Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 45
 1. #1
  TRIPEL xXx Maska e xXx
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Vendndodhja
  Aty ku me pelqen
  Postime
  78

  Thumbs up Prezantimi i xXx yeh that's me.

  Pershendetje te gjitheve forumistave qe vizitojne kete forum fantastik, nje pershendetje te veēante ua jap vajzave te cilat i dua shume , 99% of my life ua dedikoj femrava. .
  Well
  Nuk po ju bej ndonje prezantim te madh, po ia lej kohes qe te me njihni me mire.

  Nje pershkrim te shkurter vetes sime:
  Jam i gjate . floke te zeza , sy te zinj , ketu ku banoj femrat duan te me vrasin per vetullat qe kam .
  Jam elegant .
  Hobet:
  Filmat , muzika , Komjuter , internet
  dhe me e rendesishmja Vajzat i kam pike te dobet:
  Kaq tani per tani, nese keni ndonje pyetje me pyesni.
  Nese doni te me njihni ne privat me dergoni mesazh ne privat
  Jeta eshte e bukur kur dini ta jetoni
  Jetoni jeten sa te jeni gjalle
  Shijojeni sa te keni mundesi
  Punen e sotme mos e le per neser sepse ta merr tjetri.
  Me respekt
  xXx
  Shoqeria eshte e lehte te krijohet, Por e veshtire te mbahet

  Prezantimi im Filmat e rinj ne hollywood

 2. #2
  LeZhJaN_PeR_QeJf Maska e Marini83
  Anėtarėsuar
  09-10-2002
  Vendndodhja
  Milano, Itali
  Mosha
  39
  Postime
  149
  xXx mire se erdhe dhe ja kalofsh mire por me ke marr foton time megjithate e nderroj une ngaqe ti je prezantuar keshtu.
  great.

 3. #3
  Ulerime Maska e Jola
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  44
  Postime
  261
  Ne rradhe te pare pershendetje dhe nga une, por nuk na the se nga na vjen dhe ku jeton.
  Citatet e bukra bashkohem me to.
  Pershendetje dhe have fun.
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ReA_8
  Anėtarėsuar
  19-09-2002
  Postime
  79
  xxx ,mireserdhe !!!! shyqyr qe s'te kemi ne radhet e antifeministave dhe per kete nje nga une....................
  .....Mesoni dicka per cdo gje dhe gjithcka per nje gje .....!!
  .....Kujdes nga duartrokitjet !Kenaquni me to ,por asnjehere mos u besoni......!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e ICE
  Anėtarėsuar
  29-07-2002
  Vendndodhja
  Anej Knej Gjithanej
  Mosha
  35
  Postime
  97
  MIre se erdhe Tripple xXx !  ICE
  :F :^ekrani :F

 6. #6
  TRIPEL xXx Maska e xXx
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Vendndodhja
  Aty ku me pelqen
  Postime
  78
  Pershendetje te gjithe ju qe me keni shkruajtur.
  Marin, Jola , Era 8 , Ice si ju kam ? jetoni si po ma jetoni , mos harroni te argetoheni dhe te shijoni cdo moment te saj.
  Jola me pyete nga vij dhe ku jetoj?
  Well eshte nje shprehje ne Anglisht: I live up and down. Jetoj aty ku me pelqen te jetoj, sot jam ketu neser ne nje vend tjeter.
  Por nje vend te cilen kthehem cdo dite eshte forumishqiptar. Nese deshironi te me gjeni une ketu jam gjithmone.
  Shoqeria eshte e lehte te krijohet, Por e veshtire te mbahet

  Prezantimi im Filmat e rinj ne hollywood

 7. #7
  TRIPEL xXx Maska e xXx
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Vendndodhja
  Aty ku me pelqen
  Postime
  78
  Rea 8 faleminderit per mireseardhjen tende. Fjala antifeminist nuk ekxiston ne fjalorin tim te cdo lloj gjuhe qe mund te flas ose qe mund te mesoj. Me pelqen humori yt.
  Thanks Ice
  Shoqeria eshte e lehte te krijohet, Por e veshtire te mbahet

  Prezantimi im Filmat e rinj ne hollywood

 8. #8
  Crazy-Albanian Maska e Tony Montana
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  Londer,UK
  Postime
  397
  mire se vjen ne forum xXx
  ja kalovsh mire ketu......
  me respect martin
  "MAKE WAY FOR THE BAD GUY"

 9. #9
  TRIPEL xXx Maska e xXx
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Vendndodhja
  Aty ku me pelqen
  Postime
  78
  faleminderit
  sigurisht qe do tia kaloj mire ketu
  thanks
  Shoqeria eshte e lehte te krijohet, Por e veshtire te mbahet

  Prezantimi im Filmat e rinj ne hollywood

 10. #10
  i/e larguar Maska e dora
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  39
  Postime
  75
  mireserdhe dhe ja kalofsh si jo me mire
  xXx ok.

 11. #11
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  38
  Postime
  559
  xXx mire se erdhe...
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 12. #12
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Anėtarėsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Mosha
  39
  Postime
  511
  xxx, mirese na erdhe ne forum dhe ja kalofsh sa me mire midis nesh. befsh sa me shume shoke dhe shoqe prezantim i kendshem ky i joti.....gjithe te mirat
  sinqerisht
  gerta

 13. #13
  XXX yll qenke
  Te pershendesj ja kalofsh sa me mire ne shoqerin tone thumbat e kunjat skan per tu ndar o i zi lol
  ciao Annaaa

 14. #14
  Lady_ In_ Red Maska e annaiss
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  France
  Mosha
  44
  Postime
  45
  ej a pranon te vdes dhe une per vetullat e tua megjithese si kam pare akoma do te deshiroja shume

  nejse mire se erdhe
  ja kalofsh bukur
  E dua shiun sepse eshte i vetmi moment kur mund te qaj me koken lart...

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e xhinamarsi
  Anėtarėsuar
  18-06-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  19
  Mirese erdhe !
  Mos urre kurre ate qe ke dashuruar se do te jete nje urrejtje plot dashuri!

 16. #16
  TRIPEL xXx Maska e xXx
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Vendndodhja
  Aty ku me pelqen
  Postime
  78
  faleminderit per mirepritjen e ngrohte midis shoqerise shqiptare
  thanks per mesazhet qe me keni shkruajtur : Dora . blondie 18, Gerta , perseri annaaa, annaiss dhe Xhinamarsi.
  ju uroj te gjitheve kohe te lumtura.
  Annaiss vetullat e mia mund ti shohesh por kushton shume ahhahahahaha
  Annaaa i ka jeta keto gjera, thumbat e kunjat ate pune kane, une te shijoj jeten. Kjo ka rendesi
  ciao te gjitheve
  flasim se shpejti
  Nese deshironi te bisedoni ne MSN ky eshte emaili im: tripelxxx2002@hotmail.com
  mos e perhapni shume se nuk mund ti perballoj. Hahahahhahah
  bye
  Shoqeria eshte e lehte te krijohet, Por e veshtire te mbahet

  Prezantimi im Filmat e rinj ne hollywood

 17. #17
  TRIPEL xXx Maska e xXx
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Vendndodhja
  Aty ku me pelqen
  Postime
  78
  xXx
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Shoqeria eshte e lehte te krijohet, Por e veshtire te mbahet

  Prezantimi im Filmat e rinj ne hollywood

 18. #18
  Fcuk all Maska e No`FeaR
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  londer
  Mosha
  36
  Postime
  218
  mire se erdhe xXx
  have nice time
  ««««W£AR»»»»

 19. #19
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  37
  Postime
  836
  nje pershendetje te veqante ke edhe nga une
  se edhe ti jeton ne angli po ashtu edhe une

  te pershendes shum
  ja kalofshe sa me mire midise nesh
  kam shum shpres se do ja kaloshe sa me mire

  po ti ke ardhe vetem me na marre gocat ahhahahahahlol
  te pershendes shum
  Me respekt Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 20. #20
  ° dIsOrDeR ° Maska e Orso
  Anėtarėsuar
  02-08-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  313
  Mireserdhe midis nesh.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Ftesė - Prezantimi i ArchiCAD 12
  Nga RinorZ nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:31
 2. Prezantimi im!
  Nga Nutela nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 15-10-2004, 21:22
 3. Ja dhe prezantimi im
  Nga Kopliku_forever nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 25-02-2004, 22:00
 4. Prezantimi im
  Nga tonushi nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 29-01-2004, 11:12
 5. Tek prezantimi i vetes .
  Nga Muhamed nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 11-03-2003, 03:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •