Close

Rezultati i Sondazhit: Si mendoni do dalė ndeshja?

Votues
56. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Fiton Interi

  27 48.21%
 • Dalin barazim

  7 12.50%
 • Fiton Milani

  22 39.29%
Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 133
 1. #-19
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784

  Superndeshja: Fc Inter 2 - 1 Ac Milan

  Te diele 23 12 2007 ne San-Siro ,derbi i Milanos Inter - Milan
  Skuadra e rekordeve perballe skuadres se trofeve (Klubi me i mire ne bote) ne nje ndeshje ku te gjitha rezultatet priten,por qe spektali eshte i garantuar.

  Milaniste ,interiste ,tifoze te tjere jepni mendimin tuaj per supersfiden e Italise !

 2. #-18
  8cubanezi3 Maska e Cub
  Anėtarėsuar
  22-02-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  111
  Fito Inter 3-0 e masakro fare milanin e myt fare ja mer shpirt se le me mor frym.....direkte do i ulim nga froni ahhaha Forca Inter
  Tålkģng behind my båck? While yoł re there..Kiss My Ass!!

 3. #-17
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,707
  Inter eshte vendas dhe ka me shume perparsi por Milano mund ta befasoj keq.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 4. #-16
  8cubanezi3 Maska e Cub
  Anėtarėsuar
  22-02-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  111
  Kte e shohim te shtunen se heren e kaluar i shpetoj albitri qe nxori materacin me te kuqe pse coj bluzen ke koka,se o i kishim vdek ne gola....
  Tålkģng behind my båck? While yoł re there..Kiss My Ass!!

 5. #-15
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,793
  Forca milannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn n


  i dedikoj nje parrulle te ktheses se jugut milaniste ktyre interistave !!!

  ti regalero una coppa !!! do tiu dhurojme nje kupe !!!


  milan forever !!! do jete ndeshje e bukur fitofte spektakli dmth milani !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 6. #-14
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Citim Postuar mė parė nga Cub Lexo Postimin
  Fito Inter 3-0 e masakro fare milanin e myt fare ja mer shpirt se le me mor frym.....direkte do i ulim nga froni ahhaha Forca Inter
  Ah sa te bukura jane endrrat!!!Ben mire te enderrosh por ndonjere duhet te jesh edhe me kembe ne toke!!
  Jo per gje po ju interistat duhet te kini goxha kohe qe enderroni ,dhe tashi qe mori 2 tituj qyl interi kini marre superxhiro. Take it easy boy!

 7. #-13
  8cubanezi3 Maska e Cub
  Anėtarėsuar
  22-02-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  111
  jess ke te drejt hahahah ska gje se te pakten e kena siguruar qe mos te bim nga kategoria....dmth me sa maj men skena ndonje her hahaha i vetmi ekip ne itali me duket ahahha Po jo cte besh kshu esht kur i blen ndeshjet.....prap do ju rrafim edhe kte vit si vjet.
  Tålkģng behind my båck? While yoł re there..Kiss My Ass!!

 8. #-12
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Citim Postuar mė parė nga SaS Lexo Postimin
  do jete ndeshje e bukur fitofte spektakli dmth milani !!!
  Ec aty!!!

 9. #-11
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  28
  Postime
  437
  100 % mendoi qe do te fitoj ket ndeshje Inter

 10. #-10
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Citim Postuar mė parė nga Cub Lexo Postimin
  jess ke te drejt hahahah ska gje se te pakten e kena siguruar qe mos te bim nga kategoria....dmth me sa maj men skena ndonje her hahaha i vetmi ekip ne itali me duket ahahha Po jo cte besh kshu esht kur i blen ndeshjet.....prap do ju rrafim edhe kte vit si vjet.
  Hahahaha pse ata qe luajne ne Seria B sjane skuadra italiane?
  Megjithese spo e marr vesh mire cke shkrojtur , mos u gezo shume se ku i dihet,edhe bie interi nga kategoria!!!

 11. #-9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  milan fiton 4-2
  JO SEKS PARA MARTESE

 12. #-8
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,793  jack sparrow ky videklip flet te verten !!! shikoje pak !!! i ftoj edhe interistat ta shikojne sepse do gjejne diferencen midis interanzionales edhe Ac Milanit !!!

  edhe nje shprehje tjeter per interistat dhurate nga ne tifozat e Milanit !!!

  noi realiziamo i vostri sogni !!! ne bejme realitet endrrat tuaja !!! e kam llafin ktu per champions edhe per kupen e botes per klube !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 13. #-7
  8cubanezi3 Maska e Cub
  Anėtarėsuar
  22-02-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  111
  Hahahaha pse ata qe luajne ne Seria B sjane skuadra italiane?
  Megjithese spo e marr vesh mire cke shkrojtur , mos u gezo shume se ku i dihet,edhe bie interi nga kategoria!!!
  ska gje se nje gabim te vogel kam ber.... (ra) mungo
  jo jan ekipe dytesore ato qe luajn ne serin b hahahahaciao ciao se ika hahah
  Tålkģng behind my båck? While yoł re there..Kiss My Ass!!

 14. #-6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2007
  Postime
  24
  Inter mendoi qe do ta fitoj ket supersfid

 15. #-5
  ReaL maDriD Maska e ReaLFan
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  N'Zvicerr
  Postime
  1,199
  Medoj qe Baraz do Prefundon ndeshja..
  ReaL madriD
  Campeón de Liga 2007/08
  Repasa el triunfo de la Liga 07/08 del Real Madrid.

 16. #-4
  8cubanezi3 Maska e Cub
  Anėtarėsuar
  22-02-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  111
  SaS
  mir e ke po kujdes mos ralizoni naj enderr tjeter hahahaha serin b duke bler ndeshjet hahgagha
  Tålkģng behind my båck? While yoł re there..Kiss My Ass!!

 17. #-3
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,329
  Citim Postuar mė parė nga SaS Lexo Postimin
  i dedikoj nje parrulle te ktheses se jugut milaniste ktyre interistave !!!

  ti regalero una coppa !!! do tiu dhurojme nje kupe !!!

  Ja ku eshte video: (Per ata qe kuptojn Italisht, ky eshte Interi!)  Ti regalerņ una coppa
  Eshte vetem Interi per te na argetuar

 18. #-2
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,793
  Citim Postuar mė parė nga niku-nyc Lexo Postimin
  Ja ku eshte video: (Per ata qe kuptojn Italisht, ky eshte Interi!)  Ti regalerņ una coppa
  http://www.youtube.com/watch?v=ihqN0PXNCdU  Eshte vetem Interi per te na argetuar
  hahahahhah hahahaahahahhha po i shikoj keto videot ne you tu be u knoqa !!! forca milan !!! ti je jeta ime !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 19. #-1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-06-2007
  Vendndodhja
  Tu pi raki te klubi te lagjja :)
  Postime
  64
  Kot folni dhe i hapni kto tema sepse dihet qe ka me fitu interi.Jena skuader e madhe dhe jo skuader si milani.Hajt se do e shofim te shtunen

 20. #0
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Mendoj se do fitoje Milan.

Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •