Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  30
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime

  Pyetje rreth profilit.

  kam nevoje per ndihme...si mund te shkruaj te dhena personale ne profilin tim???

 2. #2
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  1)- Ne kendin e majte te forumit, poshte logos 'Forumi Shqiptar' ndodhet opsioni Paneli i Anėtarit.Kliko ne te.
  2)- Si rezultat i veprimit te mesiperm do shfaqet nje dritare tjeter e Forumit Shqiptar me nje nje larmi opsionesh te tjera. Ketu do zgjedhesh Ndrysho Profilin duke klikuar ne te.  Pas ketij veprimi do hapet perseri nje dritare tjeter dhe ne kete dritare do kesh mundesi te ndryshosh te dhenat e tua personale (Si ditelindje/vendbanimi/email/fjalekalimi/ si dhe menyrat me te cilat mund te kontakohesh.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Tema tė Ngjashme

 1. Prifeterinjte Pyesin Hoxhallaret Pergjigjen
  Nga Fjala e drejte nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 06:33
 2. Del nė shitje "Njė dosje pėr Kadarenė"
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 01:53
 3. C'far pyetje duhet te beni!
  Nga Noerti nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-08-2004, 19:00
 4. Pyetje shkencore , por
  Nga Anton nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 03-07-2004, 02:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •