Close

Rezultati i Sondazhit: A u shitn ndeshjet e Kombtares Shqiptare?

Votues
16. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • PO

  14 87.50%
 • JO

  1 6.25%
 • NUK SHITET FLAMURI I KOMBIT

  1 6.25%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 19
 1. #-19
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960

  A u shitn ndeshjet e Kombtares Shqiptare?

  Prshndetje

  Dite r rnda pr sportin shqiptar n prgjithsi, e futbollin n veanti. Pas largimit t trajnerit t prfaqsues son, kroatit, Otto Bari, i cili dha dorheqje, tani kombtarja jon akuzohet nga lideri i Shqipris, kryeministri Sali Berisha pr shitje ndeshjes; UEFA shpall hetim pr KS Besn e Kavajs, e cila dyshohet se ka shitur ndeshjet n Evrop...etj, etj. Pra, tmerr! Shkurt e shqip m thoni: Si mendoni i ka shitur kombtarja jon ndeshjet, apo thjesht ato humbjet q ka psuar kan qn t merituara? Tems i bashkngjitet edhe nj sondazh publik.
  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #-18
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  Palla sem ha.....se mos kemi me pas naj shans me u kualifiku me ato ftyra

 3. #-17
  Pasioni pr shkencn Maska e Qendi
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  2,102
  mendoj Q Nuk Jan Shitur pasi Q Nuk Shitet Flamuri I Kombit.
  Problemi Ndoshta Ka Qene Te Lojtart.
  Jam 100% I Bindur Se Ndeshjet Nuk jan Shitur

 4. #-16
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Antarsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  28
  Postime
  437
  Une mendoj qe i kan shitur ndeshjet sepse kot nuk ishte larguar Otto Bariqi , ai ishte nje trajner shum i mir

 5. #-15
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Normal qe i kane shitur...

  Shqiptaret gjithmon kane qene dhe do te jene te etur per para e jo per ndonje sukses ne cfardo aspekti!
  Sui generis

 6. #-14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  ca do te thote shitur??????
  une them kan lujt a motivim vetem te largojne baricin
  pastaj ne sjemi brazili se rumania kurdo ti rras 6 petlla prap
  JO SEKS PARA MARTESE

 7. #-13
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Antarsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  354
  ?lejohen femrat??
  Mesa di dhe kam degjuar, arsyet pse ata kane luajtur ne ate menyre, ka qene qe te hiqnin tranjerin, pra Barichin. Arsyet ende si di.
  Njekohesisht degjova nje fjale se futbollistat e kombetares nuk ishin paguar; sa e vertete eshte nuk e di.
  Respekte!
  Puthja eshte ushqimi i zemres...

 8. #-12
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Antarsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  354
  Citim Postuar m par nga rexha-2007 Lexo Postimin
  Une mendoj qe i kan shitur ndeshjet sepse kot nuk ishte larguar Otto Bariqi , ai ishte nje trajner shum i mir
  Ai kishte deklaruar se Shqiperia do te fitonte 4Pike ne 3 a 4ndeshjet e rradhes. Gje qe nuk e arriti, prandaj Barich u largua, sepse ne kohen e tij te proves, ai duhet te arrinte 4Pike, perndryshe do duhej te largohej nga Kombtarja.
  Puthja eshte ushqimi i zemres...

 9. #-11
  loja eshte shitur dhe kete e dine te tere populli se eshte shitur per para . mire edhe pse nuk patem shance per kualifikim nuk eshte dashur shitur loja

 10. #-10
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  pse ja vejn fajin oto baric ai ska faj po i gjith faji eshte i kombetares tone qe jane futbollista pa gjak qe nuk lujn me shpirt se nuk ju intereson se ne kampjonatet ku luajne jasht shqiperise lujn si qenat se i fluturojne nga ekipet i kam pare ndeshjet e kombetares por vetem ne ndeshjen me greqin kan lujt shum mire po me kto te tjerat mos me keq.po shqiptaret per lek cfar nuk bejne .............jo te gjithe mos me keqkuptoni e kemi per futbollin

 11. #-9
  nje pooooooo te madhe
  sduan tja din per flamur keta lojtar qe kemi
  se skan seder

 12. #-8
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Bari: N kombtare, 2 lojtar shisnin ndeshje

  Erdhi n krye t kombtares shqiptare n korrikun e vitit 2006 dhe q kur kishte br listn e par, kishte marr vrejtje pr t mos futur disa lojtar, t cilt mbanin "firmn" e t dyshuarve pr manipulime t ndeshjeve. Gj q nuk thuhet nga nj person i zakonshm, por nga vet Oto Bari, ish-trajner i kombtares shqiptare, i cili n nj rrfim t djeshmin n t prditshmen kroate "Jutarnji List" sht zhveshur nga dozat e diplomacis. Bari ka pranuar se kishte marr porosin q disa futbollist, t cilve u kishte dal emri pr keq, t mos i thirrte n kombtare. Por kroati pranon se nuk ishte nxituar dhe kishte larguar vetm disa prej tyre, por nuk kishte arritur t shmangte dy t till. Rrfimi i djeshm ngre vrtet pikpyetje, ndrkoh q shum i rnd sht edhe deklarata e Bariit, se ai e kishte marr vendimin pr t'u larguar q prpara ndeshjes me Bjellorusin.
  Akuzat
  Oto Bari nuk prmend emra, por di shum gjra n lidhje me lojtart q i drejtoi pr 16 muaj. "Un e di se dikush nga lojtart ka qen pjesmarrs n prfundime t uditshme t ndeshjeve. Madje, mua m kan sugjeruar q t'i largoj nga kombtarja, mirpo dy nga t dyshuarit pr przierje nuk arrita t'i eliminoja", ka thn Bari pr "Jutarnji.hr", t premten. "Megjithat, fal Zotit, aventura ime shqiptare sht e prfunduar", ka shtuar m tej ish-tekniku kuqezi. N lidhje me deklaratn e dhn nga Kryeministri Berisha, q tha se kombtarja drejtohej nga nj grup mafioz e q shet ndeshje, Bari shprehet se "nuk e di kt, por nse Kryeministri apo ministri i Sporteve n Shqipri kan fakte, ather le t'i nxjerrin".
  Dorheqja
  Pas humbjes 6-1 n Rumani, Oto Bari dha dorheqjen, por n t vrtet nj vendim i till duhet t kishte ardhur q prpara ndeshjes me Bjellorusin, m 17 nntor n Tiran. Por, ka qen takimi me Presidentin Topi ai q i ka kthyer mendjen kroatit. "Para nj muaji pata vendosur ta braktisja detyrn e trajnerit t Shqipris, mirpo m patn thirrur srish, ndrkoh q un kisha arritur nj marrveshje me Dinamon pr t'u br skaut i tyre. M caktuan nj takim me Presidentin e Republiks, nj fans i futbollit, i cili kishte respekt pr mua dhe m kshilloi q t qndroja edhe dy vjet t tjera", ka rrfyer Bari. "Un pata vn tri kushte, njri nga t cilt kishte t bnte me prmirsimin e kushteve financiare pr ndihmsin tim Slavko Kovai. Kur pas tri javve u ktheva n Tiran, asnjra nga kushtet nuk ishte respektuar", sht shprehur m tej Bari.
  Sui generis

 13. #-7
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Erjon Bogdani: Nuk ka shitje ndeshjesh, faji sht i yni

  Nse ka nj lojtar, i cili duhet hequr mnjan pr dy humbjet poshtruese t kombtares, sht sulmuesi Erion Bogdani, si gjithnj konstant n lojn e tij, pavarsisht se n eliminatoret e Euro 2008 arriti t shnonte vetm nj gol. Veterani i kuqezinjve flet hapur pr zhgnjimin e madh q u la tifozve ndeshja me Bjellorusin dhe ajo me Rumanin. Humbjet e fundit i cilson si nj msim t mir pr t ardhmen e Shqipris. Shortin e eliminatoreve t Kampionatit Botror 2010 ku kuqezinjt bjn pjes n grupin 1, bashk me Portugalin, Danimarkn, Suedin, Hunagrin dhe Maltn, ai e konsideron jo dhe aq t vshitr.Er-Bomber shpreh edhe dshirn e tij pr shortin e eliminatoreve t ardhshme duke deklaruar se do t donte t ishte Italia, pasi atje ka shum vite q luan dhe jeton. Por duke ln pas kt, n intervistn e dhn nprmjet telefonit ai jep mendimin e tij edhe pr problemet e kombtares, t ardhmen e saj dhe akuzat e tifozve. Prjashton mundsin q n ekip ka klane dhe kur e pyet, 30-vjeari mohon direkt: Nuk bhet fjal. Esht m mir t pyesni t rinjt, t cilt kan gjetur nj ambient t ngroht dhe disa prej tyre kan zn direkt formacionin. N fund, ai nuk harron t theksoj se trajneri i ri duhet t mendohet mir pr largimin e futbollistve veteran. Ndrkaq, Bogu flet edhe pr formn q sht duke kaluar te skuadra e Livornos dhe pengun q ka, pasi ende nuk ka aritur q t gjej golin n kt sezon.

  -N opinionin sportiv ende po flitet pr dy takimet e fundit t kombtares. Ka akuza, madje t rnda nga tifozt dhe qeveritart. Kombtarja n 10 ndeshje psoi 8 gola, ndrkoh q n dy t fundit, plot dhjet. ǒfar mund t na thoni pr kt shprfytyrim?

  -Bjellorusia dhe Rumania na dha nj msim t mir pr t ardhmen. Kto dy humbje ishin poshtruese pr ne dhe tifozt. T gjith jan zhgnjyer nga loja jon dhe me t drejt, sepse me Bjellorusin nuk na falej t humbisnim. Mendoj se i bm gropn vetes, pasi e morrm shum leht dhe u futm n fush sikur e kishim t fituar ndeshjen. Bjellorusia kishte nj ekip t mir dhe na mundi me merit. Futbolli ka surpriza dhe fitorja e Luksemburgut n Bjellorusi e dshmon qart kt. Me Rumanin ishim t gjith shum dobt dhe u shprfytyruam si ekip. Tani e mira sht q t lm pas do gj dhe shikojm pr nj t ardhme m t mir. Por nuk duhet t paragjykohemi.

  -Ndrkoh, tifozt kuqezinj, MTKRS dhe kryeministri Berisha akuzojn pr shitje t ktyre dy ndeshjeve...

  -Kto nuk jan aspak t vrteta. E them me bindje se asnj nuk mund ta shes flamurin shqiptar. Kjo gj nuk ka ndodhur. Mua m vjen keq q tifozt dhe t tjert mendojn kshtu. Po rikujtoj ndeshjen me Rumanin n Tiran. Kur ne humbm 0-2 n Qemal Stafa, ata prsri na akuzuan. Duhet t jen m realist, sepse t gjith din t luajn futboll dhe jo vetm Shqipria mund t t befasoj. Kam disa vite q aktivizohem n kampionatin italian dhe kur kemi mundur Milanin apo Interin, q jan ekipe t mdha, asnj nuk sht akuzuar q ndeshja ka qen e shitur. I respektojm tifozt pr mbshtetjen e pakursyer, por t tilla aludime nuk duhet t ket, sepse jan n dm t ekipit.

  -Flitet se n kombtare ka klane...

  -Nse opinioni sportiv mendon kshtu dhe nuk e beson, ather le t pyeten lojtart m t rinj, jo ne veterant. T rinjt q kan ardhur n ekip, kan ar menjher, madje disa prej tyre tashm jan pjes e formacionit baz. Nse do t kishte klane, ather do t ndodhte e kundrta.

  -Pas ktyre dy humbjeve sht folur se n kombtare klima nuk ka qen e ngroht midis lojtarve...

  -Pr mua kjo nuk logjik. Normalisht do t ket probleme, por jo t thuhet se pas ktyre dy takimeve t fundit n ekip mungon ngrohtsia. Kjo nuk sht aspak e vrtet. Klima ka qen e mir dhe lojtart n kombtare kan t njjtin objektiv. Pr kt i garantoj t gjith, sepse n nuk ka klane apo qllime t veanta.

  -Si e shikoni t ardhmen e Shqipris dhe a mendoni q disa lojtar e kan mbyllur ciklin?

  -Mendoj se pasi t vihet trajneri i ri, ai duhet t shikoj mir, q kush ja vlen dhe kush nuk ia vlen n ekip. Nuk sht aq e leht t largosh nga kombtarja lojtart veteran. Sot luajn ata q kan nj gjendje t mir dhe mosha nuk duhet t shikohet. Q t largosh lojtar, ather duhet t kesh m t mir.

  -Trajneri Oto Bari dha dorheqjen. Fiton apo humb Shqipria nga kjo?

  -Varet kush do t vij, sepse edhe me Brigelin kshtu tham, por me ardhjen e Bariit ekipi zhvilloi lojra t mira. Tani duhet t presim trajnerin e ri dhe me far mendimi do t vij ai.

  -Trajneri i ri, mendoni se duhet t jet shqiptar apo i huaj?

  -At n dor e ka presidenti dhe them se do t bj zgjedhjen m t mir. Un kam gati 10 vjet q jam larguar nga Shqipria dhe nuk mund t flas me kompetenc pr trajnert vends. Mund t them se n krye t kombtares duhet t jet nj trajner i aft dhe me eksperienc. T till n qarkullim ka, kshtu q i ngelet Federats t diskutoj dhe t vendos pr nj njeriun e duhur.

  -Si e mendoni shortin e eliminatoreve t Kampionatit Botror 2010 dhe deri ku mund t arrij Shqipria?

  -Nuk m duket edhe aq i vshtir, pr arsye se n grup mund t na binin skuadra t forta dhe me tradit n arenn ndrkombtare, si Italia, Gjermania apo Anglia. Kt her na kan rn kombtaret e vendeve nordike, q jan skuadra t mira, gjithashtu edhe Portugalia, q mund t jet favorite e grupit. Mendoj se mund t bjm surpriza, sepse nuk sht ndonj short i vshtir. Kto takime duhet t'i prgatisim njsoj sikur do t prballemi ndaj Holands apo Anglis. Tani duhet t jemi realist q n futboll nuk ka shum ndryshime. Edhe Hungaria me Maltn, q duken si skuadra t kalueshme, mund t surprizojn kdo kundrshtar. Futbolli i njeh t gjitha dhe tani nuk mund t them se deri ku mund t arrijm.

  -Cila ishte dshira e Bogdanit prpara hedhjes s shortit?

  -Faktikisht, kisha shum dshir t binte Italia, duke qen se qndroj dhe aktivizohem ktu, plus q edhe tifozt n Shqipri do ta dshironin kt. Gjithsesi, n aspektin sportiv them se duhet t jemi t knaqur me kt grup dhe sht m e rndishme t bjm maksimumin ton, pr t arritur nj vend sa m t mir.

  -Gjat merkatos s vers, emri i Bogdanit u lakua shum her n media, n nj koh q keni pasur oferta nga klube t mdha jo vetm n Itali, por edhe jasht saj...

  -Vendosa vetm n momentet e fundit q t kaloja te skuadra e Livornos. Ktu ndihem mir dhe jam duke u paraqitur mir n takimet q kam zhvilluar. Synimi yn sht q ta arijm t qndrojm n Seria A dhe besoj se do ja arijm qllimit pasi skuadra po paraqitet shum mir nga ndeshja n ndeshje.

  -Jan zhvilluar shum jav nga fillimi i ktij sezoni, n nj koh q Bogu ende nuk po shprthen...

  -Ende e kam peng kt gj dhe po m mundon nga java n jav. Dihet tashm q sulmuesi ka pr detyr ta drgoj topin n rrjet, por deri m sot nuk kam arritur ta bj nj gj t till. Jam duke punuar nga java n jav, ashtu si jap maksimumin tim n do ndeshje, ashtu q t shnoj edhe gola. Kam pasur raste, por m ka munguar edhe fati. Besoj se shum shpejt do t dal te goli, sht vetm nj shtje kohe.

  -sht folur n media se n janar mund t ndryshoni skuadr...

  -Un jam n kontrat me skuadrn e Kievos, e cila m ka huazuar pr nj sezon te skuadra e Livornos. Ashtu si e thash, ktu ndihem mir dhe nuk e kam menduar largimin, aq m tepr q sht shum shpejt pr t folur pasi duhen edhe tre jav q t prfundoj kampionati pr kt vit kalendarik. M pas do t shoh se far do t bj.

  Gazeta SOT.
  My silence doesn't mean I am gone!

 14. #-6
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Kombtarja e shitur?! Dshmi nga FSHF

  Kush mendon se konflikti i radhs MTKRS-FSHF do t shuhet, sikundr ai para nj viti, gabohet. Nj gj t till e vrteton ministri i Sporteve, Ylli Pango, i cili ka pohuar dje pr Tirana Observer se jo vetm q shteti do ti shkoj deri n fund ksaj meseleje, por ai ka siguruar edhe dshmi t reja mbi shitblerjet e ndeshjeve akoma m komprometuese. Sipas tij, ish-npuns t Federats Shqiptare t Futbollit kan dhn tashm dshmit e tyre mbi gjith pazaret q ka br federata dhe kombtarja gjat viteve t fundit.
  Do ti shkojm deri n fund ksaj pune. Shqiptart duhet t njohin t vrtetn nj her e mir. T din se ka ndodhur me kombtaren e tyre. Ne, prve dshmive t disa futbollistve t kombtares, kemi siguruar edhe nga ish-drejtues t federats m s shumti, por edhe zyrtar aktual jan ofruar pr t zbardhur gjith t vrtetn, ka thn ministri Pango. I galvanizuar edhe nga intervista e ish-trajnerit t kombtares, Oto Bari, n mediat kroate, ku ai pohonte se ndeshjet ishin manipuluar, ministri Pango ka shpjeguar se dita-dits do t dalin deklarata t tjera, t cilat do vn me shpatulla pas murit prgjegjsit.

  E kam lexuar me kujdes intervistn e Bariit, por personalisht mendoj se nuk ka thn as m shum e as m pak nga far dija. Por natyrisht nj deklarat e till, e dal nga goja edhe e trajnerit, ka shum vler, ka vazhduar Ylli Pango. I pyetur se cila do t ishte rruga q do t ndiqte ministria, ai sqaroi se pr momentin nj komision i ngritur n MTKRS po hetonte dhe mblidhte t gjitha faktet dhe dshmit. Kemi ngritur nj komision, i cili do t qartsoj gjithka, pik s pari pr qeverin dhe m pas do ti drejtohemi prokuroris, duke qen shum t sigurt mbi akuzat dhe pretendimet tona, ka prfunduar Ministri i Turizmit, Kulturs Rinis dhe Sporteve, Ylli Pango.

  Bari nga Kroacia: Ndeshjet ishin t shitura

  Ish-trajneri i kombtares shqiptare, Oto Bari ndezi shtypin shqiptar ditn e premte teksa n t prditshmen prestigjioze kroate Jutarnji List deklaronte se ndeshjet e kombtares ishin shitur. Un e di se dikush nga lojtart ka qen pjesmarrs n prfundime t uditshme t ndeshjeve. Madje, mua m kan sugjeruar q ti largoj nga kombtarja, mirpo dy nga t dyshuarit pr przierje nuk arrita ti eliminoja. Megjithat, fal Zotit, aventura ime shqiptare sht e prfunduar. Nuk e di kt, por nse Kryeministri apo ministri i Sporteve n Shqipri kan fakte, ather le ti nxjerrin, citohet Bari n kt intervist. Madje 75-vjeari deklaronte se do t kishte ikur nga Shqipria gjithsesi, por takimi me presidentin Topi kishte ndikuar pr t qndruar. Un pata vn tre kushte, njri nga t cilt kishte t bnte me prmirsimin e kushteve financiare pr ndihmsin tim Slavko Kovai. Kur pas tri javve u ktheva n Tiran, asnjra nga kushtet nuk ishte respektuar. Mendova t mos rinovoja dhe t largohesha, por n takim me presidentin Topi ndryshova mendim, prfundon Bari.

  Bari nga goja e FSHF: Nuk pati ndeshje t shitura

  Ndrkoh nj tjetr Bari, kt her nga zyrat e Federats Shqiptare t Futbollit nuk vonoi dhe nj dit m von prgnjeshtroj gjithka. Jo nuk kam thn kshtu, dhe ju lutem thoni t vrtetn, sepse kto ditt e fundit disa gazetar flasin dhe shkruajn n emrin tim, dhe n qoft se kjo vazhdon, un nuk do flas m me gazetar shqiptar. Un kam thn q dy ndeshjet e fundit nuk ishin t shitura. Gjat kohs q isha trajner i kombtares s Shqipris nuk ka pasur ndeshje t shitura. Un kam thn q prpara shum kohsh kam dgjuar q 2-3 lojtar shqiptar shesin ndeshjet. Jo ndeshjet e kombtares, por ndeshjet e klubeve ku ata luanin, dhe pr kt ata jan dnuar nga federata, citohet Bari n sajtin e internetit t federats. M tej kroati tregon edhe miqsin shum-shum t ngusht t tij me presidentin Armand Duka. Dua t them q marrdhniet me zotin Duka jan t shklqyera. Ai sht munduar q t m krijoj kushte sa m t mira pr t punuar. Ne jemi kuptuar mir me njritjetrin n do aspekt t puns time si trajner, citohet Barii i Federats Shqiptare t Futbollit.

  Ministria pret prgjigjen zyrtare t UEFA mbi hetimin

  Megjithse jan fokusuar m tepr n hetimet dhe mbledhjen e fakteve mbi shit-blerjet e ndeshjeve t kombtares, ministria sht nn akthin e pritjes s prgjigjes edhe nga UEFA. Institucioni evropian nuk sht prononcuar ende zyrtarisht letrs s MTKRS-s drguar javn e kaluar ku i krkonte nisjen e hetimeve edhe ksaj t fundit pr dy ndeshjet e fundit t kombtares shqiptare.

  TIRANA OBSERVER
  My silence doesn't mean I am gone!

 15. #-5
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Antarsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,518
  ore mire qe u shiten keto ndeshjet
  po kush i bleu xhanem
  jesht prm ne aliarm
  jeshm more jeshm
  po drita skeshm

 16. #-4
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  NUK SHITET FLAMURI I KOMBIT

  po ca do shesin kto barbonat keto per i dreke lejn ndeshjen mereni me mend ca bajn per paret keto lejn dhe b..............

  PS: na felliqen fare me rumanin

  shnet.
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 17. #-3
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Antarsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  34
  Postime
  1,500
  POedhe ate nga futbollistet.Turpi madh cfare gjaku kane keto...
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 18. #-2
  BeLeGu Maska e KaLajsi
  Antarsuar
  19-05-2004
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  38
  Postime
  365
  Po u shitet turp per FSHF ky skandal !
  Jufka ime ...

 19. #-1
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  33
  Postime
  923
  Citim Postuar m par nga KaLajsi Lexo Postimin
  Po u shitet turp per FSHF ky skandal !


  Ne te njejtin mendim jam dhe une.
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

Tema t Ngjashme

 1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 18-04-2021, 15:10
 2. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
 3. Kristo Frashri: Dilema pr Himarn
  Nga Qafir Arnaut n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
 4. Letrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02
 5. Cili sht synimi i AKSH-s?
  Nga Faik n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 04-12-2003, 04:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •