Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se do jetė fituesi i kėtij trofeu?

Votues
188. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Austria

  0 0%
 • Zvicra

  2 1.06%
 • Polonia

  0 0%
 • Portugalia

  13 6.91%
 • Italia

  44 23.40%
 • Franca

  22 11.70%
 • Greqia

  1 0.53%
 • Turqia

  3 1.60%
 • Ēekia

  1 0.53%
 • Gjermania

  45 23.94%
 • Kroacia

  8 4.26%
 • Rusia

  11 5.85%
 • Hollanda

  23 12.23%
 • Spanja

  13 6.91%
 • Suedia

  0 0%
 • Rumania

  2 1.06%
Faqja 2 prej 12 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 224
 1. #21
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga -Alda- Lexo Postimin
  KUSi Italia u diskutua per me kalu grupin,ti me thu do fitoj Kiss


  Une them qe do e fitoj Gjermania
  ne dy do flasim mbas finales kur te luj Italia dhe kur ta mar kupen


  he tani iku Anglia dhe qenke be me Gjermanin lol
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 2. #22
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Italia

  Forca Ragazzi
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e visari9
  Anėtarėsuar
  22-10-2006
  Vendndodhja
  n' Prishtinė
  Postime
  809
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  do ta fitoj Franca por do te mungoj shume ne kete kampionat Anglia kon ta shikoj me tv ne rusin ??
  1.Arsenal
  20.Tottenham

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2007
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Italy valla ska kush e nal

 5. #25
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  NETHERLANDS
  NETHERLANDS
  NETHERLANDS
  NETHERLANDS
  NETHERLANDS

 6. #26
  I ♥ Tetova Maska e Albanian^Boy
  Anėtarėsuar
  15-02-2006
  Vendndodhja
  Tetovė/Iliridė
  Postime
  501
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une mendoj qe fitues i Europianit 2008 do jet Spanja...
  El Real Madrid, campeón de Liga 2007/08.

 7. #27
  MiLaNiSt4EvErr Maska e kiku
  Anėtarėsuar
  30-10-2007
  Vendndodhja
  ne shtepi
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Do doja qe pas Botrorit te vitit te kaluar
  ITALIA te fitoj edhe Europjanion e vitit te ardheshem,
  por jam i bindur se do e ket shum zor,
  sepse ket Europjan ka shum kombetare te forta,
  per veca atyre qe gjat gjit kohrave qe kan dominuar
  un mendoj se surpriza e keti europjani padishim do jet
  Kroacia.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga kiku : 26-11-2007 mė 18:30

 8. #28
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga -Alda- Lexo Postimin
  KUSi Italia u diskutua per me kalu grupin,ti me thu do fitoj Kiss  Une them qe do e fitoj Gjermania
  u diskutua kur jemi ne vend te pare ne grup ???
  angline ku e ke zonjushe ??? buy one get 2 :P loooooool


  italia do fitoj ose te pakten kjo eshte deshira e shume tifozave te kalter !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-11-2007
  Vendndodhja
  Gjakova
  Mosha
  25
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  franca ose spanja

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2007
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  italia ose spanja

 11. #31
  Reali
  Anėtarėsuar
  13-11-2007
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Franca Ose Italia

 12. #32
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Deri ne finale del -Alda- Por nuk e di a do e mundi italin apo jo
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 13. #33
  Culy Maska e Culy
  Anėtarėsuar
  06-11-2007
  Vendndodhja
  GjK
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Franca ???????
  YoYo

 14. #34
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Spanja ose Franca..

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Hana_Alaudini
  Anėtarėsuar
  03-12-2007
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Franca edhe Spanja

 16. #36
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Do mendonit se jam i cmendur, mirepo ai eshte mendimi im, qe Kroacia do ta fitoj kete kupe, sipas mendimit time eshte nje nder skuadrat me te mira ne Europe momentalisht, dhe une besoj se mund te bej nje befasi...
  Sui generis

 17. #37
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  HOLLANDA dhe .
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #38
  ReaL maDriD Maska e ReaLFan
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  N'Zvicerr
  Postime
  1,199
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  Do mendonit se jam i cmendur, mirepo ai eshte mendimi im, qe Kroacia do ta fitoj kete kupe, sipas mendimit time eshte nje nder skuadrat me te mira ne Europe momentalisht, dhe une besoj se mund te bej nje befasi...
  Paaaaaa Qfar Thua more huauhahuahuahuahua jo bre Kroacia po Zvicrra do ta merr qyyy auhahuhua lol...
  ReaL madriD
  Campeón de Liga 2007/08
  Repasa el triunfo de la Liga 07/08 del Real Madrid.

 19. #39
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs up

  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  Do mendonit se jam i cmendur, mirepo ai eshte mendimi im, qe Kroacia do ta fitoj kete kupe, sipas mendimit time eshte nje nder skuadrat me te mira ne Europe momentalisht, dhe une besoj se mund te bej nje befasi...
  edhe une mendoi qe kroacia hyn ne ket evropian si favorit numer 1

 20. #40
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mua me vjen pak per te qeshur kur shikoj qe ca veta thojn Spanja do e fitoj. lol.
  Eshte njesoj sikur te thosh se Shqiperia do kualifikohet per ne Kampionatin boteror.
  Welt Meister 2014

Faqja 2 prej 12 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cfare mendoni per Hitlerin dhe "Mein Kampf"
  Nga wittstar nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 19:15
 2. A mendoni tė ktheheni nė Shqipėri ?
  Nga Arbushi nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 06:06
 3. Pyetesor: Si mendoni...?
  Nga gea_07 nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2007, 18:47
 4. Si mendoni...?
  Nga PRI-LTN nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-02-2007, 15:34
 5. Kalendari i Formula 1 - (2006)
  Nga Davius nė forumin Sportet motorrike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2006, 13:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •