Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  i larguar :-)) Maska e albunkers
  Antarsuar
  10-04-2007
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  139
  Citim Postuar m par nga Ard Lexo Postimin
  Mondi,te falenderoj per cdo koment.
  Falenderoj gjithashtu, BlackEagle, e panjohura, heathcliff, macia_blu, Shiu dhe yjori,qe besuan ne poezine time,e cila ja u them me modesti qe,nuk eshte nje nga poezite e mija me te mira.Mgjt ju falenderoj thellesisht.  Gezuar festat
  per mua kjo ishte njera nga 2 poezite me te mira, ne fakt te them te drejten perpara se te votoja i kam lexuar te gjitha poezite me shume deshire per te kapur te bukuren tek ato, dhe nuk e pata shume te veshtire te dalloja te bukuren,,,tjetra poezi qe me ka pelqyer dhe ka rivalizuar kete,,, ka qene poezia I fola vetes,,, kisha mbetur mes te dyjave (pasi qe veten nuk mund ta votoja lol ),,, dhe
  kur kam votuar une kjo poezi kishte me pak vota se i fola vetes ndoshta kjo ka qene arsyeja qe ka anuar nga kjo...
  p.s duke mos marre rolin e kritikut,,, mendimi im eshte se dy vendet e para kane qene jo te goditura, por gjithsesi ju uroj suksese,,,
  Ndryshuar pr her t fundit nga albunkers : 27-12-2007 m 11:54
  .....................................

 2. #22
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,875
  Citim Postuar m par nga Ard Lexo Postimin


  Pratolini,po amatore jam dhe amatore do jem gjithmone.Jam aq kokeulur para poezise dhe e pakenaqur nga vetja sa here shkruaj,sa mund te them qe, gjithmone do mbetem nje amatore e saj dhe nje pasionante e zjarrte.....por,dhe ti nuk je prapa.Ke shume pune per te bere.Miqesisht,e jo kritike.

  Gezuar festat
  Ard....

  Ti nuk je aspak amatore,per mua mesa kam lexuar nga ty,ti je nje poete e vertete!
  Me pelqyen tre poezi aty...E Mondishall,jotja dhe e Palmes.

  Me erdhi keq qe nuk munda ti votoja te treja,sepse e meritonin!
  Mos ul koken e nderuar poete...mos e ul!
  Ka shume admiratore qe te vleresojne dhe i kam lexuar!

  Respekte dhe gezuar festat!
  "Carpe Diem"

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-11-2007
  Postime
  18
  eshte nga me te mirat e ketij konkursi, pervec titullit. i gjate dhe i ndertuar keq. kur keto mbiemrat dalin para emrave pa ndonje funksion te detyrueshem, te merzitet shkrimi. sec mu tremben te bukurat fjale- ka nje ngjyrese shume te vjeter, pa ndonje risi si shprehje, flas.

 4. #24
  e kitht Maska e Rebele
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  kulpr
  Postime
  1,088
  Ka nje feksje te luhatshme midis vargjeve.
  Ard, une parapelqej vargun tend te lire.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Ndarja e Maqedonis do t jet e pashmangshme
  Nga Faik n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-05-2009, 07:00
 2. Dalja nga ndarja e fese - Vizita e Papes fillim historik.
  Nga DYDRINAS n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-12-2006, 08:25
 3. Ndarja e fjalve n fund t rreshtit
  Nga sadete71 n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-10-2006, 09:14
 4. Moore: Ndarja e Kosovs, recet pr rindezje t konflikteve
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-04-2006, 23:53
 5. Petersen: Ndarja e Kosovs nuk sht opsion
  Nga Albo n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 01-03-2005, 18:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •