Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 63
 1. #1
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Anėtarėsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  38
  Postime
  489

  Jeni lidhur ndonjehere me nje njeri qe dikur e keni pare vetem si shok/shoqe?

  Jepni mendimet tuaja nqs ju ka ndodhur qe te lidheni me dike qe e keni par me syrin e shokut ose shoqes per shum kohe

 2. #2
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Anėtarėsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  38
  Postime
  489
  Mua me ka ndodhur me dike qe e kam pasur shoqe por pastaj lindi dicka mes nesh dhe ishte disi e veshtir per ty dy qe tia shprehnim njeri tjetrit dashurine dhe me von u lidhem

 3. #3
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Jepni mendimet tuaja nqs ju ka ndodhur qe te lidheni me dike qe e keni par me syrin e shokut ose shoqes per shum kohe
  Jo sme ka ndodh asnjeher.. shoqja shoqa, e dashura e dashur..

  si kam pare kurre me kte sy shoqet e mia, skam qejf te prish shoqerine per nje lidhje qe ndoshta sdo zgjaste me shume se 3 muaj.. sja vlen.

  Shoqeria eshte gje e shenjte per mua, edhe si bej kto gjera ne shoqeri... ka plot qe i bejn, ama un kur i them dikujt qe e kam shoqe, ska shanse ta prish shoqerine per dicka te tille.
  Sepse e di shum mire qe sdo funksionoje.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #4
  Nuk eshte cudi qe ndodh, sepse e njeh ate person me mire, ia dini idete njeri- tjetrit, dhe deri diku i keni te perbashketa perderisa jeni shok/shoqe, frekuentoni te njejtat ambjente, ndiheni mire ne pranine e njeri- tjetrit, etj etj.
  Vetem frika qe nqs lidhja nuk funksionon do humbasesh mikun/ miken tend me te mire te zbraps per tu lidhur me dike qe ke shoqeri.

 5. #5
  beby Maska e jesu
  Anėtarėsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Po personalisht me ka ndodhur!
  Nuk e di nese do mundesha te dashuroja dike apo te beja lidhje pa e njohur ne fillim si shoke, ku nuk na lidh as gje e interesit.
  Kemi qene shoke te mire ne fillim dhe me pase kan lindur ndjenjat. Dhe tani...jemi bashke prej shume vitesh...besoj se eshte nje dashuri e sinqerte kur ajo rrjedh nga miqesia ne fillim, per arsyen se njihesh pa patur synim dicka dhe me pase mund te te lindin dhe ndjenjat gradualisht nese ai eshte njeriu qe ne do deshironim prane nesh, nuk te mer mendjen entuziasmi i fillimit qe mund edhe te gabosh. Per mua personalisht eshte vertetuar dashuria me e paster dhe e sinqerte...dhe jame e lumtur...gjer me sote.

  Respektet e mia te gjitheve!!!

  JESU
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 6. #6
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Anėtarėsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  38
  Postime
  489
  Citim Postuar mė parė nga jesu Lexo Postimin
  Po personalisht me ka ndodhur!
  Nuk e di nese do mundesha te dashuroja dike apo te beja lidhje pa e njohur ne fillim si shoke, ku nuk na lidh as gje e interesit.
  Kemi qene shoke te mire ne fillim dhe me pase kan lindur njenjat. Dhe tani...jemi bashke prej shume vitesh...besoj se eshte nje dashuri e sinqerte kur ajo rrjedh nga miqesia ne fillim, per arsyen se njihesh pa patur synim dicka dhe me pase mund te te lindin dhe ndjenjat gradualisht nese ai eshte njeriu qe ne do deshironim prane nesh, nuk te mer mendjen entuziasmi i fillimit qe mund edhe te gabosh. Per mua personalisht eshte vertetuar dashuria me e paster dhe e sinqerte...dhe jame e lumtur...gjer me sote.

  Respektet e mia te gjitheve!!!

  JESU
  Me behet qejfi qe degjoj nje histori te till dhe permendimin tim dashuri te tilla jan te sinqerta dhe zgjasin shum pasi personi qe ke ne krah te njeh dhe enjeh me mir se kushdo tjeter duke qene se e ke pasur shok

 7. #7
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  44
  Postime
  1,946
  Jo Sme Ka Ndodhur

  Sepse Un Kam Nje Parim Ne Jete

  Shoqerise I Them Shoqeri Dhe Kurr Nuk Arij Ta Shof Me Syrin Me U Lidh Ose Si Mund Ta Quajme Ndryshe Me E Forcu Me Shume Ate Shoqeri...

  Por Parimet E Mia Jetesore Jan Qe Shoqeria Ka Vendin E Vet Dhe Dashuria Te Sajin

  Pra Shkurt Jo Sme Ka Ndodhur Kjo Gje...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 8. #8
  beby Maska e jesu
  Anėtarėsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Citim Postuar mė parė nga chamillionare Lexo Postimin
  Mua me ka ndodhur me dike qe e kam pasur shoqe por pastaj lindi dicka mes nesh dhe ishte disi e veshtir per ty dy qe tia shprehnim njeri tjetrit dashurine dhe me von u lidhem
  Eshte e vertete se ne keto raste te shprehurit e ndjenjave eshte teper e veshtire, mendohesh shum here para se te besh ate hap sepse nuk do te humbasesh mikun/en tend nese shikon qe kjo lidhje s'mund te funksionoj. Prandaj dhe keto lidhje per mua jane me te sinqerta dhe me te forta, si thashe dhe me lare nje shoke i vertete s'besoj se do merte mundimin te bente nje lidhje te lojes me shoqen e tije me te mire.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga jesu : 27-11-2007 mė 14:06
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 9. #9
  beby Maska e jesu
  Anėtarėsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Citim Postuar mė parė nga chamillionare Lexo Postimin
  Me behet qejfi qe degjoj nje histori te till dhe permendimin tim dashuri te tilla jan te sinqerta dhe zgjasin shum pasi personi qe ke ne krah te njeh dhe enjeh me mir se kushdo tjeter duke qene se e ke pasur shok

  Faleminderit!!!

  Shume dakort me ju!!

  Respektet e mia ju uroj fat!!
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 10. #10
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Anėtarėsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  38
  Postime
  489
  Citim Postuar mė parė nga EDUARDI Lexo Postimin
  Jo Sme Ka Ndodhur

  Sepse Un Kam Nje Parim Ne Jete

  Shoqerise I Them Shoqeri Dhe Kurr Nuk Arij Ta Shof Me Syrin Me U Lidh Ose Si Mund Ta Quajme Ndryshe Me E Forcu Me Shume Ate Shoqeri...

  Por Parimet E Mia Jetesore Jan Qe Shoqeria Ka Vendin E Vet Dhe Dashuria Te Sajin

  Pra Shkurt Jo Sme Ka Ndodhur Kjo Gje...


  Esht dicka qe ndjenjat si komandon dot apo jo pra nuk e ke ti en dor .Nuk ka ndonje rregull moral qe e ndalon kete lidhje pasi nqs ndjen dicka esht e pamundur qe ta shikosh me syrin e shoqes

  pershendetje

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Citim Postuar mė parė nga jesu Lexo Postimin
  Po personalisht me ka ndodhur!
  Nuk e di nese do mundesha te dashuroja dike apo te beja lidhje pa e njohur ne fillim si shoke, ku nuk na lidh as gje e interesit.
  Kemi qene shoke te mire ne fillim dhe me pase kan lindur ndjenjat. Dhe tani...jemi bashke prej shume vitesh...besoj se eshte nje dashuri e sinqerte kur ajo rrjedh nga miqesia ne fillim, per arsyen se njihesh pa patur synim dicka dhe me pase mund te te lindin dhe ndjenjat gradualisht nese ai eshte njeriu qe ne do deshironim prane nesh, nuk te mer mendjen entuziasmi i fillimit qe mund edhe te gabosh. Per mua personalisht eshte vertetuar dashuria me e paster dhe e sinqerte...dhe jame e lumtur...gjer me sote.

  Respektet e mia te gjitheve!!!

  JESU
  mua nuk me ka ndodhur, po bashkohem me ty,
  ne fakt, do doja qe te me ndodhte.

  Citim Postuar mė parė nga chamillionare Lexo Postimin
  Esht dicka qe ndjenjat si komandon dot apo jo pra nuk e ke ti en dor .Nuk ka ndonje rregull moral qe e ndalon kete lidhje pasi nqs ndjen dicka esht e pamundur qe ta shikosh me syrin e shoqes

  pershendetje

 12. #12
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  44
  Postime
  1,946
  Dakord E Di Qe Ndjenjat Nuk Komandohen Por Sic E Kam Sqaru Dhe Me Lart Ngaqe Sme Ka Qelluar Ta Shof Shoqen Time Me Syrin Tjeter Prandaj...

  Nejse Se Ne Jete Ca Nuk Ndodh Ndoshta Mund Te Me Ndodhe Me Vone ...

  Pershendetje Ty...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283
  Po me ka ndodhur. Ne fillim ishim shoke, pothuajse rrinim me ore duke folur dhe duke bere shaka me njeri tjetrin. Pas disa muajsh, behesha xheloze kur ai shikonte nje femer tjeter ose kur bente kastile sikur pelqente nje vajze. Gjithemone me vinte ne prove te shikonte si do reagoja, qe te ishte i sigurt qe e pelqeja gjitheashtu. So pas 4 muajsh beri hapen e pare dhe u lidhem :P, pas nje viti u martuam
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 14. #14
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,300
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  Po me ka ndodhur. Ne fillim ishim shoke, pothuajse rrinim me ore duke folur dhe duke bere shaka me njeri tjetrin. Pas disa muajsh, behesha xheloze kur ai shikonte nje femer tjeter ose kur bente kastile sikur pelqente nje vajze. Gjithemone me vinte ne prove te shikonte si do reagoja, qe te ishte i sigurt qe e pelqeja gjitheashtu. So pas 4 muajsh beri hapen e pare dhe u lidhem :P, pas nje viti u martuam
  Kjo s'eshte shoqeri, Rexhina, ky eshte flirtim qe zgjati 4 muaj. Pra me teper nje proces njohjes mes dy njerezish. Shoqeri do thote te rrish me nje njeri ca vjete, te jeni thjeshte miq, ai te kete pasur te dashurat e veta, ti te dashurit e tua por qe pastaj ne nje moment te kete lindur nje ndjenje.

  Urime per martesen. Eshte gjithmone bukur kur dy njerez gjejne njeri-tjetrin


  Sa per temen, po me ka ndodhur dhe jam e mendimit qe dashurite e lindura nga miqesite jane me solidet.
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283
  ohhh ok atehere sme ka ndodhur
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 16. #16
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,793
  edhe mua me ka ndodhur !!! me mire ne fakt te lidhesh me shoqen sepse arrin ta njohesh deri ne nje fare pike !!! nuk e di po per mua eshte me mire te lidhesh me nje shoqe se sa me nje qe sapo e njef !!! po flas gjithmone per lidhje serioze !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e samer
  Anėtarėsuar
  21-09-2003
  Vendndodhja
  atje ku ka ere te paster dhe qiell te kalter
  Postime
  129
  Mua nuk me ka ndodhur asnje here, e dini pse sepse asnje here nuk e lashe veten time te keme me teper ndjenja per njeri qe e kisha perpara shok,

  te lidhem me dike mua me pelqen te jete i panjohur dikush qe kur ta shikoj per here te pare te me zgjoj ndjenjat e cuditerise te kerkoj brenda syve tij kush eshte?,
  kur me shikon per here te pare te ndjeje ndjenjat e mia te zgjohen zemra ime te jete sikur do te hapet nga rrifjet e shpejta qe ben.
  trupi im te ngrohet dhe te ftohet njekohesisht
  a me kane ndodhur keto? Po dhe jame shume e lumtur qe me ndodhen,

 18. #18
  I zene deri ne Gusht. Maska e )un(
  Anėtarėsuar
  15-11-2007
  Vendndodhja
  te shpia tjeterkuj, edhe ne msn...
  Postime
  125
  nuk me ka ndodhur,,, por ama as nuk mund te them se te pakten njeher ne jete nuk i kemi pare secilen prej shoqeve si partnere potenciale,,, njohja e mire ben qe ti ta besh apo jo hapin,,, por qe te kete shoqeri qe asnjehere te mos u kete shkuar ne mendje se mund te kene nje lidhje besoj se nuk ka,,, kur jane te lire te dyja palet kuptohet,,, shpresoj qe te mos me ndodh,,, po ne jete gjithcka pritet,,,
  .

 19. #19
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,484
  une kam frike nga gjera te tilla
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 20. #20
  mua personalisht me ka ndodhur por mbasi u lidhem pastaj u prishem tani nuk flasim me goj :P

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Nė “e M ė R T ė P O P U Ll I T”
  Nga Henea nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 16:43
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-08-2004, 09:11
 3. Genocidi komunist mbi malesoret shqiptare
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 02-07-2003, 21:34
 4. Vlore ..dizet e di ..dizet e tre.
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-12-2002, 09:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •