Close
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 291
 1. #1
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Antarsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  35
  Postime
  489
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Mir se vini n sofrn e Gjirokastrs!

  Mir se erdhet ne qytetin e kultures !! Ju pershendes te gjith gjirokastriteve kudo qe jan

 2. #2
  lepurushe Maska e bebushja
  Antarsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  pershendetje gjirokastra dhe libohova.
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e witch_but_sweet
  Antarsuar
  26-02-2004
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mirembrema Gjirokastra


  Pershendetje te gjitheve kudo qe jeni

 4. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  zemra ime i takon gjirokastres.

 5. #5
  lepurushe Maska e bebushja
  Antarsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Gjesi All.......
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 6. #6
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Antarsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  mjesi sofra !!! si jeni njehere !!! cerciz topullin si e kam ???
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 7. #7
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Antarsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  35
  Postime
  489
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Prsh Gjr Dhe Tepelensve

 8. #8
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  41
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime n 54 postime
  Pershendetje Gjirokastra...
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 9. #9
  AlBaNiA FoReVeR Maska e Ares_Ares
  Antarsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Zurich Switzerland
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hi 4 All Si kaloni
  I Am Alibaba Mbrapa me Vijne 40 Hajdut

 10. #10
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Smile

  sofra e gjirokaster sot na nxorri faqebardhe ne nje darke.hengra shume.ne fakt edhe piva pak...ska gje,nje here jetojme.

 11. #11
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Antarsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  35
  Postime
  489
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga augusta b Lexo Postimin
  sofra e gjirokaster sot na nxorri faqebardhe ne nje darke.hengra shume.ne fakt edhe piva pak...ska gje,nje here jetojme.
  1 femme fatale sic je ti ka lezet qe te haj dhe te pij tek kjo sofer i jep me shum bukuri

 12. #12
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Smile

  sofra e gjirokastres,eshte sofra ime e preferuar.pershendes gjithe gjirokastritet,por edhe ata qe jane te dashuruar me gjirokastren...dhe me besoni,keta te fundit,jane shume,ne mbare boten.

 13. #13
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  gjirokaster,te dua...

 14. #14
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 30 postime
  Nje pershendetje per gjirokastritet

 15. #15
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  nje pershendetje per gjirokastritet.nuk duken dhe shume nga forumi.nje pershendetje edhe per ata qe pershendesin gjirokastritet

 16. #16
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Mosha
  38
  Postime
  473
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Pershendetje te gjithve ..................... ti lart Gjirokastrite qeke
  Futja kot

 17. #17
  i larguar :-)) Maska e albunkers
  Antarsuar
  10-04-2007
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  140
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mirmrama sofra gjirokastres...
  meqe nuk kam qene asnjeher ne nje sofer reale gjirokastrite,,, por kam degjuar gjera qe nuk me kane pelqyer(nuk dua ti besoj),,, vertet me shume deshire dua te ju pershendes nga Shkodra,,,
  i pershendes te gjithe gjirokastritet dhe i uroj tana t'mirat
  .....................................

 18. #18
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga heathcliff Lexo Postimin
  mirmrama sofra gjirokastres...
  meqe nuk kam qene asnjeher ne nje sofer reale gjirokastrite,,, por kam degjuar gjera qe nuk me kane pelqyer(nuk dua ti besoj),,, vertet me shume deshire dua te ju pershendes nga Shkodra,,,
  i pershendes te gjithe gjirokastritet dhe i uroj tana t'mirat
  nuk e di cfare jane ato qe ke degjuar...per njerezit...per sofren...po ben mire qe nuk i beson:

 19. #19
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Antarsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  247
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje sofra respekte all
  augusta gjinronkanstrinionte je ti moj ?
  Kalofshi mir te gjith
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 20. #20
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Doc_ERI Lexo Postimin
  Pershendetje sofra respekte all
  augusta gjinronkanstrinionte je ti moj ?
  Kalofshi mir te gjith
  po.jam nga gjirokastra dhe me pelqejne shume guret.kalofshi dhe ju mire.

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Miresevini ne sofren Korare.Ju pelqen lakrori me sac?
  Nga pranvera bica n forumin Shqipe nga Shqipria
  Prgjigje: 279
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 10:51
 2. Mir se vini n sofrn e Librazhdit!
  Nga Besoja n forumin Shqipe nga Shqipria
  Prgjigje: 80
  Postimi i Fundit: 07-11-2012, 06:39
 3. Mir se vini n sofrn e Ferizaj...
  Nga Roi n forumin Shqipe nga Kosova
  Prgjigje: 318
  Postimi i Fundit: 20-12-2011, 08:52
 4. mire se vini ne sofren e shkoderloces
  Nga bombona n forumin Shqipe nga Shqipria
  Prgjigje: 1756
  Postimi i Fundit: 09-08-2009, 16:27
 5. Mir se vini n sofrn e Shkodrs
  Nga goldian n forumin Shqipe nga Shqipria
  Prgjigje: 1019
  Postimi i Fundit: 09-05-2009, 20:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •