Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #1
  Ēapkene... Maska e Arbresha
  Anėtarėsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260

  Kam nevoj per kenge darsmash

  Pershendetj gjith,

  Jam duke kerkuar ca kenge per te rregulluar nje kaset dasme. Keni ndonje kenge te bukur qe mund ta postoni ketu?

  Faleminderit!!
  Me Respekt

 2. #2
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Arberesha, duhet te specifikosh nga je. Se nqs je nga Veriu ta zeme, dasma behet me tupane e Fatmira Brecanin, nqs je nga Shqiperia e Mesme behet me "xhixhilene" , dhe nga Jugu me Ponin .

 3. #3
  Shqiptar Maska e EdiR
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  960
  Hidhi nje sy kengeve te Albasoul.

 4. #4

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar mė parė nga Lioness Lexo Postimin
  Arberesha, duhet te specifikosh nga je. Se nqs je nga Veriu ta zeme, dasma behet me tupane e Fatmira Brecanin, nqs je nga Shqiperia e Mesme behet me "xhixhilene" , dhe nga Jugu me Ponin .
  une them per ti permbledh te gjitha trojet eshte Jeti, Moli dhe Shpetim Levendi.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #6
  Ēapkene... Maska e Arbresha
  Anėtarėsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260
  Citim Postuar mė parė nga Lioness Lexo Postimin
  Arberesha, duhet te specifikosh nga je. Se nqs je nga Veriu ta zeme, dasma behet me tupane e Fatmira Brecanin, nqs je nga Shqiperia e Mesme behet me "xhixhilene" , dhe nga Jugu me Ponin .
  Nga Shkodra naqe...

 7. #7
  Ēapkene... Maska e Arbresha
  Anėtarėsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260

 8. #8
  www.dinamiti.com
  gjen cfare te duash
  Reklamat nuk lejohen ne forum pa lejen e administratorit

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  qe nji kang , ndegjoje

  http://www.youtube.com/watch?v=wDjbV8nu188

  edhe keshtu festojn palestinezet
  http://www.youtube.com/watch?v=2H308...eature=related

  esht puna mu argetu ne fund edhe keto jan super

  http://www.youtube.com/watch?v=AIL4s...eature=related
  palestinezet festojn keshtu ne rrug...slan salla ...
  http://www.youtube.com/watch?v=bhr3d...eature=related
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Dorontina : 02-12-2007 mė 04:10
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  14-11-2007
  Vendndodhja
  ne kabul tu bo plazh
  Postime
  784
  Shyqyr Zotit Folklorin E Kemi Te Pasur Po Te Kerkosh Gjen Lol.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  nese doni me pa te tjeret psh ne suedi si argetohen ne darsem

  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  qe nji kang per burra te mdhej ...

  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •