Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e bnik
    Anėtarėsuar
    27-12-2007
    Postime
    152

    Post Per cfare aresye eshte perjashtuar anetari BILDERBERG

    per cfare aresye eshte perjashtuar anetari BILDERBERG

    --------------------------------------------------------------------------------

    ANTARI BILDERBERG ME KA DERGUAR NJE E-MAIL DHE ME KA KERKUAR TE BEJ KETE PYETJE NE FORUM.
    NESE DONI TE KONTAKTONI DIREKT ME KETE ANTAR E-MAIL I TIJ ESHTE BILDERBR@HOTMAIL.IT

    "Pershendetje,
    Kerkoj shpjegime mbi arsyen perse me keni pezulluar llogarine prane
    forumitshqiptar! Nuk arrij te kuptoj mungesen e theksuar te edukates qe po tregoni duke injoruar e-mail-et e mia dhe duke mos me dhene asnje shpjegim mbi arsyet tuaja!
    Ju bej te ditur zoterinj se nese do te vazhdoni me heshtjen dhe injorimin tuaj do perdor cdo mjet te informacionit qe kam ne dispozicion per te diskretituar web sitin www.forumishqiptar.com duke i bere te ditur botes mbare diskriminimin ndaj meje dhe artikujve te mi!
    Qendroj ne pritje te nje pergjigje serioze dhe profesionale nga ana juaj!
    Faleminderit!"






    Citim Postuar mė parė nga land Lexo Postimin
    O xheko ene ti darius,nuk e kundershtoj temen aspak,por nuk kom postu naier ke kjo teme une..........nuk kam qene ndonjehere bilderberg,keshtu qe shkrimet e te tjereve mos i ngjisni tek profili im,hajt shnet.

  2. #2
    Citim Postuar mė parė nga bnik Lexo Postimin
    per cfare aresye eshte perjashtuar anetari BILDERBERG

    --------------------------------------------------------------------------------

    ANTARI BILDERBERG ME KA DERGUAR NJE E-MAIL DHE ME KA KERKUAR TE BEJ KETE PYETJE NE FORUM.
    NESE DONI TE KONTAKTONI DIREKT ME KETE ANTAR E-MAIL I TIJ ESHTE BILDERBR@HOTMAIL.IT

    "Pershendetje,
    Kerkoj shpjegime mbi arsyen perse me keni pezulluar llogarine prane
    forumitshqiptar! Nuk arrij te kuptoj mungesen e theksuar te edukates qe po tregoni duke injoruar e-mail-et e mia dhe duke mos me dhene asnje shpjegim mbi arsyet tuaja!
    Ju bej te ditur zoterinj se nese do te vazhdoni me heshtjen dhe injorimin tuaj do perdor cdo mjet te informacionit qe kam ne dispozicion per te diskretituar web sitin www.forumishqiptar.com duke i bere te ditur botes mbare diskriminimin ndaj meje dhe artikujve te mi!
    Qendroj ne pritje te nje pergjigje serioze dhe profesionale nga ana juaj!
    Faleminderit!"
    BILDERBERG nuk ekziston fare si emer ne forum, e jo me te jete perjashtuar. E vetmja gje qe mendoj se mund te jete eshte qe do jete rregjistruar me emer te dyte dhe emri bilderberg i eshte bashkangjitur te parit. Tjetra, eshte thene me qindra here qe mos kerkoni llogari neper forum pse eshte perjashtuar njeri apo tjetri. Pergjigje skeni per te marre kurre per ankesa te tilla. Ne kete rast, e vetmja menyre komunikimi eshte ajo me e-mail me administratoret.

Tema tė Ngjashme

  1. Angli, kapet anėtari i bandės sė Selitės
    Nga White_Angel nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 28-10-2008, 06:06
  2. Aksidentohet rėndė anėtari DITO
    Nga Dito nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 49
    Postimi i Fundit: 28-08-2006, 10:14
  3. Anėtari mė i ri i forumit
    Nga TopNotch nė forumin Prezantoni veten nė forum
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 10-03-2006, 11:32
  4. Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 27-05-2004, 10:29

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •