Close
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 171
  1. #41
    Perjashtuar Maska e _SheJtaNia_
    Anėtarėsuar
    02-04-2007
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    105
    Citim Postuar mė parė nga elen
    Zemrushja
    Mos e merr me qafe te rikthehet serisht se mezi iku qe ketu

  2. #42
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2007
    Vendndodhja
    poēem
    Postime
    95
    Habitem si kan votuar Baptisi un pata nja dy replika me kete antar dhe nuk e zgjata se nuk mu duk ne regull.
    Dhe disa shkrime te tij qe lexova, shumica ishin me paragjykime, keshu qe ky anetar nuk ja vlen fare ne list, jo me ne vend te pare.

    Per mendimin tim vendin e pare (2007) nga anetaret e forumit e meriton Gimi3

  3. #43
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    Citim Postuar mė parė nga zari Lexo Postimin
    Po ku eshte sondazhi te votojme dhe a lejohet te votosh per vete, nese po sa here?
    zaro sa madeshtor qe je... kam qeshur me lote me kete qe ke shkruar... vetem se me bere te qesh voto sa here te te doje e bardha zemer...

  4. #44
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    Citim Postuar mė parė nga ShocK Lexo Postimin
    Unė pėr vete do ja jepja rrypin fitues engjellorja.
    Do tė bi ene Salsano Rrapin qė kur ta dorėzoj ēmimin tė kėndojė njė kėngė.

    U bafsh 100 vjeē e ta gėzosh fitoren.
    rrofsh ti...po nuk e kam qejf salsanon..me mire me sill altin shiren lol

  5. #45
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    Citim Postuar mė parė nga DI_ANA Lexo Postimin
    Padyshim qe je ti....se ve ne diskutim fare!
    eheee...dhe une nuk e ve ne dyshim qe postimet e mia nuk te kane lene indferente

  6. #46
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Pas nje diskutimi per biondet vs. brune... mu kujtua nje barsalete e vjeter e vjeter qe mund ta lexoni ketu :
    http://forumishqiptar.com/showthread.php?t=89488
    Besoj se me kete nje nomination e marr edhe une


    Hey engjellore... me duket se rezultati eshte i papermbysshem tashme. Keshtu qe shpall fituesin (Baptist) se mos marrim ndonje te qerasme te klubi lagjes

  7. #47
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    jooooo... prit se do ta japin te gjithe opinionin e tyre....nuk e kane dhene akoma

  8. #48
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Opo me degjo mua se jam i vjeter ketu... kaq ishte edhe kjo teme. Nga 2009 do kujtohet ndonje riosh te futet dhe te votoje per veten e vet me nick tjter. LoL
    Anetaret aktive e dhane mendimin...

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e joss
    Anėtarėsuar
    15-09-2005
    Postime
    311
    Anetar i vitit...........Benseven11

  10. #50
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Anetar i Vitit : Comandaaaaanteeeee Shaban Memijaaaaaa

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e resina
    Anėtarėsuar
    19-05-2007
    Vendndodhja
    ne nje vend te bukur,ku cdo stine ka bukurine e vet
    Postime
    286
    Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
    Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

    E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

    me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...
    Per mua dy anataret e vitit 2007 jane :
    e panjohura
    engjellorja

    nuk mund ti vecoj dot.
    JETEN TA JETOSH PA E VRARE

  12. #52
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    flm resina

  13. #53
    OPENMINDED Maska e land
    Anėtarėsuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
    Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

    E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

    me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...
    Antari i vitit 2007per mua jane dy nuk mund ti ndaj,Borix dhe xfiles,sa here kam hyre ne forum kontrolloja profilin e ketyre dy antareve ata jane te jashtezakonshem per me teper dhe shume te rinj,kam lexuar te gjitha shkrimet e tyre.
    antare te tjere qe me terhiqnin me shkrimet e tyre jane,Barat,hyj njeriu,darwin,artson,heroi i popullit,proscriptor,riu,vampiro,diesel industry,drague,brooklyn2007(kam replikuar shume here me ate,por eshte e pamohueshme qe eshte shume inteligjent dhe me njohuri te gjera)drity i paudhe,priltin.

    Nga antaret femra pa diskutim Zemerushja(e cila tashme shkruan shume pak ketu),Biligoa(e jashtezakonshme)Di Ana(poetja ime e preferuar).


    Antaret fodulle,eh ata kane patur vetem injorimin tim,nuk me interesojne aspak,ju pergjigjem vetem kur gericen.
    Nga besimtaret respektoj xhamia dhe mesia forever
    UNE JAM TI-TI JE UNE



    E LA NOSTRA GIOIA CON NOI

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e xhori
    Anėtarėsuar
    25-12-2006
    Vendndodhja
    MARCHE
    Postime
    1,518
    une votoj brarin se eshte i flakte per PD.
    se mos me merzitet ndonjera, 1 vot eshte nuk lejohen 2
    apo te jap nje te pergjysmuar
    jeshét prčmč ne aliarčm
    jeshčm more jeshčm
    po drita skeshčm

  15. #55
    Larguar.
    Anėtarėsuar
    30-11-2004
    Postime
    1,506
    Meqe behet fjale per te zgjedhur Kungullin e vitit, po e jap dhe une mendimin tim :

    Perqindja me e larte e kungujve gjendet ne temat patriotike-ilirike-pellazgjike-neandertale.

    Kungullsia e tyre shprehet ne kete menyre :

    Zoti ka qene shqiptar ne lindje, por me vone u natyralizua ne amerikan, por te jeni te sigurte qe ai nuk e ka harruar gjuhen e memes, shqipes. Zoti paska meme ? Sigurisht qe po. Mema e Zotit eshte mbreteresha Teuta. Por ai nuk ka baba. Zoti nuk mund te kete baba.

    Vendin e dyte ne perqindjen e kungujve e zene temat dashurore-erotike-pickimore-qaramane.

    Dhe shprehet keshtu :

    Kam nje te dashur o Dhot tha thume e dua. Mirepo, kur dola dje te pija nje Banana Split, pashe nje djale O Dhot tha i bukur. Dhe rashe ne dashuri me te. Pyetje : a mund t'i dua te dy njeheresh ? Dhe ushtria kungullore vazhdon : "posiiiiiiiii, mund t'i duash dhe bile fort. Me ka ndodhur dhe mua me bojaxhiun kur erdhi te lyeje shtepine, pastaj edhe me teknikun e televizorit, si dhe te mos harroj, me ka ndodhur dhe me Blendin, ate DJ Rrumba-bumba ku shkojme per ēdo nate : O Dhoooooooooot, tha thekthi ethte !"

    Dhe vendi i trete u takon temave fetare-muslo-orto-rrumpallo-hyllore.

    Dhe shprehen keshtu :

    Luani tha Allah Akbar. Dhe madje ne arabisht ore ! Ose : Po binte shi dhe s'kisha ēader. Ktheva koken lart dhe degjova nje ze te trashe : O Ibrahim, futu poshte nje strehe se u bere qull. Dhe menjehere e zbatova. Per ēudi, vertete nuk lagesha me. E kuptova pernjehere. Kisha folur me Zotin. Vetem ai e dinte qe nuk do te lagesha. Zoti eshte i madh, ai i di te gjitha, Amen ! Amin ! Aaaapshu !



    Si perfundim, bishtin e kungullit duhet ta kerkoni ne kete mjedise me lart. Une mund t'ju bej ndonje propozim, por jam i ri dhe nuk i njoh te gjithe. Megjithate, ja emrat e mi :

    Tek patriotizmi : sigurisht qe baptiste e meriton bishtin e kungullit. Kiji inatin, jepi hakun, thoshte populli ine i lashte pellazgjik.

    Tek dathuria : me kane zene syte nje shy_girl_needs_love. Edhe kjo e meriton bishtin e kungullit. Talentet duhen shperblyer.

    Tek Krisht-bismilahu : nje gostivar ma kane zene syte, si dhe nje XX22, ketu e kam te veshtire te vendos, por me tek a ēift, po them gostivari. Ta gezoē bishtin edhe ti gostivar.


    Suksese fituesve. Jam i nderuur qe jam ne mesin tuuj.

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    LOL^ i bukur pershkrimi

    Flm qe me adresove se isha shume kurioze nga t'ia nisja per te gjetur kungujt fitues
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  17. #57
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar mė parė nga zzzz... Lexo Postimin






    Si perfundim, bishtin e kungullit duhet ta kerkoni ne kete mjedise me lart. Une mund t'ju bej ndonje propozim, por jam i ri dhe nuk i njoh te gjithe. Megjithate, ja emrat e mi :

    Tek patriotizmi : sigurisht qe baptiste e meriton bishtin e kungullit. Kiji inatin, jepi hakun, thoshte populli ine i lashte pellazgjik.

    Tek dathuria : me kane zene syte nje shy_girl_needs_love. Edhe kjo e meriton bishtin e kungullit. Talentet duhen shperblyer.

    Tek Krisht-bismilahu : nje gostivar ma kane zene syte, si dhe nje XX22, ketu e kam te veshtire te vendos, por me tek a ēift, po them gostivari. Ta gezoē bishtin edhe ti gostivar.


    Suksese fituesve. Jam i nderuur qe jam ne mesin tuuj.

    Shume interesant ky shkrimi yt....
    Po te kjo rradha e kungujve ti te kush rang kungujsh e fut veten?

    Respekte
    "Carpe Diem"

  18. #58
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    hahaahahahaahahhahahahahahah

  19. #59
    Larguar.
    Anėtarėsuar
    30-11-2004
    Postime
    1,506
    Citim Postuar mė parė nga DI_ANA Lexo Postimin
    Shume interesant ky shkrimi yt....
    Po te kjo rradha e kungujve ti te kush rang kungujsh e fut veten?

    Respekte

    Une futem tek kungujt e pavarur, DI_ANA. Meqe ra fjala, seē ka nje shkop qe po te ngaterron kembet. Nje tip krande _, te ka ndare me dysh. DIANA quhej nje mesuesja ime e anglishtes, por ne ishim goxha mistrece dhe ia shqiptonim gjithmone DJANA. Sot me duket se punon ne nje disco, si DJ_ANA.

    Sidoqofte, une do te konkuroj per Kungullin 2008, nuk kam qene ne kohe per garen, shoket ishin regjistruar qekur. Do te ishte jo fair play sikur t'iu hiqja ēmimin nga dora, me vetem 15 postime.

    Kungujt duan kohe te dallohen, kungullsia meritohet, duhet pune, mundim, cfilitje.

    Keshtu qe po e hedh kandidaturen qysh sot per Kungullin 2008. Kush deshiron te beje lobbying, eshte i mirepritur dhe i premtoj nje byrek me kungull te gatuar nga kungulleshka ime qe iu befte kungulli im asaj iu befte.

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    zzzzzzzzzzzzz

    kush ta ka bere nervoze cicerimen??

Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •