Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 61
  1. #41
    .... ...
    Anëtarësuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar më parë nga skipetar Lexo Postimin
    i mungon nje nenforum ku nuk ka moderim.. nenforumi i tille do te kishte me se shumti tema e shkrime.
    E ke fjalen per PDG ?

    Ne fakt edhe ajo i/na mungon .

  2. #42
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    E pse e vrisni mendjen cfare i mungon forumit.

    forumi ka padrone, dhe ata i japin atij formen qe duan.

    si ka thene ai tek filmi "Mengjese lufte", topi eshte i imi, kshu qe penalltine do ta gjuaj une

    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  3. #43
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Cun Ke Per Te Rrojt Me Shum Se Un

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e Europe83
    Anëtarësuar
    13-08-2007
    Vendndodhja
    Paris
    Postime
    66
    forumit i mungojn shum antare qe keni perjashtuar e ishin ata qe na shtynin te hynim shpesh esht e vertet qe kishte me shum debate po edhe terhiqte me shum tani esht ber pak i merzitshem dhe asnje nuk ka postime qe ja vlen vertet te pergjigjesh.ka antar qe kan hyr nga 1 muaj e kan ber 1000 postime ,vetem per tu dukur po kot flasin ama

  5. #45
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    14-11-2007
    Vendndodhja
    ne kabul tu bo plazh
    Postime
    784
    Citim Postuar më parë nga Europe83 Lexo Postimin
    forumit i mungojn shum antare qe keni perjashtuar e ishin ata qe na shtynin te hynim shpesh esht e vertet qe kishte me shum debate po edhe terhiqte me shum tani esht ber pak i merzitshem dhe asnje nuk ka postime qe ja vlen vertet te pergjigjesh.ka antar qe kan hyr nga 1 muaj e kan ber 1000 postime ,vetem per tu dukur po kot flasin ama
    fjal me ven por ta dish se ke shum anetar te vjeter ne forum por qe kan ndryshuar emrin.

  6. #46
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Anëtarësuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    1,946
    Forumit I Mungon Paqja Ndermjet Neve Si Antare Te Ktij Forumi

    Sepse Ne Te Shumten E Temave Do Gricemi Deri Diku Deri Aty Sa Te Arijme Ne Ofendime Me Njeri Tjetrin, Sikur Te Ishim Me Tolerante Do Te Kalonim Shum Caste Te Kendshme Te Gjithe Pa Perjashtim...
    Takohemi Ditën e Gjykimit

  7. #47
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    Citim Postuar më parë nga P-FaRm Lexo Postimin
    Shpesh kaloj me ore te tera ne forum, duke pritur ndonje user qe te postoje ne ndonje teme, por me kot...
    Shume usera lexojne temat dhe postimet e te tjereve, por kurre nuk replikojne, kurre nuk marrin pjese ne tema. Pse???
    Me duket sikur ka humbur ai zjarri dhe buja e Forumit Shqiptar, i cili cdo ore do kishte nga nje teme te re te hapur... Cfare ka ndryshuar???
    Ndoshta e kemi dhe ne ne dore te ndryshojme, te rregullojme vendin te cilin frekuentojme.
    Ju ftoj te jepni mendimet tuaja, pra sipas jush cfare i mungon, ose cfare nuk shkon me forumin?
    Respekte!
    si te mos humb
    ne fillim kishim admina te tjere te sjellshem tani kush dreqi e di gjithkush admin forumi ne posto ato fshi
    JO SEKS PARA MARTESE

  8. #48
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Forumit si mungon asgje pos respektit te disa anetareve kundrejt stafit te forumit!!
    Sui generis

  9. #49
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Jam kurioz te di, te gjithe ata qe ankohen per moderimin e keq te ketij forumi, a do ishit me te zote ta moderonit me mire?

    Po ta kisha une kete forumin nuk do isha aq i durueshem sa albo, i cili ka te metat e veta , po sinqerisht ka durim te madh, se ke te besh me lloj lloj robi ktu, sejcili ka nazet e veta.

    Prandaj si fillim vijeni veten ne vend te moderatoreve dhe duke pare gjendjen e tanishme, a do ishit te zotet ta mbanit mire forumin?
    JO, ça mire, ne nje çike te grricemi fillojne debatet e zjarrta deri ne sharje, imagjinoni se si do silleshim ne nje pozicion pushteti ne kete forum.
    Une do iua fshija postimet te gjithe atyre qe do kisha inat, ose ata qe krahasojne figurat tona kombetare me ca personazhe qe nuk i njeh njeri.

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    323
    c far i mungon forumit?
    mbase i mungon ajo e tere qe nga nje cike i mungon intelektualit shqiptar....ama pa politike fallco apo militantizem bosh apo ....gjera tjera te kota...

    po shtrohet ceshtja se cili eshte modeli i intelektualit ne parim dhe cilat jane piksynimet e nje te shkolluari pmv nivelit te tij formal te dipll es per te qene int.i mirfillte? qe te kete nje far emruesi te perbashket .....ne njohje ne fund te fundit...

    mbase ,nese ndokush merr mundimin t a shtroje si ceshtje por plus nje platforme illestare...
    Ndryshuar për herë të fundit nga i humburi : 06-12-2007 më 14:06

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e Dorontina
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
    Postime
    3,488
    Vertet kem moderator shum shum te mir dhe te aft,e keq qe nji a dy moderator mendojn qe jan ba drejtor .....
    forumi esht mjaft i nivelit te lart, duhet pak humor, ket e bente mir Davius...ku na mbeti
    "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

  12. #52
    i/e regjistruar Maska e samer
    Anëtarësuar
    21-09-2003
    Vendndodhja
    atje ku ka ere te paster dhe qiell te kalter
    Postime
    129
    Per mendimin tim nuk gjeta ndo nje gje qe mund te mungoje ne kete forum perkundrazi une jam e kenaqur.
    Me pelqen dhe prape kam ardhur ne forum sepse mund te lexoje te reja, me teper me interesojne nga Shqiperia, bisedoj me anetaret, jap mendimin tim, por me teper rikujtoj gjuhen time qe mbas gjithe keto viteve ne emigracion,isha duke e harruar.
    [COLOR="DarkRed"]Dua ti bej nje veretje clay more se ndizet pak shpejte dhe nuk jep pergjgje diplomatike atyre qe mund te japin veretje per forumin.

  13. #53
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    xfile po te pyesh edhe nje qytetar te thjeshte per tu bere kryetar shteti nuk do te thot jo . Ne shqiptaret keshtu e kemi .
    Per ate se qka i mungon forumit do te bashkangjitem me shumicen e anetarve se ketu mungon respekti qe se pari duhet te jet si njerez e se dyti si shqiptar .
    Nese nuk tregojm respekt per njeri tjetrin nuk besoj se do te mund qe njeri nga mod. te zgjidhe kete problem

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    Citim Postuar më parë nga Dorontina Lexo Postimin
    Vertet kem moderator shum shum te mir dhe te aft,e keq qe nji a dy moderator mendojn qe jan ba drejtor .....
    forumi esht mjaft i nivelit te lart, duhet pak humor, ket e bente mir Davius...ku na mbeti
    Doru i ke lon furcat ja ke fut me pompe fare
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  15. #55
    Texas Ranger Maska e Clauss
    Anëtarësuar
    19-06-2003
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    1,483
    forumit nuk i mungon gjë; thjesht ka surplus idiotësh
    You were meant for me. Perhaps as a punishment.

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119

    Cool

    Citim Postuar më parë nga ClaY_MorE Lexo Postimin
    Paralajmërimin e ke marrë nga unë duke ta shoqëruar edhe me arsyen pse e more.

    Postimet që mendon se bien ndesh me rregulloren e forumit mjafton ti raportosh.
    Paskemi nje gestapo ketu ne ranqet tona!Une s'kam per ca te ankohem se fundja nuk ma ndjen fare ne me jepni paralajmerime apo me perjashtoni nga forumi,se nuk e kam bazuar jeten time te ky forum,ketu thjesht vime per te zgjeruar horizontet edhe per t'u argetuar duke lexuar ndonje gje shlodhese dhe humoristike ne kohen e lire!Dhe ja ku po ta them se me sa shoh nuk e kuptove dot se c'fare doja une te thoja te postimi im i pare ne kete teme;ajo qe une shkruajta nuk ishte ankese,por thjeshte nje analogji,se si menaxhohet ky forum nga moderatoret ne baze te opinionit tim,dhe experiences time,se c'fare quhet banale apo jo!


    p.s Di_ANA respekte,e kupton vete t'i pse
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar më parë nga xhamia Lexo Postimin
    xfile po te pyesh edhe nje qytetar te thjeshte per tu bere kryetar shteti nuk do te thot jo . Ne shqiptaret keshtu e kemi .
    Per ate se qka i mungon forumit do te bashkangjitem me shumicen e anetarve se ketu mungon respekti qe se pari duhet te jet si njerez e se dyti si shqiptar .
    Nese nuk tregojm respekt per njeri tjetrin nuk besoj se do te mund qe njeri nga mod. te zgjidhe kete problem
    pikerisht xhamia, nuk e kane fajin moderatoret, prandaj thashe.

  18. #58
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar më parë nga RaPSouL Lexo Postimin
    Forumit si mungon asgje pos respektit te disa anetareve kundrejt stafit te forumit!!
    Per ca me te respektu ty?
    Se je moderator, mendon se je ne vend te zotit qe te falemi nga 5 her ne dite?

    ik aman e cun!!!
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  19. #59
    ciao belli !!! Maska e donna76
    Anëtarësuar
    30-08-2005
    Postime
    1,491
    I mungojne anetare ,qe vitin e kaluar Albo ne nje moment krize i perjashtoi...
    "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

  20. #60
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anëtarësuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Citim Postuar më parë nga Clauss Lexo Postimin
    forumit nuk i mungon gjë; thjesht ka surplus idiotësh
    Ekazakt.... idiokracia e aplikuar

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Çfarë ju mungon ?!
    Nga kleadoni në forumin Grupmoshat e komunitetit
    Përgjigje: 944
    Postimi i Fundit: 09-11-2023, 06:18
  2. Cfare mendoni per Hitlerin dhe "Mein Kampf"
    Nga wittstar në forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Përgjigje: 105
    Postimi i Fundit: 06-02-2011, 20:15
  3. Presidenti Moisiu mbledh homologët e rajonit, mungon presidenti grek
    Nga kolombi në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 29-04-2006, 22:41
  4. C'ka mendoni per fatin e juaj?
    Nga I_DREJTI në forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Përgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 27-09-2004, 07:53
  5. Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 02-08-2004, 21:53

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •