Close
Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 171 prej 171
 1. #161
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Citim Postuar mė parė nga biligoa Lexo Postimin
  Jam une biligoa antarja e vitit 2007 Kryesorja te meret neper goje qofte per mire qofte per keq, askush nuk i lexon postimet, i anashkalojne, duke thene eh politike.
  ,
  ke te drejte biligoa, te jem i sinqerte une lexoj fjalite e para dhe te fundit te postimeve te tua. Nuk kam durim te lexoj faqe e faqe te tera nga shkrimet e tua , mos ma merr per keq po nuk lexoj asnjehere shkrime aq te gjata .

  P.S.Mbahesh ne goje vetem per mire.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga xfiles : 18-01-2008 mė 20:21

 2. #162
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Per mua ka shum, por qe do vecoja jane: DiAna, Marijuana85, Elena hyjnore nga Vlora kjo ka qene edhe per vitin e kalum edhe perpara atij sipas meje . Walchira, Alda.....edhe tjeret gjith per liber guiness kan qene.

 3. #163
  Letersia Maska e feneri
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Vendndodhja
  Nė Kėrēovė
  Postime
  359
  Faleminderit
  0
  37 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  ,
  ke te drejte biligoa, te jem i sinqerte une lexoj fjalite e para dhe te fundit te postimeve te tua. Nuk kam durim te lexoj faqe e faqe te tera nga shkrimet e tua , mos ma merr per keq po nuk lexoj asnjehere shkrime aq te gjata .
  Ėshtė e qėlluar nėse s'ėshtė tendencioze!
  Pėr kėtė kohė me miradie pėrshėndes tė githė anėtarėt qė kanė shprehur shumė ide. Dhe e kanė pasuruar Forumin shqiptar. Respekt tė gjithė !
  Veēoj biligoa, pėr veēantinė e sjelljes sė temave !
  Arbėri tė qofsha fal, tė kam nėnė e mė ke djalė !

 4. #164
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,699
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga biligoa Lexo Postimin
  Jam une biligoa antarja e vitit 2007 Kryesorja te meret neper goje qofte per mire qofte per keq, askush nuk i lexon postimet, i anashkalojne, duke thene eh politike.
  Cigani kishte thene "ai qe s'livdon veten iu kallte baraka", ashtu edhe ty.

 5. #165
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,699
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homza Lexo Postimin
  Per mua ka shum, por qe do vecoja jane: DiAna, Marijuana85, Elena hyjnore nga Vlora kjo ka qene edhe per vitin e kalum edhe perpara atij sipas meje . Walchira, Alda.....edhe tjeret gjith per liber guiness kan qene.
  Te lexosh kete qe ke vene ti ne balle qenka si te vijosh kurs nga edukata seksuale e ligjeruar nga nje prift katolik "me eksperience" te gjere per kete lende!

 6. #166
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  43
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  do vecoja kete DONNA76
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 7. #167
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-07-2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  858
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  he mė te lumte

 8. #168
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Anėtarėsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,969
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga donna76 Lexo Postimin
  do vecoja kete DONNA76
  Bella topa do shtoja
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 9. #169
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hyj-Njeriu Lexo Postimin
  Bella topa do shtoja
  plasen llafet e pista ketej,
  hahaha, kujdesni re se topa merret me kuptim tjeter nga ai e fjalor .

 10. #170
  elixirs
  Anėtarėsuar
  25-09-2007
  Postime
  1,447
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  xfiles, darius, baptist, styxi, xhgashi..........
  pershendetje te gjtheve

 11. #171
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  serena_adria mendoj se i takon ky cmim pėr vitin 2017 !
  Silence is golden.

Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •