Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 40
 1. #1
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Talking Bashkbisedim (Chat) 24/7 - le t takohemi tek dhoma #Forumi

  T gjith antart nse duan t slaps-in njri-tjetrin apo t bjn chit-chat jan t mirpritur n kanalin #Forumi i cili sht hapur enkas pr antart e forumit.

  |14:16| * Now talking in #Forumi
  |02:16| * Topic: "Mir se vini n kanalin #Forumi - Kanali eshte hapur ekskluzivisht per anetaret e Forumit Shqiptar! Ketu mund te njiheni me njeri-tjetrin ose kerkoni ndihme nga stafi i forumit. Krahas leximit ne forum, tani shtohet edhe kenaqesia e komunikimit direkt ne kete kanal. Me sinqeritet Stafi i Forumit Shqiptar."  Pr ata antar t cilt disponojn mIRC n kompjuterin e tyre lidhuni me kanalin #Forumi

  Pr ata antar t cilt nuk kan mIRC t instaluar n kompjuterin e tyre mund t lidhen duke klikuar #Forumi


  Jeni t mirpritur, Chat t kndshm!
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 02-12-2007 m 09:28
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Nse prdorni nj pseudonim ndryshe nga ky q keni n forum, mund t shkruani ktu. N kt mnyr antart dhe vizitort do t ken m t thjesht tju kontaktojn.

  Gjith t mirat!
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 3. #3
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Ajo ka ekzistuar prej kohesh por nuk po perdorej shume. Ide e mire kjo.
  Une jam @Perla.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 4. #4
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Chat? Pse mos u mbaruan kutite e Mp-ve?
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 5. #5
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Nese doni muhabet 24 ore, dhe sherbime te ndryshme futuni tek dhoma Forumi se nuk do te zhgenjeheni
  Sui generis

 6. #6
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Antarsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  35
  Postime
  489
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Sme duket normale qe te ket nje dhome forumi pasi pastaj te gjith dynden ne chat dhe i iken lezeti forumit

 7. #7
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Nse ja dilni t komunikoni me an t mp, vazhdoni

  Lezeti i forumit nuk ikn nga dhoma #Forumi, nuk ka ikur me koh as nga dhoma #Shqiperia.

  Nse mendon se chati mund t krahasohet me forumin je gabim pr mendimin tim. Gjithsesi nuk po t gjykoj m tej pasi t gjith kan shije/gusto personale.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Ide e mire kjo,
  une ne fakt futem rralle tek dhoma shqiperia si xfiles, kot per te qene i disponueshem nga keta te forumit, po nuk e dija qe ka nje dhome enkas per forumin.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Kush do te flasim Live, ne chat jam une, o shoki, hyni bre .

 10. #10
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  xfiles, edhe ti fillove me chat, lol mos se eshte drog e keqe se mos semuresh pastaj
  Sui generis

 11. #11
  8cubanezi3 Maska e Cub
  Antarsuar
  22-02-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  35
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ca bohet knej naj gjo ?
  Tlkng behind my bck? While yo re there..Kiss My Ass!!

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  kuccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc sa jeni aty  shnet tgjithve.
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 13. #13
  8cubanezi3 Maska e Cub
  Antarsuar
  22-02-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  35
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kadale djalosh
  Tlkng behind my bck? While yo re there..Kiss My Ass!!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  se vend ti fusja trretin miku tek i dyti  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 15. #15
  8cubanezi3 Maska e Cub
  Antarsuar
  22-02-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  35
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hahaaha mir shum vetem futja na njones haahha anej nga ti hahaha
  Tlkng behind my bck? While yo re there..Kiss My Ass!!

 16. #16
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  cub forca inter futu ke kanali #Forumi te jap i +

  @_FlorI_
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 17. #17
  Perjashtuar Maska e Arsyetimi
  Antarsuar
  09-10-2006
  Vendndodhja
  i zbuluar , tek dy maloret :p INTERIST per jete jam,se per vdekje jan kto milanistat :D
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  lejohet te bash fllod ktu  PS; floro o roje chati

 18. #18
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  31
  Postime
  925
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime
  I gje nuk e moret serjoze.
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 19. #19
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Emri im ne chat eshte Lukas, ish operator ne dhomat #Shqiperia & #Forumi, i dorehequr tashme, statusi aktual: user i thjeshte.

  Mire se vini ne #Forumi.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 20. #20
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Emri im ne chat eshte Lukas, ish operator ne dhomat #Shqiperia & #Forumi, i dorehequr tashme, statusi aktual: user i thjeshte.

  Mire se vini ne #Forumi.
  Ngordhccccccccccc pse nuk thua ti ore tani po e marr vesh une qe je Lukas ti. Do te mbyssssssssssss malokkkkkkkkk
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Forumi Shqiptar numron 60.000 antar t regjistruar
  Nga RaPSouL n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 15-05-2018, 13:32
 2. Forumi Musliman sulmon shkrimtarin Ismail Kadare
  Nga Davius n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-06-2006, 08:44
 3. Forumi social botror n kriz
  Nga Darius n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2006, 10:07
 4. Ndihme per disa test cases...
  Nga BeracakjaKeqe n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-02-2004, 00:07
 5. Prse un jam prjashtuar nga forumi?
  Nga Albo n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-02-2004, 23:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •