Close
Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 193
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e colombo22
    Anëtarësuar
    09-03-2007
    Postime
    48
    Citim Postuar më parë nga LOVE_ANGEL Lexo Postimin
    Lajmi i fundit qe vie ne keto momente nga Stadiumi i Prishtines eshte qe 50 Cent NUK erdhi ne Prishtine.
    Ende asgje nuk dihet per mosardhjen e tij,por personalisht ndjej keqardhje per publikun i cili po mberdhin ne stadium tash e sa ore,kane paguar bileta ne kushte shume te renda ekonomike qe mbreterojne ne Kosove dhe nuk e di deri kurr do te konsiderohemi si popull i cili nuk meriton as spjegim nga Lartmadheria e Tij Ex-Narko Dealer 50 Cent !
    Shpello mos genje, 50 Cent ka ardhur dhe ne keto momente po kendojne ne Stadiumin e Prishtines . Sa keq qe erdhen e nuk t`u paska plotesu deshira.

    Sido qe te jene, 50 Cent jane amerikane e nuk jane shkie bythpalare si goran bregoviçi. Mos deshet te kendonte edhe ne Prishtine ky miku juaj serbe...

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e Borix
    Anëtarësuar
    17-01-2003
    Postime
    2,316
    dhe nuk e di deri kurr do te konsiderohemi si popull i cili nuk meriton as spjegim nga Lartmadheria e Tij Ex-Narko Dealer 50 Cent !
    Gjithashtu,pa paragjykime,ndjej keqardhje
    Pra, pa paragjykime, "ex-narko dealer 50 qindarkshi", nuk erdhiiii... Papapa, sa shpejt qe nderroni mendje. Deri dje menduat t'i ndertonit ndonje bust, tani qe s'ju erdhi, transmetoni lajme "pa paragjykime"... Hmmm

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    01-08-2007
    Postime
    1,281
    Unë nuk di çka të them, pasi nuk patëm rrymë nga ora 19,oo e deri më tash, prandaj ende nuk di a ka ardhë apo nuk ka ardhë. Për mua si erdhi si nuk erdhi, por nuk është njësoj për ata mijëra veta që e kanë pritur me padurim ardhjen e këtij farë 50 centit.

  4. #24
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    15-08-2004
    Postime
    76
    Sa per informate G.Bregovic ka kenduar ne Tirane e jo ne Prishtine.Nese ti jeton ne Prishtine atehere sigurisht e dine se e tere Prishtina ishte duke thene se 50cent nuk ka ardhur,ndersa une nuk kam shkuar por keshtu me informuan.

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e Borix
    Anëtarësuar
    17-01-2003
    Postime
    2,316
    Sa per informate G.Bregovic ka kenduar ne Tirane e jo ne Prishtine.
    C'te keqe dhe c'lidhje ka? Arti, muzika, shkenca, te gjitha keto nuk kane pse te ndikohen nga krimet, politika, etj...

  6. #26
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar më parë nga Borix Lexo Postimin
    C'te keqe dhe c'lidhje ka? Arti, muzika, shkenca, te gjitha keto nuk kane pse te ndikohen nga krimet, politika, etj...
    jam dakord,
    dhe mua me pelqejn disa kengetare grek me fame boterore, gjeni te muzikes si vangjelis, janni.

  7. #27
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Citim Postuar më parë nga LOVE_ANGEL Lexo Postimin
    Lajmi i fundit qe vie ne keto momente nga Stadiumi i Prishtines eshte qe 50 Cent NUK erdhi ne Prishtine.
    Ende asgje nuk dihet per mosardhjen e tij,por personalisht ndjej keqardhje per publikun i cili po mberdhin ne stadium tash e sa ore,kane paguar bileta ne kushte shume te renda ekonomike qe mbreterojne ne Kosove dhe nuk e di deri kurr do te konsiderohemi si popull i cili nuk meriton as spjegim nga Lartmadheria e Tij Ex-Narko Dealer 50 Cent !
    Gjithashtu,pa paragjykime,ndjej keqardhje dhe per kengetaret kosovare te cilet u nencmuan ne kete rast dhe ne pergjithesi per kulturen kosovare.
    Deri kur do te konsiderohemi popull i pavlere dhe i rrezikshem?
    Mendoj se 50 Cent nuk ia vleka si njeri as 20 cent!
    Hahahahaha
    Pse, -cfare lidhje paska 50Centi me mosardhjen ne Prishitne?!!


    hahahahaa
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e SKIFTERI&12.05
    Anëtarësuar
    04-11-2007
    Postime
    423
    Citim Postuar më parë nga Borix Lexo Postimin
    C'te keqe dhe c'lidhje ka? Arti, muzika, shkenca, te gjitha keto nuk kane pse te ndikohen nga krimet, politika, etj...
    BORIX do te ishte ne rregull po te mos i urrente GJAKUN TUAJE DHE TIMIN =gjith shqiptaret,sdi a e dini ju se aje ka qen perkrahs i millosheviqit mendoj se e kupton tash se te argetohesh me muziken edikuj qe te urren ktu ska qka behet koment por papjekuria shqiptare ben kto gjera ti jap titull nderi nje SHKAU qe ka adhuruar nje njeri qe eshte mundu te te fshije nga faqja e dheut kjo sdo komente.

  9. #29
    i/e regjistruar Maska e Borix
    Anëtarësuar
    17-01-2003
    Postime
    2,316
    Jo, une jam i lire te jap komente per sa kohe qe e shoh te arsyeshme, si per shembull komenti qe ke cituar.

  10. #30
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    15-08-2004
    Postime
    76
    Jo porsa me informuan ata qe ishin ne koncert se 50cent erdhi,edhepse ne fillim po flitej se ai nuk erdhi fare por e verteta eshte sepse posa i shikova lajmet ne Rtk dhe Ktv se reperi i famshem erdhi,por ata qe kenduan para tij Getoari,Nora Istrefi,K-os nuk u mirepriten nga publiku duke u percjellur me fishkellima dhe hudhje shpkrepsash ndersa kete pamje e pash me syte e mi ne KTV ku edhe ne lajme u cek se kengetaret nuk u mirepriten fare nga publiku.

  11. #31
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    ky eshte lajm kryesor per kosoven
    se kosova ska pune tjeter te presi 50 centin e me rradhe 2 lekshin dhe 10 dollarshin
    JO SEKS PARA MARTESE

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e Borix
    Anëtarësuar
    17-01-2003
    Postime
    2,316
    Jo porsa me informuan ata qe ishin ne koncert se 50cent erdhi,edhepse ne fillim po flitej se ai nuk erdhi fare por e verteta eshte sepse posa i
    Po tani, cfare epitetesh do t'i hidhni? 50centsh kopili?

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e beerti
    Anëtarësuar
    11-08-2007
    Postime
    197
    PO ka ardh ne Koncert Une Jom isha vet Prezent aty ....

  14. #34
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    kjo eshte genjeshter sepse edhe une kesh prezent kur kendoj dhe e ka kalle te gjith stadiumin . hallall i kofte

  15. #35
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Kshu eshte kur e mbivlersoni nje bythzi afrikan.
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  16. #36
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    01-08-2007
    Postime
    1,281
    Për çudi sot më sillej përreth 50 centi. Bleva dy gazeta 2o plus 30=50 cent. Në gazetë pashë reklamën e koncerit 50 cent, diku pashë edhe lojën shpërblyese me telefon 50 cent. Pagova një makiato, 50 cent. Hëngra një byrek 50 cent, e më së paku isha i interesuar të shkoj në stadion pë koncertin 5o cent.

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e Borix
    Anëtarësuar
    17-01-2003
    Postime
    2,316
    Apollon, i modh je apollon. Ke thyer nje nga rregullat e forumit - shprehje pikepamjesh raciste. Per mendimin tim, edhe ate pike qe ke te ta hiqnin fare...

  18. #38
    i/e regjistruar Maska e Borix
    Anëtarësuar
    17-01-2003
    Postime
    2,316
    Në gazetë pashë reklamën e koncerit 50 cent
    50 cent eshte me kancer? I urojme sherim te shpejte...

  19. #39
    DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
    Anëtarësuar
    17-10-2005
    Vendndodhja
    It's not your business....
    Postime
    460

    Talking

    Citim Postuar më parë nga Borix Lexo Postimin
    50 cent eshte me kancer? I urojme sherim te shpejte...
    hahahahahaha lol....
    EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e colombo22
    Anëtarësuar
    09-03-2007
    Postime
    48
    Citim Postuar më parë nga LOVE_ANGEL Lexo Postimin
    Jo porsa me informuan ata qe ishin ne koncert se 50cent erdhi,edhepse ne fillim po flitej se ai nuk erdhi fare
    Shpello, te kam thene se ti je shume e keqinformuar. Ata dezinformatoret tuaj po te sjellin informacione te rrejshme ne biren e minit. Dil nga biruca dhe shikoje realitetin me syte tu e mos shpif se nuk u beson askush perrallezave tua te uleta.

    p.s. Mbylleni kete teme se eshte e tera nje genjeshter e kesaj shpelles, si te gjitha genjeshtrat tjera me te cilat po le nam ne kete forum!

Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi
    Nga Brari në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 214
    Postimi i Fundit: 20-09-2018, 13:55
  2. Debati i Knusve (gjelave)
    Nga Brari në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 09-11-2010, 05:15
  3. Forcat ushtarake serbe mobilizohen përgjatë vijës administrative me Kosovën
    Nga ARIANI_TB në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 03-04-2006, 15:11
  4. Dëshmitë e të huajve për luftën në Kosovë
    Nga Klevis2000 në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 09-12-2005, 04:49

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •