Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se do jetė fituesi i kėtij trofeu?

Votues
188. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Austria

  0 0%
 • Zvicra

  2 1.06%
 • Polonia

  0 0%
 • Portugalia

  13 6.91%
 • Italia

  44 23.40%
 • Franca

  22 11.70%
 • Greqia

  1 0.53%
 • Turqia

  3 1.60%
 • Ēekia

  1 0.53%
 • Gjermania

  45 23.94%
 • Kroacia

  8 4.26%
 • Rusia

  11 5.85%
 • Hollanda

  23 12.23%
 • Spanja

  13 6.91%
 • Suedia

  0 0%
 • Rumania

  2 1.06%
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 224
 1. #1
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime

  Europiani 2008 - kush mendoni se do jetė fituesi?

  Kush Mendoni Qe Do Ta Fitoj Evropianin 2008 Qe Zhvillohet Ne Austri Dhe Zvicer?

  Skuadrat e kualifikuara :
  Austri , Zvicer , Poloni , Portugali , Itali , France , Greqi , Turqi , Ceki , Gjermani , Kroaci , Rusi , Spanje , Suedi , Rumani , Holande.

  Qytetet qe do te zhvillohen ndeshjet :
  Bern , Basel , Zurich dhe Geneve ne Zvicer
  Wien , Salzburg , Klagenfurt dhe Innsbruck ne Austri
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DoLpHiN : 24-11-2007 mė 08:03

 2. #2
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Anėtarėsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Kroacia eshte favoriti im.

 3. #3
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime

  Question

  edhe per mu eshte favorit po mos ta harroi edhe francen e spanjen

 4. #4
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime nė 59 postime
  ITALIA ose GJERMANIA

 5. #5
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  kush do fitoj pervec se Italis
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e beerti
  Anėtarėsuar
  11-08-2007
  Postime
  197
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Italia ...

 7. #7
  Dynamic Maska e good devil
  Anėtarėsuar
  23-12-2002
  Vendndodhja
  jgyuery
  Mosha
  34
  Postime
  260
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Portugali po duket si e forte dhe ka shanc shum te madh per ta fituar.

  Ose mund te fitojne nen-kampionet Greqia ... dhe do shkrihem per se qeshuri.
  Forumi ėshtė tepėr i ngarkuar nė kėtė moment. Ju lutemi na vizitoni mė vonė.

 8. #8
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Franca , Spanja , Italy .
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  italia..........
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 10. #10
  Manchester Maska e -Alda-
  Anėtarėsuar
  13-07-2007
  Vendndodhja
  London
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga KUSi Lexo Postimin
  kush do fitoj pervec se Italis

  KUSi Italia u diskutua per me kalu grupin,ti me thu do fitoj Kiss  Une them qe do e fitoj Gjermania
  м'вι вυzė ėѕнтė иנė ρυтнנє, м'вι ѕнριят ėѕнтė иנė νєтмι. נαм вσтα ρα ємėя, кυя ρяαиė мєנє ѕ'נє тι.

 11. #11
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Italy , Germany , Spain
  Keto Jane Favorite

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  une jam tifoz gjerman po nuk fito gje gjermania
  italia eshte favorite me spanjen dhe hollanden(keto edhe pse ben paraqitje jo te mire ne turin kualifikues jane favorite per mendimin tim)
  JO SEKS PARA MARTESE

 13. #13
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime
  pavaresisht ekipet evropiane jane rritur ne nivel loje gjithsesi tre jane rivalet

  Itali,gjermani,france+ edhe kroacia por besoj se sdo te kete aq fuqi deri ne 4tersnhe
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 14. #14
  MilanFan Forever Maska e Pajtim123
  Anėtarėsuar
  15-09-2007
  Vendndodhja
  Republic of Kosova
  Mosha
  30
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Unė mendoj se do tė fitoj Italia, nese nuk fiton Italia ateher gjasat me te medha i ka Gjermania

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  14-11-2007
  Vendndodhja
  ne kabul tu bo plazh
  Postime
  785
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  gjermania
  dhe veten=m gjermania

 16. #16
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Me Qene Se Me Heret I Permenda Favoritet Tani Votova Per Shpanjėn

 17. #17
  ReaL maDriD Maska e ReaLFan
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  N'Zvicerr
  Postime
  1,199
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Un mendoi se Portugalia
  ReaL madriD
  Campeón de Liga 2007/08
  Repasa el triunfo de la Liga 07/08 del Real Madrid.

 18. #18
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ka shume favorite por une them se do fitojne kampionet e botes...dhe se ajo qe thone disa qe mezi u kualifikua ska te beje fare....

  Forca Itali

 19. #19
  Gjumash Maska e ShocK
  Anėtarėsuar
  09-12-2006
  Postime
  677
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Italia mendoj se do fitojė.

 20. #20
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Anėtarėsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  34
  Postime
  1,504
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  MEndoj dhe deshiroj Zvicra
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cfare mendoni per Hitlerin dhe "Mein Kampf"
  Nga wittstar nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 19:15
 2. A mendoni tė ktheheni nė Shqipėri ?
  Nga Arbushi nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 06:06
 3. Pyetesor: Si mendoni...?
  Nga gea_07 nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2007, 18:47
 4. Si mendoni...?
  Nga PRI-LTN nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-02-2007, 15:34
 5. Kalendari i Formula 1 - (2006)
  Nga Davius nė forumin Sportet motorrike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2006, 13:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •