Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  1,974
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime

  Lexoni: Prpara se t shkruani n kt forum.

  Prshndetje!

  N kt forum trajtohen tema universale dhe probleme q hasen n t gjitha shoqrite e botes.

  Prpara se t shkruani n kt forum!

  1. sht e rndsishme q antart t respektojn temn e hapur duke iu prmbajtur asaj q trajtohet aty. N rast se postimet nuk do i prmbahen tems do t transferohen tek Koshi i posteve. Gjithashtu prpara se t hapni nj tem t re hidhini nje sy temave t hapura m par n mnyr q t shmanget hapja e dy temave njsoj.

  2. Nuk lejohet hapja e temave t tipit chit-chat, apo tema me nj fjali apo nj pyetje t vetme. Hapsi i tems duhet t ndrtoj nj tem q ngjall interes dhe vlen pr t'u diskutuar.

  3. N rast se tek Tema Shoqrore mund t tolerohet nj artikull gazete apo reviste, kjo sipas meje mund t ndodh vetm nse postuesi i tems citon nj pjesz t vogl t artikullit duke e shoqruar me nj koment t tijin, gjithashtu edhe me pyetje pr temn. Kjo form sht e pranueshme pasi nxit edhe pjesmarrjen e antarve n diskutim. Nuk mund t tolerohen thjesht copy/paste gazetash, revistash. Hapsi i tems duhet t kontribuoj duke dhn mendimin e tij lidhur me at pjes t shkputur nga artikulli i marr, prndryshe tema e hapur nuk do t kishte asnj rndsi.

  4. Temat apo postimet me karakter fetar dhe citimet nga Bibla dhe Kurani do fshihen si t paprshtatshm. Pr t shtjelluar besimet tuaja personale mund t frekuentoni nn-forumet e posame.

  5. Respektoni mendimin e gjithsecilit. Liria e fjals dhe e mendimit sht e drejt e t gjithve.

  6. Nuk lejohen: ofendime, sharje apo sulme ndaj njri-tjetrit. Kjo do t nxiste debate t panevojshme, acarime, fyerje e rrjedhimisht devijim nga prmbajtja e tems.

  7. Gjuha e ktij forumi sht Shqip!

  Ju falenderoj pr kohn q shpenzoni n kt forum!
  Ndryshuar pr her t fundit nga J@mes : 21-08-2009 m 06:43

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-11-2011, 08:06
 2. Sa shepjt shkruani ne tastarur ??
  Nga strange n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 20-05-2009, 19:22
 3. Dosja antishqiptare e Greqis, 1912-2007
  Nga BARAT n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
 4. Justin Dshmori: Apologjia e par
  Nga Kryeengjelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 07:48
 5. Jeta e Profetit Muhamed a.s perpara profetesise.
  Nga XX22 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-12-2006, 01:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •