Close

Rezultati i Sondazhit: Cilat ekipe kalojn n raundin e dyt?

Votues
121. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Hollanda

  76 62.81%
 • Italia

  53 43.80%
 • Romania

  23 19.01%
 • Franca

  62 51.24%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 3 prej 24 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 479
 1. #41
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Antarsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  italia do fitoj dhe nuk diskutohet se po u diskutu boj nje telefonat berlusconit dhe e zgjedh aji se din si fitohet ;P
  mos luj se sta quj

 2. #42
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Posht Breshkat

  Citim Postuar m par nga Daniel Maker Lexo Postimin
  italia do fitoj dhe nuk diskutohet se po u diskutu boj nje telefonat berlusconit dhe e zgjedh aji se din si fitohet ;P

  Franc Rumani Pa pik pa Presje :P
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 3. #43
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime
  Citim Postuar m par nga dinamo Lexo Postimin
  Franc Rumani Pa pik pa Presje :P
  se keto te dyja i kaloni me kollaj ju deutschat

 4. #44
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  hahah

  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  se keto te dyja i kaloni me kollaj ju deutschat
  Normale mer Italioni ka ekip te lodhur Hollanda ehhh
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 5. #45
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Antarsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga dinamo Lexo Postimin
  Normale mer Italioni ka ekip te lodhur Hollanda ehhh
  pse kan qen tu rujt lopet italionet qe jan lodh?jo me se ne form jan..
  mos luj se sta quj

 6. #46
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  :d

  Citim Postuar m par nga Daniel Maker Lexo Postimin
  pse kan qen tu rujt lopet italionet qe jan lodh?jo me se ne form jan..
  Po pse Akoma Me Del Pieron Do lozni Ju mer Apo me Gatuzon Apo materaci Flitet per Futboll Jo per kasapa
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 7. #47
  Gjumash Maska e ShocK
  Antarsuar
  09-12-2006
  Postime
  677
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga dinamo Lexo Postimin
  Po pse Akoma Me Del Pieron Do lozni Ju mer Apo me Gatuzon Apo materaci Flitet per Futboll Jo per kasapa

  Ti me cin je Dinamo!

 8. #48
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Germany

  Citim Postuar m par nga ShocK Lexo Postimin
  Ti me cin je Dinamo!
  Jam me ate qe i jep Bukuri Futbollit
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 9. #49
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Hollanda dhe Italia qenkan ne nje grup Po une qe jam me te dyja si i behet...pffffffffffffffff sa kot

 10. #50
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Antarsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  o dinamo po eshte albitri me ne fush ku e ke hallin ti?dhe un me menimin tat jam se e luj futbollin dhe kur mi presin komet mi hypin po ca te bejm?tani burra jemi..
  se pe del pieron ti me duket ca boni..dhe mos harro qe nuk eshte titolar!!eshte toni dhe di natale..

  bukuri futbollit i jep beckham
  mos luj se sta quj

 11. #51
  Gjumash Maska e ShocK
  Antarsuar
  09-12-2006
  Postime
  677
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Germany

  Jam me ate qe i jep Bukuri Futbollit
  Pa na thuaj ti ato lojtaret e Gjermanise, meqe Italia i ka kasape!
  Apo do qe te vijme t'ju rrafim brenda ne Gjermani prape .
  Hiq nje Ballack edhe Lahm se te tjeret jane me pushime .

 12. #52
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Antarsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga DeAdA Lexo Postimin
  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Hollanda dhe Italia qenkan ne nje grup Po une qe jam me te dyja si i behet...pffffffffffffffff sa kot
  kur do luajn ti shko flej gjum qe mos tremesh meqe do te thyhet zemra kush te fitoj..
  nga dalin kto goca qe ndjekin futbollin nje here!se mos ndiqni lojtaret ri ;PP
  mos luj se sta quj

 13. #53
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga ShocK Lexo Postimin
  Pa na thuaj ti ato lojtaret e Gjermanise, meqe Italia i ka kasape!
  Apo do qe te vijme t'ju rrafim brenda ne Gjermani prape .
  Hiq nje Ballack edhe Lahm se te tjeret jane me pushime .
  Italia i ka dhe kasape dhe mashtrues!
  Gjithmone me hile fitojne...kete rradhe fiton Franca ska me Itali
  "Carpe Diem"

 14. #54
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Numro

  Citim Postuar m par nga ShocK Lexo Postimin
  Pa na thuaj ti ato lojtaret e Gjermanise, meqe Italia i ka kasape!
  Apo do qe te vijme t'ju rrafim brenda ne Gjermani prape .
  Hiq nje Ballack edhe Lahm se te tjeret jane me pushime .
  Shvainshtaiger Ballack Klose Podolski Lahm Frings Kurani Mario Gomesh ca do mo ti mer

  Po gjysha si kena Si Gatuzo materaci hihiihihih Del piero pfff
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 15. #55
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Daniel Maker Lexo Postimin
  o dinamo po eshte albitri me ne fush ku e ke hallin ti?dhe un me menimin tat jam se e luj futbollin dhe kur mi presin komet mi hypin po ca te bejm?tani burra jemi..
  se pe del pieron ti me duket ca boni..dhe mos harro qe nuk eshte titolar!!eshte toni dhe di natale..

  bukuri futbollit i jep beckham
  Daniel me kete ja ke keputur aq kot sa nuk e ke idene. Beckam beri aq buje kur erdhi ketu ne Amerike dhe gjithe ato leke qe mori dhe kur vjen puna aq 2 dite zgjati bukuria e tij, se e tregoi qe eshte kot fare. T'i rroj bukuria e surratit se keshtu ne futboll qenka qe me mire ta lej fare.

 16. #56
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Daniel Maker Lexo Postimin
  kur do luajn ti shko flej gjum qe mos tremesh meqe do te thyhet zemra kush te fitoj..
  nga dalin kto goca qe ndjekin futbollin nje here!se mos ndiqni lojtaret ri ;PP
  Daniel nga ato qe e ndjekin futbollin njehere te dukem une ty Ehhhhhh rritu njehere ti dhe pastaj ec me trego mua futbollin.

 17. #57
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pershendetje :D

  Citim Postuar m par nga DeAdA Lexo Postimin
  Daniel me kete ja ke keputur aq kot sa nuk e ke idene. Beckam beri aq buje kur erdhi ketu ne Amerike dhe gjithe ato leke qe mori dhe kur vjen puna aq 2 dite zgjati bukuria e tij, se e tregoi qe eshte kot fare. T'i rroj bukuria e surratit se keshtu ne futboll qenka qe me mire ta lej fare.

  Bukur Futbollit i Jep Gerard Ballack Messi C Ronaldo
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 18. #58
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga DeAdA Lexo Postimin
  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Hollanda dhe Italia qenkan ne nje grup Po une qe jam me te dyja si i behet...pffffffffffffffff sa kot
  behu me Francen
  si tha Di_Ana, ska me Itali ...
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 19. #59
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Antarsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga DeAdA Lexo Postimin
  Daniel me kete ja ke keputur aq kot sa nuk e ke idene. Beckam beri aq buje kur erdhi ketu ne Amerike dhe gjithe ato leke qe mori dhe kur vjen puna aq 2 dite zgjati bukuria e tij, se e tregoi qe eshte kot fare. T'i rroj bukuria e surratit se keshtu ne futboll qenka qe me mire ta lej fare.
  po leje mi tani se o plak beckham dhe eshte ber model jo lojtar ..po aman,me i thon veje nje here topin ke trekonci ti heq mirimangat nga aty!po leje mos ma trego mua se sesbon ma kan dhon me e studju kur luja futboll dhe kush e njifte kur ishte me i ri dhe me lojtar,aji te bonte namin!!
  tani eshte zero dihet..ate qe eshte per te thon thuhet!po edhe me thon qe nuk eshte i bukur me duket e egzagjerume
  mos luj se sta quj

 20. #60
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Antarsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga DI_ANA Lexo Postimin
  Italia i ka dhe kasape dhe mashtrues!
  Gjithmone me hile fitojne...kete rradhe fiton Franca ska me Itali
  oh sa kam qesh kur fitoj italia me francen qe ne plazh me makina shkum ke kampi francezve duke festu me te madhe..ja kishin kris gjumit!!dhe ket rradh mos mbani shpresa kot..biles qethuni mir se kur te vi me gjujt me kok te dilni te bukur!!nje cop materaci te talli nje kampion si zidan??turp..
  mos luj se sta quj

Faqja 3 prej 24 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Lufta ballkanike dhe Shqipria
  Nga Albin n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-07-2014, 08:05
 2. Projektet greko-serbe pr pastrim etnik
  Nga Drini_i_Zi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 136
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 08:19
 3. Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-08-2006, 07:46
 4. Goran Bregovi pr her t par koncert n Tiran
  Nga BOKE n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 369
  Postimi i Fundit: 21-04-2006, 11:51
 5. Projekti i zhdukjes s shqiptarve - Ivo Andriq
  Nga Dita n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 26-02-2005, 18:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •