Close
Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 155
 1. #1
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459

  Shqipria n video - Albania videos

  Nuk jan foto, por video nga vendet m t bukura q ka Shqipria!

  Shqipria n video, Albanian videos, Albania in video.


  Pr t gjith shqiptart q ndodhen jasht Shqipris n kt tem mund t shikojn video nga Shqipria pr t nxjerr sadopak mallin q kan pr vendlindjen.

  Ju prshndes.
  Shnim: Para se t postoni video-t n kt tem kontrolloni nse ajo video mund t jet postuar m par nga dkush tjetr.
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 05-09-2008 m 16:02
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 2. Anetart m posht kan falenderuar ClaY_MorE pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 3. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Ja edhe nje video tjeter.

  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 27-10-2007 m 13:58
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 4. Anetart m posht kan falenderuar ClaY_MorE pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 5. #3
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Tjeter video nga Shqiperia

  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 27-10-2007 m 14:04
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 6. Anetart m posht kan falenderuar ClaY_MorE pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 7. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 27-10-2007 m 13:59
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 8. Anetart m posht kan falenderuar ClaY_MorE pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 9. #5
  Nice video man
  Na nxorre pak mallin

 10. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Kjo e dyta me pelqejti me shum
  por te gjitha nice jan
  #VamosArgentina

 11. #7
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,919
  Ndryshuar pr her t fundit nga Darius : 14-12-2006 m 14:23
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 12. Anetart m posht kan falenderuar iliria e para pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 13. #8
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225
  na nxhore pak mallin plako
  Partizoni

 14. #9
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834
  Najs Najs

 15. #10
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443

  Shqiperia ne video

  Shqiperia ne video :

  Ndryshuar pr her t fundit nga Cimo : 09-01-2007 m 00:54

 16. #11
  Kjo video me poshte me pelqen me shume. Plus eshte e shoqeruar me muzike shqiptare te jugut dhe te veriut.


 17. Anetart m posht kan falenderuar Lioness pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 18. #12
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 27-10-2007 m 14:02
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 19. Anetart m posht kan falenderuar ClaY_MorE pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 20. #13
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459


  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 27-10-2007 m 14:01
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 21. Anetart m posht kan falenderuar ClaY_MorE pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 22. #14
  i/e regjistruar Maska e Alma07
  Antarsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  ktu ku nuk duhet
  Postime
  284
  Jeni te mrekullueshem per kto pamje manjifike te Shqiprise tone te bukur..ju falenderoj qe ma nzoret mallin....

 23. #15
  i/e regjistruar Maska e Eve
  Antarsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  1,152
  shqiperi e dum shume
  Lost time is never found again.
  -Benjamin Franklin-

 24. #16
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 25. Anetart m posht kan falenderuar ClaY_MorE pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 26. #17
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 27. #18
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 28. Anetart m posht kan falenderuar ClaY_MorE pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 29. #19

 30. Anetart m posht kan falenderuar ShocK pr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 31. #20
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459


  Jeta ime, mban emrin e saj..

Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Rreth Prhapjes S Islamit Ndr Shqiptart
  Nga cobra n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 20-09-2012, 14:47
 2. Enciklopedia Britanika mbi historine tone
  Nga Eni n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 12:32
 3. Sa prifterinj paguan Serbia dhe sa kisha nderton ajo?
  Nga _Mersin_ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 10:03
 4. Krishterimi nder shqiptare
  Nga Anton n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-06-2008, 13:52
 5. Epiri ne lashtesi dhe sot/Epirus in ancient times and today
  Nga King_Gentius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2005, 01:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •