Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Pse?!!!

  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Glamorous
    Anėtarėsuar
    31-03-2005
    Vendndodhja
    Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
    Postime
    354

    Exclamation Pse?!!!

    S'arrij ta kuptoj pse ka ndodhur kjo gje...
    Nje dite para bajramit hapa nje teme "Gezuar Bajramin" disa ore me von, kete teme e gjeta te transferuar se bashku me postimet e bera nga userat te tema: "Ju uroj gėzuar festat e fundvitit dhe njė vit sa mė tė mbarė!" ... Dhe rastesisht sot duke lexuar temat te Nenforumi "Pershendetje dhe Urime" gjej temen "Gezuar festen e Bajramit." te hapur nga useri kobra 70 .

    Si mund ta kuptoj kete gje une?!
    Per me teper userit te cilit i transferohet tema, apo i fshihet, nuk duhet te marre ndonje p.m nga moderatori i cili kryen kete veprim???
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Glamorous : 26-12-2007 mė 11:39
    Puthja eshte ushqimi i zemres...

  2. #2
    Self Confidence Maska e Gimi3
    Anėtarėsuar
    24-10-2006
    Vendndodhja
    Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
    Postime
    1,028
    Citim Postuar mė parė nga Glamorous Lexo Postimin
    S'arrij ta kuptoj pse ka ndodhur kjo gje...
    Nje dite para bajramit hapa nje teme "Gezuar Bajramin" disa ore me von, kete teme e gjeta te transferuar se bashku me postimet e bera nga userat te tema: "Ju uroj gėzuar festat e fundvitit dhe njė vit sa mė tė mbarė!" ... Dhe rastesisht sot duke lexuar temat te Nenforumi "Pershendetje dhe Urime" gjej temen "Gezuar festen e Bajramit." te hapur nga useri kobra 70 .

    Si mund ta kuptoj kete gje une?!
    Per me teper userit te cilit i transferohet tema, apo i fshihet, nuk duhet te marre ndonje p.m nga moderatori i cili kryen kete veprim???
    E drejte e jotja eshte te dish arsyen , e drejta e atij qe e ka transferuar temen e hapur nga ti duhet te arsyetohet qofte permes P.M. qofte permes temes te cilen ti e ke hapur , ose se paku te gjeje nje fakt mbi te cilin mbeshtetej
    Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

  3. #3
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anėtarėsuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Jam ne mbeshtetje te plote te Glamorous.

    Life's too short to remove USB safely.

  4. #4
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Glamorous....

    Une nuk jam moderatore te ai nenforum po po te mundohem te te sqaroj pak mesa kuptova!
    Tema jote per Bajramin eshte hapur ne dt 19 dhe ajo e anetarit Shock qe ne daten 4,dmth moderatori ka bashkuar te dyja temat pasi qe te dyja flisnin per festat e fundit te vitit,ku ne te cilat futej edhe festa e Bajramit.

    Ne dt 20 anetari Kobra ka hapur nje teme te tille dhe me siguri qe eshte lene nga ndonje moderatot tjeter qe nuk ka qene ne dijeni per te paren,dmth edhe kjo teme duhej bashkuar me ate te paren te hapur nga Shock...

    Nuk ke pse shqetesohesh sepse na ka ndodhur dhe ndodh te te gjithe bashkimi i temave te njejta dhe nuk mund te dergojme gjithmone mp!
    Do te kishe bere mire ti drejtoheshe me mp nje smod-i.
    Nuk ishte nevoja te hapej nje teme e tille,pasi edhe moderatoret nuk mund te shohin ore e mn gjithēka dhe me gjithe ato postime e tema jane gjera qe shpetojne dhe ndodhin,po nuk behen me qellim kunder njerit apo tjetrit!
    Dua te them qe nuk ka favoritizem te askush.
    Besoj se te sqarova sadopak.

    Gezuar festat

    Respekte
    "Carpe Diem"

  5. #5
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Nuk ke pse hap temė pėr njė shqetėsim tė tillė.
    Mjaftonte njė mp dhe do merrje pėrgjigjen/zgjidhjen pėr kėtė "problem".

    Do merrem unė me shqetėsimin qė ke ngritur e do tė tė njoftoj me mp.

    Gjithė tė mirat!
    Jeta ime, mban emrin e saj..

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •