Close

Rezultati i Sondazhit: Cili nga nn-forumet ju trheq/plqen m shum?

Votues
197. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • M pran njri-tjetrit

  42 21.32%
 • Shtypi dhe politika

  52 26.40%
 • shtja kombtare

  44 22.34%
 • Kultura

  38 19.29%
 • Bota shpirtrore

  40 20.30%
 • Shkenca

  65 32.99%
 • Rubrikat

  12 6.09%
 • Sporti dhe sportdashsit

  43 21.83%
 • Argtim & zbavitje

  27 13.71%
 • Irc.Albasoul.Com

  8 4.06%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 65
 1. #1
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  Antart kan ndryshuar po ashtu edhe nj pjes e forumeve sht mbyllur duke u ln vendin nn-forumeve t reja. Tema e vjetr u mbyll pr t qndruar tek arkiva e forumit.

  Votoni se cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh si edhe arsyen.

  Diskutim t kndshm.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 2. #2
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Flm Clay
  me pelqen M pran njri-tjetrit me se shumti, temat rreth dashuris dhe shoqeris po ashtu edhe temat se kan lidhje me studentat ...
  Mjeku per ju e lexoj shpesh edhe pse nuk kam gjdo here pergjegje.
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 3. #3
  Interist deri ne vdekje Maska e kleo_al
  Antarsuar
  13-02-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  127
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Un me shum vizitoj Argetim&Zbavitje
  Cke qe zgerdhihesh,doren pse e tund,kjo mendja ime,per ty nuk shkon kerkund

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Shtypi & Politika , eshtja Kombetare dhe Shkenca jan nenforumet me te aktivizuar nga ana ime , edhe pse edhe nenforumet e tjera i vizitoj cdo dite
  Sui generis

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Pershendetje,
  Ne rubriken historia dhe etno arkeo jane te kyur nganjehere 17 deri 22 antar, per mendimin tim eshte suksese i madh.

 6. #6
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  42
  Postime
  815
  Faleminderit
  1
  21 falenderime n 20 postime

  Smile Politika

  Preferoj me shume Shtypi Dhe politika. Pasi mund te lexosh mendimet e shume njerezve persa i perket ndryshimeve dhe mendimeve politike te shprehur nga populli i thjeshte.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e artistja
  Antarsuar
  20-04-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  39
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me pelqen shume shkenca,sidomos temat e Darius shume interesante dhe te shkruara ne shqipe te paster dhe pa gabime.

 8. #8
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Te gjithe forumin sepse cdo kush ka specifiken dhe bukurine e tije me Anetaret qe hapin temen por ama me shume nenforum qe ndjek eshte Sporti

 9. #9
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  me shum i frekuentoj nen forumet sporti dhe sportdashsit dhe ceshtja kombetare
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime
  Prane njeri-tjetrit edhe Shtypi dhe politika vizitoj me shume.

 11. #11
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Antarsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime n 17 postime
  c'do njeri ka rendsine dhe vleren e vet,
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Te gjitha nenforumet! Me teper nenforumin e Sportit.
  #VamosArgentina

 13. #13
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  sporti

  ....
  Welt Meister 2014

 14. #14
  Culy Maska e Culy
  Antarsuar
  06-11-2007
  Vendndodhja
  GjK
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  natyrisht sporti
  YoYo

 15. #15
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Antarsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  26
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime n 0 postime
  sporti ???????

 16. #16
  Pasioni pr shkencn Maska e Qendi
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Me Cene Se I Vizitoj Te Gjitha Nenforumet Me Se Shpeshti Vizitoj Nenforumin "Sporti dhe sportdashsit"

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  jam i abonuar agnosticizem ateizem,toleranca fetare, shkenca dhe jeta
  filozofi-psikologji-sociologji, arti i programimit.

  po kohet e fundit kerkoj vazhdimisht postimet e fundit dhe ndjek pak a shume te gjitha.

 18. #18
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 30 postime
  Shikoj Postimet e fundit,dhe do shmang temat ku ti fshijne shkrimet,nuk do bej asnje postim ne disa nenforume(dhe pse me interesonin me pare)

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-12-2007
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kultura - Muzika Shqiptare dhe Muzika Botrore

 20. #20
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Kultura,shkenca dhe romanca...
  "Carpe Diem"

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Cili nga nn-forumet ju trheq dhe vizitoni m shpesh ?
  Nga Bledari n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 21-07-2007, 18:32
 2. Hyrje n "Gazetari" (pr ata q dshirojn t bhen gazetar)
  Nga Cimo n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-04-2007, 23:24
 3. Mbi priftrin
  Nga I KTHYERI n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-12-2006, 09:49
 4. Forumet anet pozitive dhe negative
  Nga dardajan n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-06-2006, 04:02
 5. Forumet
  Nga deep_blue n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2005, 02:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •