Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se do jetė fituesi i kėtij trofeu?

Votues
188. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Austria

  0 0%
 • Zvicra

  2 1.06%
 • Polonia

  0 0%
 • Portugalia

  13 6.91%
 • Italia

  44 23.40%
 • Franca

  22 11.70%
 • Greqia

  1 0.53%
 • Turqia

  3 1.60%
 • Ēekia

  1 0.53%
 • Gjermania

  45 23.94%
 • Kroacia

  8 4.26%
 • Rusia

  11 5.85%
 • Hollanda

  23 12.23%
 • Spanja

  13 6.91%
 • Suedia

  0 0%
 • Rumania

  2 1.06%
Faqja 3 prej 12 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 224
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Portugezet

 2. #42
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime

  Question

  Citim Postuar mė parė nga Altin1 Lexo Postimin
  Mua me vjen pak per te qeshur kur shikoj qe ca veta thojn Spanja do e fitoj. lol.
  Eshte njesoj sikur te thosh se Shqiperia do kualifikohet per ne Kampionatin boteror.
  Pse ? edhe Spanja eshte ekip i mir ka shum lojtar te mir qe jane ne forme si p.sh Fabregas , torres ,raul , casilias etj.......

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2007
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Cool

  Pėrveq "ITALIS" nuk ka kush fiton

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-12-2007
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une jam i sigurt qe do ta fitoj Franca ket Evropian

 5. #45
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Goal-c Lexo Postimin
  Une jam i sigurt qe do ta fitoj Franca ket Evropian

  Pse je kaq i sigurt o Goal-c ?

 6. #46
  nietzschean autodidactic Maska e c.Ronaldo
  Anėtarėsuar
  30-09-2005
  Vendndodhja
  Tetovė......... Grupi: Tetova Clan
  Postime
  89
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Goal-c Lexo Postimin
  Une jam i sigurt qe do ta fitoj Franca ket Evropian
  Kush te tha keshtu, ore cun, mos te tha Platiniiiii. lol.
  Football is the opera of the people.
  by: Stafford Heginbotham

 7. #47
  nietzschean autodidactic Maska e c.Ronaldo
  Anėtarėsuar
  30-09-2005
  Vendndodhja
  Tetovė......... Grupi: Tetova Clan
  Postime
  89
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kroatet kane nje ekip te forte qe mendoj se do te fitojne vend teper te larte kete kampionat. do te kemi nje FRANCE 98 per ato.
  Football is the opera of the people.
  by: Stafford Heginbotham

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-12-2007
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga c.Ronaldo Lexo Postimin
  Kush te tha keshtu, ore cun, mos te tha Platiniiiii. lol.

  Ani e shohim pra se kush do te fitoj


  Une jam 100 % i sigurt se franca e ti meno per kroacin

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-12-2007
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mendoi qe do te fitoj franca

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-12-2007
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Goal-c Lexo Postimin
  Une jam i sigurt qe do ta fitoj Franca ket Evropian
  Jam I Pajtimit Me Goal-C

 11. #51
  DuRrSaKe Maska e Elena__Dr
  Anėtarėsuar
  28-11-2007
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Un Jom Me Gjermanet Kushtu Qe Forza Gjermania
  ♥I love INTER♥

 12. #52
  INTER Maska e Fittox
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,152
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Portugalia

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  35
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  Po Shqiperia ku asht ?


  Europiani 2008 E Fiton Hollanda.
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 14. #54
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  Po Shqiperia ku asht ?


  Europiani 2008 E Fiton Hollanda.


  Shqiperia Eshte Ne Shtepi Per Ket Evropian Shihemi Ne Botrorin 2010

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2007
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Unė Jam Per Francen Keshtu qe  Forca Franca

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Pa dyshim '' Portugalia'' shte favorit kryesor me Francen e Italin.. por keto dy te fundit si dua :P
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 17. #57
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Nje do dali fitues,pse ja fusni ordhes kot me kot duke fut 2-3 ekipe ?

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  Po Shqiperia ku asht ?


  Europiani 2008 E Fiton Hollanda.
  smerrna me gjana te vogla na si europiani na dona vec botnorin
  JO SEKS PARA MARTESE

 19. #59
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  smerrna me gjana te vogla na si europiani na dona vec botnorin
  Shum mir e ki Glodian

 20. #60
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  me siguri Spanja, ka shum talent dhe shum deshir te madhe per tu deshmuar kjo kombetare,kshtu qe pa anglin dhe Shqiperin,favorit per mua jan Spanja dhe Kroacia
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

Faqja 3 prej 12 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cfare mendoni per Hitlerin dhe "Mein Kampf"
  Nga wittstar nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 19:15
 2. A mendoni tė ktheheni nė Shqipėri ?
  Nga Arbushi nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 06:06
 3. Pyetesor: Si mendoni...?
  Nga gea_07 nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2007, 18:47
 4. Si mendoni...?
  Nga PRI-LTN nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-02-2007, 15:34
 5. Kalendari i Formula 1 - (2006)
  Nga Davius nė forumin Sportet motorrike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2006, 13:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •