Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 126
 1. #21
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Anėtarėsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,969
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  I dobeti duhet te dale nga balta me duart e veta,apo me cka bere ne jete...Ska shqiptar qe do te meshirohet,atehere me c'fytyre do japim meshire..me fytyren e europianit,jo me te shqiptarit se ajo e shqiptarit duhet te rrije e paster....

  Kjo eshte teme kot,per te shprehur gjithsecili hipokrizine e tij....
  ti vete psh,sa % te rroges e jep per bamiresi,muaj per muaj,meqe do te ndihmosh te varferit qe skane buke te hane?
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 2. #22
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hyj-Njeriu Lexo Postimin
  I dobeti duhet te dale nga balta me duart e veta,apo me cka bere ne jete...Ska shqiptar qe do te meshirohet,atehere me c'fytyre do japim meshire..me fytyren e europianit,jo me te shqiptarit se ajo e shqiptarit duhet te rrije e paster....

  Kjo eshte teme kot,per te shprehur gjithsecili hipokrizine e tij....
  ti vete psh,sa % te rroges e jep per bamiresi,muaj per muaj,meqe do te ndihmosh te varferit qe skane buke te hane?
  Edhe nese nuk jep asnje lek per te ndihmuar te tjeret.. te pakten hudh fjalen e mire.

  Shqiptari shquhet per bujari, mikpritje edhe Burreri.
  Jo per Egoizem, edhe per te shtyp te vegjlit.. e ke gabim!


  I dobeti duhet te dale nga balta me duart e veta,apo me cka bere ne jete
  Kte thote Europa.. nese je i zoti puno edhe jeto, nese jo.. vdis. (Tipike Egoizem Europian Jo Burreri shqiptare)

  Ska shqiptar qe do te meshirohet,atehere me c'fytyre do japim meshire
  Asnje nuk do te meshirohet jo vetem shqiptari, por jetes kurre nuk i dihet, ka dite te bardha, por ka edhe plot dite te zeza..


  pastaj un po flas per njerzimin, spo flas per shqiptarin, se shqiptari ska zbrit nga qielli qe ta trajtojne si zot.. eshte njeri.

  Ndaj avash Mujo Ulqinaku se bie vete brenda me kembet e tua.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 3. #23
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Anėtarėsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,969
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Edhe nese nuk jep asnje lek per te ndihmuar te tjeret.. te pakten hudh fjalen e mire.

  edhe e ndihmove me fjalen e mire...fjalen e mire ta hedh surratit ai qe ska te haje....

  Shqiptari shquhet per bujari, mikpritje edhe Burreri.
  Jo per Egoizem, edhe per te shtyp te vegjlit.. e ke gabim!


  Ou qekur qenka burrni ti japesh leke zuluve psh?

  Kte thote Europa.. nese je i zoti puno edhe jeto, nese jo.. vdis. (Tipike Egoizem Europian Jo Burreri shqiptare)

  Pse cfare thote burrnia shqiptare?

  Asnje nuk do te meshirohet jo vetem shqiptari, por jetes kurre nuk i dihet, ka dite te bardha, por ka edhe plot dite te zeza..
  pastaj un po flas per njerzimin, spo flas per shqiptarin, se shqiptari ska zbrit nga qielli qe ta trajtojne si zot.. eshte njeri.


  edhe me gjen ti mua shqiptar qe do te meshirohet? eshte shqiptar i prishur....
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 4. #24
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Pse cfare thote burrnia shqiptare?
  Thote qe veri gjoksin malit, thyej shkembinj, masakro njerez te dobet, edhe shtyp te varferit.

  Duam Fuqi, Pushtet, te sundojme.

  Viv Le Resistons. (south park)
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 5. #25
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Anėtarėsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,969
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Thote qe veri gjoksin malit, thyej shkembinj, masakro njerez te dobet, edhe shtyp te varferit.

  Duam Fuqi, Pushtet, te sundojme.
  Bravo....Burrnia shqiptare eshte luftarake,nuk merret me kesi budalliqesh....
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Perkundrazi, jam shendosh si kokrra molles.. edhe kur je shendosh si kokrra molles, atehere vihet ne prove njeriu se sa eshte i zoti te respektoje me te dobtit.

  I forti i fuqishmi i pasuri, ne te tilla raste e tregojne veten se sa te forte edhe te fuqishem jane, duke respektuar edhe lypsit duke ndihmuar te tjeret.. Jo duke treguar se cfar han edhe si trajton me te dobtit.

  Se kur jemi te dobet, atehere skemi rrugzgjidhje, vetem presim te na vije ndonje gje nga qielli.

  I kam provuar te dyja skajet, edhe varferine edhe pasurine.. por nga varferia meson shume gjera, edhe kurre mos e provofsha me.
  bashkohem me mendimin. Dhe une e kam provuar varferine, urine, nuk ka me keq.

  Ti hyj njeriu, nga e gjete ti qe burreria qenka te injorosh te varferit, te mos kesh meshire?
  Une e pranoj, se realiteti eshte i hidhur, po flas per veten time, tani nuk kam, mezi shtyj muajin per vete, por kur shoh ndonje njeri qe lyp, qe e ndjej se me te vertete ka nevoje, nuk ia kursej lekun e xhepit.
  Meshira eshte njerezore, nuk duhet te mburremi se meqe jemi mire, e kemi te gjithen nga zotesia. Jemi dhe me fat. Ka njerez me te cilet fati ka qene i eger, e si thua ti, te bejme sehir ne?

  Per sa i perket asaj qe nuk paskeni pare burreri ne shqiperi. Ju nu ke di se ku jetoni, po per sa me perket, une e kam provuar dashamiresine shqiptare. Ka plot njerez qe behen copa per te tjeret, qe ndihmojne.

  Dolem fare nga tema, s'po e marrim vesh per ēa po diskutohet ketu.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga xfiles : 14-11-2007 mė 10:25

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Anėtarėsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  I kam provuar te dyja skajet, edhe varferine edhe pasurine.. por nga varferia meson shume gjera, edhe kurre mos e provofsha me.
  Shum njerez i harrojne ato qe kan kaluar, ku kaq qen e ku jan tani, po kot nuk thone qe duhet ti kujtosh mire njerezit kur ngjit ato te shkretat shkalle, sepse nje dite do i takosh prap kur te zbresesh. Edhe kjo pune kshu e ka. Ca e ca aq duan sa te hedhin lumi dhe pastaj te dh... kalin.

  BOTA ESHTE ME RROTA LOL

 8. #28
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Anėtarėsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,969
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ti hyj njeriu, nga e gjete ti qe burreria qenka te injorosh te varferit, te mos kesh meshire?

  Meshire? mos te duket fjale shqip ty? e futi krishterimi...Burrnia shqiptare eshte e drejte,nuk eshte meshiruese....
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 9. #29
  In God I trust Maska e fjollat
  Anėtarėsuar
  15-02-2005
  Vendndodhja
  Para shfaqjes sė hitlerit
  Postime
  1,104
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Ėshtė varfėria ajo qė duhet tė trajtohet dhe reduktohet, sepse gjersa njė barkpangopur "shėrohet" me kafshata buke, njė shpirtpangopur apo "mizerabėl" nuk shėrohet dot me asgjė. Mizerja sipas mendimit tim nuk ėshtė asgjė pėrveēse shpirtngushtėsi.
  I'm muslim, don't panic please.. oh bloody sheeps

 10. #30
  Ngelem unė! Maska e DI_ANA
  Anėtarėsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Edhe nese nuk jep asnje lek per te ndihmuar te tjeret.. te pakten hudh fjalen e mire.

  Shqiptari shquhet per bujari, mikpritje edhe Burreri.
  Jo per Egoizem, edhe per te shtyp te vegjlit.. e ke gabim!.
  "Buke e kripe dhe zemer te bardhe"!
  Ky eshte shqiptari per mua edhe ne ditet e sotme.
  Ke plotesisht te drejte dhe jam e mendimit qe kjo veti qe ka karakterizuar popullin tone,nuk ka humbur.
  "Carpe Diem"

 11. #31
  Ngelem unė! Maska e DI_ANA
  Anėtarėsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hyj-Njeriu Lexo Postimin
  Bravo....Burrnia shqiptare eshte luftarake,nuk merret me kesi budalliqesh....

  Cfare quan luftarake ti?
  Cfare quan te forte?
  Te duket normale ky lloj egoizmi dhe ky lloj mentaliteti per te cilin ti flet?!
  Burreria e shqiptarit nuk eshte vetem forca,nuk te ben leku te fuqishem,ashtu si te ka thene edhe dikush tjeter,fuqija me e madhe eshte ajo e mendjes dhe e zemres!
  Nuk quhet burre ai qe merret me lufte per fuqi dhe shkakton varferi dhe mizerje.
  NUk eshte budallallek te duash te luftosh varferine dhe te mposhtesh cmiren dhe ambicjen qe kane disa per tu pasuruar ne kurriz dhe me gjakun e te tjereve.
  Migjeni shume bukur e ka pershkruar varferine dhe shume bukur na ka treguar si ta luftojme.
  "Nene Tereza",ishte figura qe simbolizon besnikerine dhe bujarine shqiptare,ajo po ishte "burrerore",sepse luftoj per te ndihmuar te tjeret.
  Te gjithe e kemi njohur varferine,jemi popull teper i vuajtur dhe habitem me disa sesi mund te flasin me kaq egoizem!!
  "Carpe Diem"

 12. #32
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
  Shum njerez i harrojne ato qe kan kaluar, ku kaq qen e ku jan tani, po kot nuk thone qe duhet ti kujtosh mire njerezit kur ngjit ato te shkretat shkalle, sepse nje dite do i takosh prap kur te zbresesh. Edhe kjo pune kshu e ka. Ca e ca aq duan sa te hedhin lumi dhe pastaj te dh... kalin.

  BOTA ESHTE ME RROTA LOL
  Harrojme se nga vijme, harrojme tragetet e mbushura plot me njerez ne vitet 90, harrojme vuajtjet e vellezrve baballareve tane qe rrezikuan jeten vetem per nje jete me te mire epr femijet e tyre, harrojme se si kan vajt ne amerike edhe europe disa njerez, harrojme se shtrime doren ne ato vite per te ndejt gjalle, harrojme ndihmat qe na vinin nga jashte, edhe u turrnim te gjith per te marre ndonje batanije apo thes me miell ne ato kamiona.

  I kemi harruar kto gjera, sepse tani kemi 2 lek per te dale edhe per te pire kafe.. por nese do rrime perdite te pime kafe, kemi per tu kthyer ne te njejtin vend ku e nisen parardhsit tane.

  I harrojme ato kohe te veshtira.. tani duam te sundojme.

  ehhh
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Anėtarėsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  I harrojme ato kohe te veshtira.. tani duam te sundojme.
  ehhh
  C'te sundojme mo aman o cun, se te gjith e din shum mire se ku u pikon catia e vet, po e kan icik si shum te theksuar Shqiptaret ket mbajtjen e hundes perpjet. Se i shof dhe ketu ku jam jetojne nga kushedi sa veta ne nje shpi me qera, po kur vjen puna makinat i kan nga me te mirat... po ce do te marrcin trute ere o derzi kur as vend per te futur koken nuk ke, dhe shkon e blen makine. Dhe kohet e veshtira i harrojne se kujtojne se gjithmon fushe me lule, dhe e bejne si puna atij jevgut qe kur ka lyen dhe ...... me kos.
  Po pse mos se nuk u dogji kurrizi ketyre per te pasur keto qe kan dhe u shin menderja si ne lem kur thot gjyshja ime.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DI_ANA : 14-11-2007 mė 13:57

 14. #34
  Moderator Maska e Pratolini
  Anėtarėsuar
  10-01-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  724
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga DI_ANA Lexo Postimin
  "Buke e kripe dhe zemer te bardhe"!
  Ky eshte shqiptari per mua edhe ne ditet e sotme.
  Ke plotesisht te drejte dhe jam e mendimit qe kjo veti qe ka karakterizuar popullin tone,nuk ka humbur.
  Ti Di Ana vertet i beson keto gjera qe thua ??!!!

 15. #35
  Ngelem unė! Maska e DI_ANA
  Anėtarėsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pratolini Lexo Postimin
  Ti Di Ana vertet i beson keto gjera qe thua ??!!!
  Shpresa vdes e fundit..Pratolini.
  Besoj dhe shpresoj te populli im,besoj te traditat e tij,te mikpritja,dhenia,zemra e mire..Po jam e sigurt qe kjo tradite dhe kjo fjale nuk ka humbur akoma.
  Jam edhe akoma me e bindur kur shikoj ftohtesine e vendeve dhe popujve te tjere,ne krahasim me tonen!
  "Carpe Diem"

 16. #36
  Moderator Maska e Pratolini
  Anėtarėsuar
  10-01-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  724
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga DI_ANA Lexo Postimin
  Shpresa vdes e fundit..Pratolini.
  Besoj dhe shpresoj te populli im,besoj te traditat e tij,te mikpritja,dhenia,zemra e mire..Po jam e sigurt qe kjo tradite dhe kjo fjale nuk ka humbur akoma.
  Jam edhe akoma me e bindur kur shikoj ftohtesine e vendeve dhe popujve te tjere,ne krahasim me tonen!
  Ne i kemi veshur vetvetes disa karakteristika qe ne fakt nuk i kemi pasur ndonjehere. Mikpritja, bujaria, besa dhe shume te tjera jane thjesht gojedhena qe deshmojne qarte deshiren tone te deshperuar per tju paraqitur te tjereve sa me mire dhe pershtatshem.
  Ne pergjithesi popujt ballkanas jane te nxehte dhe romantik. Them romantik ne kuptimin qe jetojne neper dafina dhe me tendence te qarte per ti deformuar faktet e realitetit.
  Historia e Rozafes na ka ushqyer ne qe te vegjel me ate idene se jemi njerez te beses e ku di une se cfare, por,,,,pa mendoje nje here mire.
  Teorikisht i bie qe nga 3 shqiptare qe ishin aty, dy dolen mashtrues :P
  Miqesisht te rekomandoj te mos e humbasesh kete ndjenjen tende te "romanticitetit", por ne te njejten kohe te kthehesh me kembe ne toke dhe ti shohesh gjerat ashtu sic jane !
  Pratolini !

 17. #37
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Lioness Lexo Postimin
  Titulli i temes: Varferia dhe mizerja. Dhe ne "paragrafet" e para trajtohen pak a shume bashke. Me poshte vijohet me "mizerjen" si dukuri me vete, ceshtje etikete, ndergjegje njerezore apo mungesa e saj etj.

  Varet si e kap problemin. Me nje fjale a jane varferia dhe mizerja dikotomi te mirefillta, apo dikotomi falso.
  Varferia studiohet nga ekonomistet, mizerja nga sociologet. Jane hedhur ide qe pershembull eshte me kollaj te zgjidhesh varferine globale se sa "mizerjen". Por sic thashe me lart varet si e koncepton. Personalisht anoj nga ana ekonomike e problemit. Perderisa eshte me e veshtire dhe me abstrakte te zgjidhesh dicka qe nuk mund as ta kuantifikosh (ne kete rast "mizerjen" si gjendje shpirterore.)

  .)
  ...zgjidhje e mizeries ekonomike,per mua do te thote shtim i mizeries shpirterore...kur e them kete,nuk marr aspak per baze menyren se si nje pjese e bashkeqytetareve tane kane tentuar te zhdukin mizerien e tyre ekonomike,megjithese,edhe ky eshte nje tregues i cili duhet marre ne konsiderate.

 18. #38
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Pratolini Lexo Postimin
  .
  Ne pergjithesi popujt ballkanas jane te nxehte dhe romantik. Them romantik ne kuptimin qe jetojne neper dafina dhe me tendence te qarte per ti deformuar faktet e realitetit.
  Historia e Rozafes na ka ushqyer ne qe te vegjel me ate idene se jemi njerez te beses e ku di une se cfare, por,,,,pa mendoje nje here mire.
  Teorikisht i bie qe nga 3 shqiptare qe ishin aty, dy dolen mashtrues :P
  Miqesisht te rekomandoj te mos e humbasesh kete ndjenjen tende te "romanticitetit", por ne te njejten kohe te kthehesh me kembe ne toke dhe ti shohesh gjerat ashtu sic jane !
  Pratolini !
  Me duket sikur po lexoj faqet e kronikes se zeze..eshte gje e mire te jesh realist
  por ama,qe te jesh realist duhet qe ti njohesh dhe te pranosh te dyja anet e medaljes...ne pershkrimin tend realist,une pashe vetem ate anen e zeze,ane e cila egziston ne cdo vend te botes,por per hir te realitetit duhet thene se egziston edhe ajo ana e bardhe,egzistojne edhe ata shqiptaret e pershkruar me siper..

  Sinqerisht nuk arrij te kuptoj se c'dreq pije ka qene ajo qe te ka shnderruar ne nje njeri kaq disfatist?!

 19. #39
  Moderator Maska e Pratolini
  Anėtarėsuar
  10-01-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  724
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
  Sinqerisht nuk arrij te kuptoj se c'dreq pije ka qene ajo qe te ka shnderruar ne nje njeri kaq disfatist?!
  haha tanku ! Nuk jam disfatist miku im por perpiqem gjithmone te kem nje kendveshtrim realist dhe sinqerisht nuk shoh ndonje gje te ekzagjeruar ne ate postim. Per me teper qe une e kam theksuar : pak romanticizem nuk te ben keq asnjehere, por shume te demton.

  Ti flet per pije gjithe kohes po rakin s ma dhe qe s ma dhe mua :P

  Ti Pratolin je interesant. E pashe qysh tek shijet muzikore qe kishe potencial.
  lol
  Thnx KozyShack !

 20. #40
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Pratolini Lexo Postimin
  haha tanku ! Nuk jam disfatist miku im por perpiqem gjithmone te kem nje kendveshtrim realist dhe sinqerisht nuk shoh ndonje gje te ekzagjeruar ne ate postim. Per me teper qe une e kam theksuar : pak romanticizem nuk te ben keq asnjehere, por shume te demton.

  Ti flet per pije gjithe kohes po rakin s ma dhe qe s ma dhe mua :P
  !
  Rakine nuk ta jap pratovllai...nuk ta jap per te vetmen arsye,se kjo eshte nje pije e cila shijohet vetem nga romantiket...nje realist nuk sheh te ardhme te gota..nje realist nuk do ta pranonte kurre rakine si nje mjet qe sherben per te pastruar shpirtin...nje realist,nuk ka besim te rakia...me frikeson qendrimi yt...kam frike se ky realiteti yt i theksuar do ta vriste romantizmin e tavolines time..dhe do te vazhdoj te mbaj kete qendrim per aq kohe sa ti nuk do te arrish te me vertetosh te kunderten..

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Berisha: Qeveria nė ndihmė tė familjeve qė marrin ushqimet me lista
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 28-04-2016, 20:25
 2. Varferia shton prostitucionin
  Nga Qerim nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-12-2008, 04:44
 3. Ekonomia (S.K.ZH.E.S.)
  Nga Gerrard nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 09-04-2007, 22:01
 4. Nė zonat rurale varfėria nė nivel tė lartė
  Nga Beqari002 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-12-2002, 14:12
 5. Fushė-Arrėz, aty ku varfėria nxit prostitucionin
  Nga Beqari002 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2002, 05:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •