Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se do jetė fituesi i kėtij trofeu?

Votues
188. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Austria

  0 0%
 • Zvicra

  2 1.06%
 • Polonia

  0 0%
 • Portugalia

  13 6.91%
 • Italia

  44 23.40%
 • Franca

  22 11.70%
 • Greqia

  1 0.53%
 • Turqia

  3 1.60%
 • Ēekia

  1 0.53%
 • Gjermania

  45 23.94%
 • Kroacia

  8 4.26%
 • Rusia

  11 5.85%
 • Hollanda

  23 12.23%
 • Spanja

  13 6.91%
 • Suedia

  0 0%
 • Rumania

  2 1.06%
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 224 prej 224
 1. #221
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime nė 43 postime
  Kupen duhet ta meritoje Spanja, kane luajtur bukur kunder rusve.

 2. #222
  i/e regjistruar Maska e theodora*
  Anėtarėsuar
  16-01-2004
  Postime
  879
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mua me duket se do e mare Gjermania kupen kete vit
  "MY LOVE IS YOUR LOVE AND YOUR LOVE IS MY LOVE"

 3. #223
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  mua me duket se do e mare Gjermania kupen kete vit
  A mos ja fut kot.. me verte?
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #224
  Moderator Maska e arbereshi_niko
  Anėtarėsuar
  16-10-2006
  Postime
  3,205
  Faleminderit
  54
  148 falenderime nė 128 postime
  Citim Postuar mė parė nga olsetto Lexo Postimin
  E kane pasur gjithnje ters me Gjermanine.
  Duhet shtuar qe ruset qe nga 88' e kendej, nuk kishin patur kaq sukses, te duket pak ty? Do ti shohim ne boteror.

Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Tema tė Ngjashme

 1. Cfare mendoni per Hitlerin dhe "Mein Kampf"
  Nga wittstar nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 19:15
 2. A mendoni tė ktheheni nė Shqipėri ?
  Nga Arbushi nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 06:06
 3. Pyetesor: Si mendoni...?
  Nga gea_07 nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2007, 18:47
 4. Si mendoni...?
  Nga PRI-LTN nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-02-2007, 15:34
 5. Kalendari i Formula 1 - (2006)
  Nga Davius nė forumin Sportet motorrike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2006, 13:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •