Close
Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 154
 1. #41
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Pavarsia e Shqipris!

  Jeta ime, mban emrin e saj..

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Pershendetje, me duket kjo eshte me definicion me te lart.
  http://video.google.fr/videoplay?doc...13315198574275
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 20-11-2007 m 14:16

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e samer
  Antarsuar
  21-09-2003
  Vendndodhja
  atje ku ka ere te paster dhe qiell te kalter
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje Kreksi!
  Pune shume e mire. besoj se me reklamat qe mund ti bejme vendit tone do filloj dhe tek ne te eci turizmi boteror, ti e di se sa e ndihmon Shqiperine turizmi, ashtu sic jane ndimuar shume vende ne bote

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga samer Lexo Postimin
  Pershendetje Kreksi!
  Pune shume e mire. besoj se me reklamat qe mund ti bejme vendit tone do filloj dhe tek ne te eci turizmi boteror, ti e di se sa e ndihmon Shqiperine turizmi, ashtu sic jane ndimuar shume vende ne bote
  Mos te harrojmi kontributin e Zerit te Mirdites qe na dha vrull per te levizur edhe ne...e falenderoj qe na lejoi ti prekim imazhet e tija te mrekullueshme.

  Me vjene mire qe keni vrejtur, kete video turistike ne gjuhen frenceze do e qes edhe ne google earth sonte....por me duhet edhe muzik e perkryer e me duhen disa hite qe shkojne edhe me foto, une s'kam fort njohuri ne muzike ose perndryshe do i montoje me kenge arbreshe....per te huajt, po e dini edhe ju se jam pakez i kyur...
  Ndryshuar pr her t fundit nga Kreksi : 16-11-2007 m 16:57

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga Dorontina Lexo Postimin
  mirdita vertet disa Foto shum shum te bukura,ndertesat e reja jan fantazi .
  Dorontina, tani i ke edhe ne google earth, edhe ne video...

  http://bbs.keyhole.com/ubb/showthrea...page/0#1053978

 6. #46
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Kreksi Lexo Postimin
  Dorontina, tani i ke edhe ne google earth, edhe ne video...

  http://bbs.keyhole.com/ubb/showthrea...page/0#1053978
  Ajo muzika duhet nderuar sa me shpejte, sepse ja ule vleren fotografive. Ver ndo nje techno.
  Welt Meister 2014

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga Altin1 Lexo Postimin
  Ajo muzika duhet nderuar sa me shpejte, sepse ja ule vleren fotografive. Ver ndo nje techno.
  Me dergo nje titull pra, e vendosa ate qe e pata ne compjuter te rastit, me dergo pra dhe do i vendosi menjehere...

 8. #48
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Kreksi Lexo Postimin
  Me dergo nje titull pra, e vendosa ate qe e pata ne compjuter te rastit, me dergo pra dhe do i vendosi menjehere...
  Ja kjo qysh te duket

  Ferry Corsten - Sublime

  Edhe po pate mundesi beje qe nje foto te zgjasi te pakten 3 sekonda jo te ikin shepejte e shpejte.
  Welt Meister 2014

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga Altin1 Lexo Postimin
  Ja kjo qysh te duket

  Ferry Corsten - Sublime

  Edhe po pate mundesi beje qe nje foto te zgjasi te pakten 3 sekonda jo te ikin shepejte e shpejte.
  Per momentin nuk gjeta tjeter muzike qe vlente...

  http://fr.youtube.com/watch?v=2jgEnm50mDI

 10. #50
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 11. #51
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 12. #52
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Welt Meister 2014

 13. #53
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Welt Meister 2014

 14. #54
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Nice video ......Oh BOY
  Na
  Nxorre
  Mallin per Shqiperine.

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Alma07
  Antarsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  ktu ku nuk duhet
  Postime
  284
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ju falenderoj qe me nxorret mallin per Shqiperine,edhe pse jam shqiptare per sa e njoh une nuk kisha kurre imagjinuar gjith kto pamje kaq te bukura,,,
  Qe sot e tutje do kerkoj qe te kthehem ne Shqipri per ta vizituar nga jugu e deri ne veri,
  sepse isha e mendimit gjithmon te shkojme me pushime ne vende te huaja,me ndryshua mendja,nuk e mendoj me kshu,,do kerkoj te kthehem sa me pare ne vendim tim.......

 16. #56
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Welt Meister 2014

 17. #57
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  35
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime

  VIDEO: Zbulo Shqiprin!

  Dy super-reklama per Shqiperine dhe per ate se cka eshte dhe cka te ofron Shqiperia!

  ALBANIA, yours to discover!
  My silence doesn't mean I am gone!

 18. #58
  .... ...
  Antarsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Davo, eshte hapur nje teme e tille:

  Shqiperia ne video

  Per ceshtje estetike do ishte mire te bashkohen temat.

  Per ato qe ke sjelle, e para vertete ia vlen. Bile sa here shoh euronews me reklama "Montenegro wild beauty" apo "bukurite e ralla" te Gjeorgjise, Turkmenistanit, Uzbekistanit e stane te tjere, irritohem me ate Ministri Turizmi qe (s)kemi, qe nuk harxhon nje centim per reklamim te vendit. Videot i kane gati, si kjo me lart psh, vetem te paguajne stacionet dhe mbaron ajo pune. Po ku ta gjesh thuaj.

  Videoja e dyte, jane trashe ca gjera aty , dmth jane ekzagjeruar "pak".

 19. #59
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Video nga Kora 2

  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 27-12-2007 m 15:08
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 20. #60
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Mrekullia Shqiptare!

  Jeta ime, mban emrin e saj..

Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Rreth Prhapjes S Islamit Ndr Shqiptart
  Nga cobra n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 20-09-2012, 14:47
 2. Enciklopedia Britanika mbi historine tone
  Nga Eni n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 12:32
 3. Sa prifterinj paguan Serbia dhe sa kisha nderton ajo?
  Nga _Mersin_ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 10:03
 4. Krishterimi nder shqiptare
  Nga Anton n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-06-2008, 13:52
 5. Epiri ne lashtesi dhe sot/Epirus in ancient times and today
  Nga King_Gentius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2005, 00:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •