Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  39
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Edhe pse pyetja nuk ka shume lidhje me temen pergjigjja ne lidhje me te verteten eshte relative.
  Ne raste te caktuara e verteta per ne dhe botekuptimin tone mund te jete nje e vetme (ajo qe duam ne) dhe ngado apo cilido pozicion t'a shikojme ajo do te mbetet e tille.

  Nga ana tjeter ekziston nje e vertete e cila ndryshon nga nje e vertete tjeter e pare nga nje pike/kendveshtrim te ndryshem. Kete qe sapo thashe e shpjegon me mire figura e meposhtme.  Gjithsesi tema "Komunikimi Psikolog - Klient" eshte specifike dhe nuk do ishte mire te zgjerohej me pyetje qe dalin jashte kontekstit te saj.
  Nese disponon nje material te caktuar te cilin deshiron ta ndash me te tjeret mund te hapesh nje teme me vete.

  Gjithe te mirat.
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 2. #22
  Kalimtar Maska e Docteur
  Anėtarėsuar
  10-03-2012
  Vendndodhja
  Ne toke
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mendimi im eshte se te flasesh me psikologun te ben keq,sepse kur te shkosh te psikologu menjehere nje pjese e trurit tuaj mendon se ke shkuar per '' lezhe '' psikolog per ju mund te jete cdo kush,nje shok ,i/e dashur,prind etc...normal qe personal e lart permendur te kene pak kapacitet...njeriu eshte shume i forte thjesht duhet te kete kurajon ne vetvete dhe besimin te arrije ate ce do

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Komunikimi Prind - Fėmijė
  Nga J@mes nė forumin Pyetni psikologun
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 05-12-2009, 15:52
 2. Rama: Rruga e PS-sė drejt ngjitjes fillon tek komunikimi me njerėzit
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 30-09-2007, 18:58
 3. Komunikimi dhe roli i tij nė shoqėri
  Nga i humburi nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2006, 18:53
 4. PHP - Komunikimi ndėrmjet Javascript dhe PHP
  Nga FareTop nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-05-2006, 04:51
 5. Te jesh psikolog
  Nga FLORIRI nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 04-01-2005, 17:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •