum Maska e Zombi
  Anėtarėsuar
  27-08-2007
  Vendndodhja
  Postime
  1,035
  Faleminderit
  5
  39 falenderime nė 29 postime
  Padyshim Baptist!
  • The rest is silence.


 12. #12
  i regjistruar Maska e Morning star
  Anėtarėsuar
  10-07-2007
  Postime
  997
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Te gjith antaret japin kontributin e tyre me mendime edhe ide. Smund te vecoj asnje.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Anėtarėsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mire se erdhet ne naten e ndarjes se cmimeve Academy Awards te Forumit Shqiptar


  Ti leme shakate tani gjithsekush ka shkrimet e tij/saj te vecanta kshuqe i bie secili te jet anetar i vitit, vetem se ne fusha te ndryshme lol, personalisht shkrimet qe me lene gjithmon pershtypje jane ato te Darius, po edhe Baptist nuk ngelet pas (vetem se i ka icik nervat e dobta)

 14. #14
  me 40 hajdutė Maska e alibaba
  Anėtarėsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  32
  Postime
  5,654
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Baptist nuk pe prishi renin, edhe un po ta dha voten ty.

 15. #15
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po Ndaj Ēmimet Edhe Unė:
  Votoj per BAPTIST.

  Antarėt Tjerė Tė Suksesshėm : Darius , Davius , Zeri i Mirdites , Albo , Thekthi etj.

  Nobel per paqen: Davius.

  Nobel per humorin : Sherri

  p.s Ku Je o Baptist ??

 16. #16
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Pa diskutim Darius, sepse cdo komentim ka nje argumentim nga mbrapa...
  La vita č bella...

 17. #17
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Baptist for president! Baptist for president! ka dhe avatar te bukur
  shoqerusi i dyte i missit eshte Xfiles
  shoqerusi i trete eshte Darius me Force Intruder....kam respekt aty aty per kta...si vecoj dot
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  14-11-2007
  Vendndodhja
  ne kabul tu bo plazh
  Postime
  785
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  un do ja jepja venin e par biligoas per shkrimet e shumllojshme.dhe te dytin bar/bunjes se i esht kunderven atyre qe kan fut sherr ne forum me anen e fes.

 19. #19
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Anėtarėsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  35
  Postime
  489
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  GLAMOROUS do tja jepja trofeun e forumit pasi esht nder te paktat femra inteligjente ketu

 20. #20
  Aq me plas... Maska e Sa Kot
  Anėtarėsuar
  19-12-2005
  Postime
  1,044
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Talking

  xfiles, i cili kerkon denimin me vdekje edhe nqs merr fryme dhe harxhon ajrin.
  As qe du me dit!

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •