Close
Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 171
  1. #21
    I qete Maska e BEHARI
    Anėtarėsuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
    Postime
    2,119
    Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
    Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

    E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

    me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...
    pershendetje engjellorja!!
    teme shume interasante kjo qe ke hapur,por do ishte shume me interesante ne qofte se do i zgjellje ti vete 10/20/apo 30 antare dhe te hapje hapje nje sontazh ku te kishin te drejt te votonin te gjithe antaret per antarin e vitit!!
    po ebere kete mbase mund te votoja per nje antar apo antare duke shprehur dhe konsideraten time per te!!
    faleminderit!

  2. #22
    I qete Maska e BEHARI
    Anėtarėsuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
    Postime
    2,119
    Fisniku student..........................................f or president ka dhe avatar te bukur plus qe eshte shum paqsor!!
    Den Bossi.................................shoqerues i dyte i misit pasi ka ber disa mungesa megjithate eshte shum i qarte ne postimet e tija!
    Gimi 3......................................per edukaten dhe kulturen qe tregon ndaj te tjerve dhe realitetin qe sjedh ne postime!
    Gostivari Usa...........................e meriton pasi eshte shum rezistues ndaj stuhive !
    XX22 .....................kurse ner goca e fiton kjo kuroren pasi eshte njesh fare ne komente dhe shume e sinqerte!!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BEHARI : 03-01-2008 mė 20:08

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e Glamorous
    Anėtarėsuar
    31-03-2005
    Vendndodhja
    Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
    Postime
    354
    Une per vete do i jepja nga nje vote anetareve te meposhtem:
    Gimi3 ; Davius ; DI_ANA ; Morning star ; theodora* ; land (qe se di nga ka humbur) ; Edvin83 ; DeLpHiN ; shoku_tanku...
    Sdi kush tjeter meriton pike, pasi jane shume... e per ti kujtuar qe te gjithe duhet me doemos qe te kesh nje userlist .
    Ju uroj suksese!
    Puthja eshte ushqimi i zemres...

  4. #24
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    po te ishe pak shqiptar ti nuk do te shkruaje pallavra ketu ne forum.merr shembull pak nga XHAMIA:

  5. #25
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Thuhet mister se po leni nam
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  6. #26
    Unė pėr vete do ja jepja rrypin fitues engjellorja.
    Do tė bi ene Salsano Rrapin qė kur ta dorėzoj ēmimin tė kėndojė njė kėngė.

    U bafsh 100 vjeē e ta gėzosh fitoren.

  7. #27
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
    Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

    E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

    me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...

    Padyshim qe je ti....se ve ne diskutim fare!
    "Carpe Diem"

  8. #28
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Smund te ve gishtin mbi asnje , po njeriu e merr me mend cila tem e nje antari ose disa lexohen me shum dihet qe ai person duhet vlersuar .

  9. #29
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Per mua jane me tolerantet(LEO DAVIUS XFILES)nuk po shkruaj per femrat se jane shume.

  10. #30
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar mė parė nga ClaY_MorE Lexo Postimin
    Thuhet mister se po leni nam

    Ti je me i miri dhe mos e diskuto.....
    Kesaj hapeses se temes i bera qejfin se e dua shume!lol


    respekte ju te tjeret!
    "Carpe Diem"

  11. #31
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar mė parė nga Glamorous Lexo Postimin
    Une per vete do i jepja nga nje vote anetareve te meposhtem:
    Gimi3 ; Davius ; DI_ANA ; Morning star ; theodora* ; land (qe se di nga ka humbur) ; Edvin83 ; DeLpHiN ; shoku_tanku...
    Sdi kush tjeter meriton pike, pasi jane shume... e per ti kujtuar qe te gjithe duhet me doemos qe te kesh nje userlist .
    Ju uroj suksese!

    Ti je e mrekullueshme dhe te falenderoj....sinqerisht!


    Ketu ka shume njerez te mire...ka plot,midis tyre je edhe ti e nderuar!


    Respekte
    "Carpe Diem"

  12. #32
    me 40 hajdutė Maska e alibaba
    Anėtarėsuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    DI_ANA pasi fillove me na lavdru, bile mos e ndal dorėn.

  13. #33
    i/e larguar Maska e GL_Branch
    Anėtarėsuar
    02-11-2003
    Vendndodhja
    Arbany
    Postime
    1,592
    Pa dyshim per Dariusin dhe Baptist, tani rend te dyte duhen: Davius, Ali Baba dhe Kreksi.

  14. #34
    Perjashtuar Maska e _SheJtaNia_
    Anėtarėsuar
    02-04-2007
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    105
    Do zgjidhja: Darius, Xhgashi, Genesis, Styx, Baptist, BARAT, Drity, Dita, Benseven11, etj. Ju lutem ndajeni ne disa copeza kete vote timen.

  15. #35
    Perjashtuar Maska e Zėu_s
    Anėtarėsuar
    02-05-2006
    Postime
    1,672
    Per Baptistin, dihet ...

  16. #36
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Vota ime shkon per gocat, mund tju them qe une jam prej Tropoje dhe ngaqe ne kishim nje kandidat mashkull per deputet i bojkotova zgjedhjet dhe kam shku e kam votu 5 vota per Jozin ne Shkoder, edhe kjo vetem e vetem qe osht femen shife tashi kur te dalin partia socialsite ne konferece shtypi edhe te thot qe PDja ka manipulu zgjedhjet dhe ky shkrimi im eshte prova hahahahah


    Ka shum qe ju rrespektoj mendimet...ama po te kishit bo nje sondazh me ca emra ne do kishim votu.

  17. #37
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anėtarėsuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Citim Postuar mė parė nga Kandili 1 Lexo Postimin
    Me duket se eshte teme mjaft e qelluar.
    Anetari i vitit 2007?
    Hmmm…e gjeta : Baptisti.

    Kam lexue shume shkrime te tij dhe pothuaj asnjeri nga ato s`me ka lene indiferent.
    Baptisti eshte nje djale shume i zgjuar!Di shume…si ne fushen e shkencave shoqerore poashtu edhe ne fushen e shkencave natyrore,gje qe me ka habite shume here!
    Sinqerisht,ai eshte njeri nga forumistet me te zgjuar!
    Mirepo,Baptisti,si shqiptar me, i ka edhe te metat e veta.Di te jete here-here edhe arrogant!Kjo sjellje nganjehere i zbehe shkrimet e tija.

    Me e forta: para se te hysh ne replike me te,ti me mire merri me vete dorezat e boksit!
    Sepse hyrja ne replike me Baptistin do te thote hyrje ne ring me Mike Tysonin!

    Tung Baptist, deri ne meqin e ardhshem.
    Se c'me paskeni turperuar aman... e pranoj kritiken pa pretenduar modesti.
    Fakt
    Kete kritike e kam gelltitur jo me larg se 6 dite me pare nga BlackEagle ne temen "sherr" i shkences ku i kam dhene nje sqarim te arsyes se kesaj te mete. Jam i besimit se leximi i pergjegjes qe ia kam dhene atij do te ndricoje kete kontraverze (qe ndoshta do te duhej te mbetej e fshehte), do te sqaroje nje keqkuptim permanet te cilin me vetedije e hasi ne diskutim me shumkend; tjeter arsye plotesuese eshte edhe, se une ketu u drejtohem e flas nga pozita sikur po flas me miq te cilet nuk me hidherohen aq lehte.

    Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
    Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

    E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

    me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...
    Vertete keshtu si eshte formuluar pyetja une e kam veshtire te vendos kush mund te jete anetari postimet e te cilit nuk te lene indiferent???
    OK
    Per te mos futur sherr nuk do te permend asnje nga emrat e anetareve mashkuj per te cilet kam respekt te dalluar ne mesin e te cileve mund te fshehet edhe ndonje femer por qe une kete nuk e di. (Ne realitet ata vet e dijne fare mire -jam i sigurte, se cilet jane. Ju pershendes)

    Per femrat. Po dhe ju e dini fare mire qe ne meshkujt s'shpetojme dot pa u treguar vecmas subjektiv ne gjykimin per ju, prandaj kam frike mos bej ndonje padrejtesi dhe do e le edhe kete te ngelet si mister...


    Pershendetje te perzemerta te gjitheve.
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  18. #38
    i/e regjistruar Maska e elen
    Anėtarėsuar
    07-01-2005
    Vendndodhja
    United States of Albania
    Postime
    919
    une kam neper mend

    Baptist
    Xfiles
    Hyj-Njeriu
    Davius-Darius (nuk jam siguro se cilin nga keta te dy keshtu qe po i ve te dy..
    Korcari-Li
    Shoku Tanku

    nga cupkat:
    Elen
    Zemrushja
    DiAna
    KozyShack
    Rexhina.

    ndjej qe dike kam harruar po te me lajmeroje...
    Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

  19. #39
    DR-GR Maska e oliver55
    Anėtarėsuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Europa
    Postime
    666
    une i votoj te kater Darius , Davius , Zeri i Mirdites , Albo ,
    PARA KOMBIT DHE KOMBESISE. VE NJERIUN;

  20. #40
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-10-2006
    Postime
    241
    Po ku eshte sondazhi te votojme dhe a lejohet te votosh per vete, nese po sa here?

Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •