Close

Rezultati i Sondazhit: Egziston magjia sipas jush?

Votues
24. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po!

  17 70.83%
 • Jo!

  7 29.17%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 22
 1. #-19
  i/e regjistruar Maska e Glamorous
  Anėtarėsuar
  31-03-2005
  Vendndodhja
  Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
  Postime
  354

  Egziston magjia???

  Isha kurioze te dija ne besoni ne egzistencen, dhe ne perdorimin e magjise, ose mallkimeve, apo jo? Deri pak kohe me pare as une sbesoja, por mbas disa gjerave qe kam pare e degjuar se fundmi besoj ne ekzistencen e saj.
  Po ju a besoni?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Glamorous : 02-12-2007 mė 10:43
  Puthja eshte ushqimi i zemres...

 2. #-18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Po.
  Ka shume lloje, dhe nuk eshte aspak diēka mbinatyrore.
  Dhe vete fakti qe po shkruajme tani eshte magji.

 3. #-17
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Eshte mister dhe vertet nuk di cte te pergjigjem, ka raste kur ndodhi te ndryshme nuk mund ti japin shpjegime racionale dhe themi ishe magji.. ka raste kur gjerat ndodhin per arsye te ndryshme dhe ne nuk i kuptojme dhe per ti shpjeguar si fenomene themi Magji.vertet se di ... te existonte mendoj se do te ishte zbuluar ... te jete kaq sekret ... kush e zoteron kete si fuqi ? Jane shume pyetje dhe nje ?????? (dileme) madhe per pergjigje.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 4. #-16
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  jooooooooo nuk besoj
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 5. #-15
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  Cfar magjie mer pash Zotin mos ja futni kkot, se spo flas mo se po me merr msysh Bebushja siper

 6. #-14
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Po...

  Ne kete bote gjithcka eshte e mundur, dhe besoj....
  Sui generis

 7. #-13
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531
  Po! Po mua nuk me ze!
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

 8. #-12
  BeLeGu Maska e KaLajsi
  Anėtarėsuar
  19-05-2004
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  38
  Postime
  365
  Sigurisht qe egziston ka shum njerez qe edhe sot e kesaj dite e perdorin per lloj lloj qellimesh .
  Jufka ime ...

 9. #-11
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071
  JO nuk besoj

 10. #-10
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,793
  nuk besoj !!! mbase iluzioni por magjia jo !!! nuk besoj ne magji !!! te ishte ashtu magjistaret do kontrollonin boten !!! a thua te jene te mire edhe nuk e perdorin per perfitime personale !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 11. #-9
  DuRrSaKe Maska e Elena__Dr
  Anėtarėsuar
  28-11-2007
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Postime
  252
  jooooooooo nuk besoj se ka per muve jan budallalliqe
  ♥I love INTER♥

 12. #-8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Citim Postuar mė parė nga SaS Lexo Postimin
  nuk besoj !!! mbase iluzioni por magjia jo !!! nuk besoj ne magji !!! te ishte ashtu magjistaret do kontrollonin boten !!! a thua te jene te mire edhe nuk e perdorin per perfitime personale !!!
  kush thua se po e kontrollon boten?
  Mjeshtrat suprem te shoqerive okulte.
  magjia eshte shkence me vete.

 13. #-7
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  ku e paska shpin kjo magjia re lol
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 14. #-6
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,793
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  kush thua se po e kontrollon boten?
  Mjeshtrat suprem te shoqerive okulte.
  magjia eshte shkence me vete.
  cilet ???david coperfield apo osama bin laden apo george bush ???
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 15. #-5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Citim Postuar mė parė nga SaS Lexo Postimin
  cilet ???david coperfield apo osama bin laden apo george bush ???
  Masonet.

 16. #-4
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,793
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  Masonet.
  se kam degjuar ndonjehere si fjale !!! po pate deshire edhe kohe mund te ma shpjegosh pak ??? flm !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 17. #-3
  Me Pushime Maska e ida1
  Anėtarėsuar
  13-11-2007
  Vendndodhja
  Nė Kėrkim Tė Vetvetes
  Postime
  220
  Ekziston qe ē“ke me te .
  Ruaje mikun kur e gjen, qe te mos e kerkosh kur te duhet.

 18. #-2
  Ma®seli Maska e JaCk_DaniELs
  Anėtarėsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  33
  Postime
  923
  Ekziston.
  Jam i sigurt qe ekziston.
  E kam tė vėshtirė tė gjykoj tė tjerėt , por tė tjerėt e kan tė vėshtirė pėr mos mė gjykuar mua.....

 19. #-1
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,793
  mund te ma shpjegoj njeri nocionin magji ??? si e kuptojne ata qe besojne ne magji
  cfare kuptojne me kete term ???
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 20. #0
  i/e regjistruar Maska e XX22
  Anėtarėsuar
  22-10-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  388
  ekziston,ka plot injorante qe mendojn se mund te ndryshojn dicka nepermjet forces se magjise ,dicka qe realisht nuk i perket atyre dhe nuk eshte destinuar per to,por kjo eshte edhe qellimi i magjise ne kete bote sprove ndaj mendjelehtit nuk humbin kohe te qelben me plaka dhe magjistrica e te bejne keq pa fund.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Magjia!
  Nga Mina nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 07-05-2020, 20:57
 2. A egziston nje sens i gjashte?
  Nga Enush nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 20-01-2010, 19:23
 3. Magjia e dhomės sė errėt
  Nga Brari nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2009, 01:52
 4. Magjia e gjuhės
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-06-2005, 13:59
 5. A egziston ndonje Program per te ndryshu IP address ?
  Nga Kannanni nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-06-2004, 23:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •