Close
Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 171
 1. #21
  I qete Maska e BEHARI
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,127
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
  Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

  E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

  me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...
  pershendetje engjellorja!!
  teme shume interasante kjo qe ke hapur,por do ishte shume me interesante ne qofte se do i zgjellje ti vete 10/20/apo 30 antare dhe te hapje hapje nje sontazh ku te kishin te drejt te votonin te gjithe antaret per antarin e vitit!!
  po ebere kete mbase mund te votoja per nje antar apo antare duke shprehur dhe konsideraten time per te!!
  faleminderit!

 2. #22
  I qete Maska e BEHARI
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,127
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Fisniku student..........................................f or president ka dhe avatar te bukur plus qe eshte shum paqsor!!
  Den Bossi.................................shoqerues i dyte i misit pasi ka ber disa mungesa megjithate eshte shum i qarte ne postimet e tija!
  Gimi 3......................................per edukaten dhe kulturen qe tregon ndaj te tjerve dhe realitetin qe sjedh ne postime!
  Gostivari Usa...........................e meriton pasi eshte shum rezistues ndaj stuhive !
  XX22 .....................kurse ner goca e fiton kjo kuroren pasi eshte njesh fare ne komente dhe shume e sinqerte!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BEHARI : 03-01-2008 mė 19:08

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Anėtarėsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  361
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une per vete do i jepja nga nje vote anetareve te meposhtem:
  Gimi3 ; Davius ; DI_ANA ; Morning star ; theodora* ; land (qe se di nga ka humbur) ; Edvin83 ; DeLpHiN ; shoku_tanku...
  Sdi kush tjeter meriton pike, pasi jane shume... e per ti kujtuar qe te gjithe duhet me doemos qe te kesh nje userlist .
  Ju uroj suksese!
  Puthja eshte ushqimi i zemres...

 4. #24
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  po te ishe pak shqiptar ti nuk do te shkruaje pallavra ketu ne forum.merr shembull pak nga XHAMIA:

 5. #25
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Thuhet mister se po leni nam
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 6. #26
  Gjumash Maska e ShocK
  Anėtarėsuar
  09-12-2006
  Postime
  677
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Unė pėr vete do ja jepja rrypin fitues engjellorja.
  Do tė bi ene Salsano Rrapin qė kur ta dorėzoj ēmimin tė kėndojė njė kėngė.

  U bafsh 100 vjeē e ta gėzosh fitoren.

 7. #27
  Ngelem unė! Maska e DI_ANA
  Anėtarėsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
  Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

  E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

  me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...

  Padyshim qe je ti....se ve ne diskutim fare!
  "Carpe Diem"

 8. #28
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Smund te ve gishtin mbi asnje , po njeriu e merr me mend cila tem e nje antari ose disa lexohen me shum dihet qe ai person duhet vlersuar .

 9. #29
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Per mua jane me tolerantet(LEO DAVIUS XFILES)nuk po shkruaj per femrat se jane shume.

 10. #30
  Ngelem unė! Maska e DI_ANA
  Anėtarėsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  Thuhet mister se po leni nam

  Ti je me i miri dhe mos e diskuto.....
  Kesaj hapeses se temes i bera qejfin se e dua shume!lol


  respekte ju te tjeret!
  "Carpe Diem"

 11. #31
  Ngelem unė! Maska e DI_ANA
  Anėtarėsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Glamorous Lexo Postimin
  Une per vete do i jepja nga nje vote anetareve te meposhtem:
  Gimi3 ; Davius ; DI_ANA ; Morning star ; theodora* ; land (qe se di nga ka humbur) ; Edvin83 ; DeLpHiN ; shoku_tanku...
  Sdi kush tjeter meriton pike, pasi jane shume... e per ti kujtuar qe te gjithe duhet me doemos qe te kesh nje userlist .
  Ju uroj suksese!

  Ti je e mrekullueshme dhe te falenderoj....sinqerisht!


  Ketu ka shume njerez te mire...ka plot,midis tyre je edhe ti e nderuar!


  Respekte
  "Carpe Diem"

 12. #32
  me 40 hajdutė Maska e alibaba
  Anėtarėsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  32
  Postime
  5,654
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  DI_ANA pasi fillove me na lavdru, bile mos e ndal dorėn.

 13. #33
  i/e larguar Maska e GL_Branch
  Anėtarėsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  Arbany
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Pa dyshim per Dariusin dhe Baptist, tani rend te dyte duhen: Davius, Ali Baba dhe Kreksi.

 14. #34
  Perjashtuar Maska e _SheJtaNia_
  Anėtarėsuar
  02-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Do zgjidhja: Darius, Xhgashi, Genesis, Styx, Baptist, BARAT, Drity, Dita, Benseven11, etj. Ju lutem ndajeni ne disa copeza kete vote timen.

 15. #35
  Perjashtuar Maska e Zėu_s
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Postime
  1,674
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Per Baptistin, dihet ...

 16. #36
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Vota ime shkon per gocat, mund tju them qe une jam prej Tropoje dhe ngaqe ne kishim nje kandidat mashkull per deputet i bojkotova zgjedhjet dhe kam shku e kam votu 5 vota per Jozin ne Shkoder, edhe kjo vetem e vetem qe osht femen shife tashi kur te dalin partia socialsite ne konferece shtypi edhe te thot qe PDja ka manipulu zgjedhjet dhe ky shkrimi im eshte prova hahahahah


  Ka shum qe ju rrespektoj mendimet...ama po te kishit bo nje sondazh me ca emra ne do kishim votu.

 17. #37
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,699
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kandili 1 Lexo Postimin
  Me duket se eshte teme mjaft e qelluar.
  Anetari i vitit 2007?
  Hmmm…e gjeta : Baptisti.

  Kam lexue shume shkrime te tij dhe pothuaj asnjeri nga ato s`me ka lene indiferent.
  Baptisti eshte nje djale shume i zgjuar!Di shume…si ne fushen e shkencave shoqerore poashtu edhe ne fushen e shkencave natyrore,gje qe me ka habite shume here!
  Sinqerisht,ai eshte njeri nga forumistet me te zgjuar!
  Mirepo,Baptisti,si shqiptar me, i ka edhe te metat e veta.Di te jete here-here edhe arrogant!Kjo sjellje nganjehere i zbehe shkrimet e tija.

  Me e forta: para se te hysh ne replike me te,ti me mire merri me vete dorezat e boksit!
  Sepse hyrja ne replike me Baptistin do te thote hyrje ne ring me Mike Tysonin!

  Tung Baptist, deri ne meqin e ardhshem.
  Se c'me paskeni turperuar aman... e pranoj kritiken pa pretenduar modesti.
  Fakt
  Kete kritike e kam gelltitur jo me larg se 6 dite me pare nga BlackEagle ne temen "sherr" i shkences ku i kam dhene nje sqarim te arsyes se kesaj te mete. Jam i besimit se leximi i pergjegjes qe ia kam dhene atij do te ndricoje kete kontraverze (qe ndoshta do te duhej te mbetej e fshehte), do te sqaroje nje keqkuptim permanet te cilin me vetedije e hasi ne diskutim me shumkend; tjeter arsye plotesuese eshte edhe, se une ketu u drejtohem e flas nga pozita sikur po flas me miq te cilet nuk me hidherohen aq lehte.

  Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
  Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

  E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

  me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...
  Vertete keshtu si eshte formuluar pyetja une e kam veshtire te vendos kush mund te jete anetari postimet e te cilit nuk te lene indiferent???
  OK
  Per te mos futur sherr nuk do te permend asnje nga emrat e anetareve mashkuj per te cilet kam respekt te dalluar ne mesin e te cileve mund te fshehet edhe ndonje femer por qe une kete nuk e di. (Ne realitet ata vet e dijne fare mire -jam i sigurte, se cilet jane. Ju pershendes)

  Per femrat. Po dhe ju e dini fare mire qe ne meshkujt s'shpetojme dot pa u treguar vecmas subjektiv ne gjykimin per ju, prandaj kam frike mos bej ndonje padrejtesi dhe do e le edhe kete te ngelet si mister...


  Pershendetje te perzemerta te gjitheve.
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e elen
  Anėtarėsuar
  07-01-2005
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  924
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  une kam neper mend

  Baptist
  Xfiles
  Hyj-Njeriu
  Davius-Darius (nuk jam siguro se cilin nga keta te dy keshtu qe po i ve te dy..
  Korcari-Li
  Shoku Tanku

  nga cupkat:
  Elen
  Zemrushja
  DiAna
  KozyShack
  Rexhina.

  ndjej qe dike kam harruar po te me lajmeroje...
  Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

 19. #39
  DR-GR Maska e oliver55
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Europa
  Postime
  666
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  une i votoj te kater Darius , Davius , Zeri i Mirdites , Albo ,
  PARA KOMBIT DHE KOMBESISE. VE NJERIUN;

 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2006
  Postime
  246
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po ku eshte sondazhi te votojme dhe a lejohet te votosh per vete, nese po sa here?

Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •