Close
Faqja 23 prej 23 FillimFillim ... 13212223
Duke shfaqur rezultatin 441 deri 443 prej 443
  1. #441
    Sepse e verteta eshte gjithmone e rende. Ajo qe ka shkruar Noku Ymeri u ve kapak te gjithave. Beni mire te studioni pak duke u nisur nga vete Kurani qe mesa shikoj nuk e keni lexuar mire.
    Mora nje fragment nga ato qe ka shkruar Noku Ymeri:
    Qė Muhamedi kishte njė problem tė madh me epshet seksuale kjo ėshtė mjaft e qartė. Vini re pikat e mėposhtme:

    1. Ai martohet me njė vajzė 6 vjeēare kur vetė ishte 52 vjec.
    2. Ai lakmon gruan e birit tė tij tė adoptuar, i cili e divorcon gruan qė Muhamedi tė martohet me tė.
    3. Ai kapet nė flagrancė nė akt, nga gruaja e tij Hafsa me shėrbėtoren e saj Marija.
    4. Ai ėndėrron se parajsa do tė jetė e mbushur me virgjėresha qė mbeten gjithmonė tė virgjėra dhe nuk plaken kurrė, qė do tė plotėsojnė epshet seksuale tė muslimanėve.

    1. Ai martohet me njė vajzė 6 vjeēare kur vetė ishte 52 vjec.(Pedofil )

    Une do t'i propozoja administratoreve te ketije forumi qe te mbyllin temat mbi fene, nuk eshte me nevoja as te debatojme me per kyte ēeshtje, shpjegimet e detajuara te zotit Noku Ymeri i kane vene kapak ē'do gjeje.

  2. #442
    musliman krenar Maska e Shiu
    Anėtarėsuar
    20-02-2003
    Postime
    1,040
    Moderator,

    nuk befasohem aspak qe m'i keni fshire postimet, kjo gje ka qene e pritshme. Ne kete manastir mesjetar te Albos, gjithmone u eshte lejuar diletanteve ta thone fjalen e vet, ndersa gjithe te tjereve qe kane pasur cfare te thone u jane fshire postimet.

    Ato 2-3 postime ishin vetem nje test per te pare a ia vlen te kthehem pas sa kohesh. Fatkeqesisht, kjo nevojtore publike paska mbetur e tille edhe pas sa vitesh...

  3. #443
    ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
    Anėtarėsuar
    10-03-2003
    Vendndodhja
    -|- Atje ku njeriu takohet me Perėndinė
    Postime
    1,258
    Shiu.

    Kam shumė vite nė kėtė Forum dhe njė gjė qė kam vėnė re ėshtė se shqiptarėt nė pėrgjithėsi janė qejflinj pas rrėmujės dhe jo pas rregullit. Kur ti vjen dhe pėrpiqesh tė kthesh temėn nė njė shesh bisede sipas dėshirės tėnde kjo quhet rrėmujė dhe mua mė ėshtė dhėnė e drejta tė vendos rregull nė kėtė pjesė tė forumit. Lexoje temėn nga fillimi nė fund dhe do tė shikosh mjaft postime tė besimtarėve jo protestantė. Nuk tė kam fshirė postimet se je mysliman, por se nuk ke qenė brenda temės.

    Unė ju kam lejuar tė postoni duke shkelur vetė atė pjesė tė rregullores tė kėtij forumi qė thotė se kėtu brenda kėtij komuniteti diskutojnė dhe marrin pjesė anėtarė tė tij dhe jo tė tjerė. Ju jo vetėm qė nuk e respektoni kėtė por kėrkoni edhe llogari.

    Nuk e kam zakon tė jap shpjegime por nuk i duroj dot kėto qurravitjet tuaja prej kalamau qė ju myslimanėt i keni zakon ti bėni orė e minutė.




    Kjo temė mbyllet kėtu. Ju falenderoj pėr pjesėmarrjen dhe nėse dikush do tė shtojė diēka nė lidhje me temėn, mund tė mė konktaktojė nė privat apo edhe me e-mail.
    קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


    I Shenjtė I Shenjtė...

Faqja 23 prej 23 FillimFillim ... 13212223

Tema tė Ngjashme

  1. Islamizmi i vėrtetė?
    Nga Iliri88 nė forumin Agnosticizėm dhe ateizėm
    Pėrgjigje: 197
    Postimi i Fundit: 22-02-2010, 16:50
  2. Pse Islamizmi dėmton Shqipėrinė
    Nga holy diver nė forumin Toleranca fetare
    Pėrgjigje: 107
    Postimi i Fundit: 16-12-2006, 19:23
  3. Krishterimi apo Islamizmi per ne shqiptaret..?
    Nga NoName nė forumin Toleranca fetare
    Pėrgjigje: 106
    Postimi i Fundit: 22-07-2006, 12:40
  4. Krishterimi dhe Islamizmi - pėrputhjet dhe shpėrputhjet!
    Nga toni77_toni nė forumin Komuniteti katolik
    Pėrgjigje: 34
    Postimi i Fundit: 07-02-2006, 11:38

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •