Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 40
 1. #21
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Haahahahahhahahhahahaha [Perla]. Po nuk ke faj ti qe nuk e dije, se perton te shohesh kush te jep Reputacion. Kur te kam dhene heren e fundit te kam pas shkruar qe jam Lukas.

  Dekshhhhhhhhhhh ti ishallaaaaaaaaa se un jam i ri, du te rri dhe ik ktu Do te ta nxjerr shpirtin me duart e mia laluceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 2. #22
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Kur jam nga puna s'hyj dot me ne chat , ma kane mbledh ma kane ba pc me kod qe nuk hyj dot ne chat, te poshtrit.

  /me i thote @Perla, do ma japesh i !voice kur te hyj?


  [Perla] pucccccccccccc motla
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  slaps me fllod turinjve milanisten el
  o sa mir ta kan ba qe tkan lan pa chat gjith ajo goc hyn akoma ne chat icik turp ske na felliqe mer shembull nga baba syn ma


  te fala palmes oj bije LOOL
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 4. #24
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga BaBa Lexo Postimin
  slaps me fllod turinjve milanisten el
  o sa mir ta kan ba qe tkan lan pa chat gjith ajo goc hyn akoma ne chat icik turp ske na felliqe mer shembull nga baba syn ma


  te fala palmes oj bije LOOL
  /me slaps BaBa me i tave fergese ne surrat (:

  BaBa ma kane mbledh te puna se duhet te punoj deri ne oren 21:30 te darkes, se e di une sa rrija pa chat. Kane fillu te ankohen ca veta, me thone ngele ne forum, hajde ne chat mi shejtane, sikur s'du te hyj une, po ca t'i baj, vetem te forumi ia baj me hile shefeve, baj gjoja sikur punoj, shkruj 3 llafe ne forum e 1 llafe ne verbal .

  BaBa kujt palme t'i baj te fala se ka shume ktej, i kane pre te gjitha
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 5. #25
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Milaniste, po hyr mi me java ne chat nqs nuk rri dot pa te Eshte icik e bezdishme per ata qe jane mesuar me mirc po hajt mo, mesohesh nga halli.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  milaniste, e di qe je shum puntore yllo avash se mos na ban nai pallat 30 kac ane mi dreq se katet e para i do baba


  PS: baj te fala palmes tek sahati mi dreq

  kush i pret palmat se i thera se kemi kujtime te bukra :Ppppppp ahahahah
  Ndryshuar pr her t fundit nga BaBa : 22-02-2008 m 08:50
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 7. #27
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Talking

  Kunate moj
  Sa punetore te kam. Mire tha baba, por ndonje kat mua bohet llaf apo jo?

  Ps: kunate ec hyjme edhe tek #forumi nje dite bejme lemsh si perhere

  Une perdor kete nick ose nick hirushe
  Ndryshuar pr her t fundit nga *suada* : 07-04-2008 m 09:35

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 8. #28
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Me kan heq @ edhe ke forumi tani

  kush do na japi nje +

  dhia apo keci
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  akoma gjall jeni ju ane nga chati?!


  po ha ckemi nai gja ane o chatista kush a martu dhe kush a injoru LOOOL
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 10. #30
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  * Now talking in #Forumi
  * Guest89692 is now known as LoTi
  * ChanServ sets mode: +o LoTi


  Gjithmon kur frenkuentoj Serverin Albasoul bej kete komand perpara /join #Forumi pastaj /join #Shqiperia

  LoTi is ~Absolut@62.205.3.aA693= * M Pikj Nj Pik Shi N Frm REALITETI !
  LoTi eshte emer i rregjistruar
  LoTi on @#Forumi #Shqiperia
  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 11. #31
  AlbaSoul Network Maska e SuPeRsTaRi
  Antarsuar
  02-10-2008
  Vendndodhja
  Albania/Tropoja
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  #Forumi Dhoma E Kenaqesis Te Chatimit Mes Shoqeris Nga do Cep I Botes !!!
  AlbaSouL Community Network....!

 12. #32
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Antarsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  Nse ja dilni t komunikoni me an t mp, vazhdoni

  Lezeti i forumit nuk ikn nga dhoma #Forumi, nuk ka ikur me koh as nga dhoma #Shqiperia.

  Nse mendon se chati mund t krahasohet me forumin je gabim pr mendimin tim. Gjithsesi nuk po t gjykoj m tej pasi t gjith kan shije/gusto personale.
  ide e mire kjo

  dhe eshte e vertet nese dhoma #forumi do frekontohet nga usera te tjere qe si perkasin fsh ajo meret vesh
  sic e tha the Clay do jemi me nick qe perdorim ne forum
  ●∙ яєℓαιмιηg вαк мy ωσяℓ∂●∙

 13. #33
  Larguar..
  Antarsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime n 14 postime
  Ashtu eshte dhe nga te tjeret perdorte qe nuk jane ne fsh

 14. #34
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Antarsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga gloreta Lexo Postimin
  Ashtu eshte dhe nga te tjeret perdorte qe nuk jane ne fsh
  ste del forumi ty :P

  rri mire se boll e ke dhe forumin se me lodhesh si thone pak si blete puntore nga nje teme ne tjeteren
  te pash ne chat te vdiqa
  ●∙ яєℓαιмιηg вαк мy ωσяℓ∂●∙

 15. #35
  ssdwcdcee Maska e SENSUALI_TR
  Antarsuar
  01-02-2007
  Vendndodhja
  Ne vendin ku Extremet i kalojne kufijte e imagjinates
  Postime
  277
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Akoma me chatin....... bota po kalon ne BLOGJE dhe forumet si perdor njeri ju akoma ne fazen e chatit IRC
  * Jeta sht Mundsi, Prfito nga Ajo*

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Besmir hysa
  Antarsuar
  24-06-2010
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  jam i ri te ky forum..kush mund te me thote ca boni zakonisht ktu????te pakten te kem 1 ide....

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  ok po hy pak pra t shof ca ka ama s'di nse e takoj apo jo ndonj forumi/ste lol
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e stela81
  Antarsuar
  26-06-2012
  Vendndodhja
  Ne qiell
  Postime
  1,115
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Kush eshte i zoti shpise ktu..??
  po ne te rejat a pranohemi te kjo dhoma..??

 19. #39
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Citim Postuar m par nga milanistja_el Lexo Postimin
  Kur jam nga puna s'hyj dot me ne chat , ma kane mbledh ma kane ba pc me kod qe nuk hyj dot ne chat, te poshtrit.

  /me i thote @Perla, do ma japesh i !voice kur te hyj?


  [Perla] pucccccccccccc motla
  Po ty ngelen duke ta mbledh moj me rafte pika mua, kur ta kishin mbledh atehere llogarite tani
  Po qe na ka marr malli te bejme rrumuj si njehere e njekohe, tani jane nderruar brezat nuk njef me njeri . Mban mend kur na bente clay si profesor doktor qe e hengert ishalla qe ka humbur fare. E milaniste mban mend sa intriga ka pasur? Hahahahaha
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 20. #40
  .................... Maska e iktuus
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Une hy noiher me nick nekt po chatit i kam varur pitonin
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Forumi Shqiptar numron 60.000 antar t regjistruar
  Nga RaPSouL n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 15-05-2018, 13:32
 2. Forumi Musliman sulmon shkrimtarin Ismail Kadare
  Nga Davius n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-06-2006, 08:44
 3. Forumi social botror n kriz
  Nga Darius n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2006, 10:07
 4. Ndihme per disa test cases...
  Nga BeracakjaKeqe n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-02-2004, 00:07
 5. Prse un jam prjashtuar nga forumi?
  Nga Albo n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-02-2004, 23:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •