Close

Rezultati i Sondazhit: Cili nga nn-forumet ju trheq/plqen m shum?

Votues
197. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • M pran njri-tjetrit

  42 21.32%
 • Shtypi dhe politika

  52 26.40%
 • shtja kombtare

  44 22.34%
 • Kultura

  38 19.29%
 • Bota shpirtrore

  40 20.30%
 • Shkenca

  65 32.99%
 • Rubrikat

  12 6.09%
 • Sporti dhe sportdashsit

  43 21.83%
 • Argtim & zbavitje

  27 13.71%
 • Irc.Albasoul.Com

  8 4.06%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 65 prej 65
 1. #61
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-10-2002
  Vendndodhja
  prjashtuar
  Postime
  1,008
  Faleminderit
  63
  56 falenderime n 49 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  *

  Mua me se shumti "me pelqen" rubrika "Sa veta jane ne linje" dhe

  "Sa prej tyre marrin pjese ne diskutim"

  Me pelqejne hitet e shekullit: 1500 anetare ne linje, 7 postime gjithsej (gjat 24 oreve).

  *
  klipp&klar

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e Urimy-meraga
  Antarsuar
  23-04-2011
  Vendndodhja
  Hijen e drites
  Mosha
  26
  Postime
  223
  Faleminderit
  7
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  Kurse mua me pelqene hitet e Qumilit vogel,mollat me lesh:2000 anetare ne linje,10 postime ne dite,qe i pergjigjen(n) mesazheve e qe diskutojne .

  Hahahahahahahahahaahahaha(Pak do ta kuptojin)

 3. #63
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  Citim Postuar m par nga Urimy-meraga Lexo Postimin
  Kurse mua me pelqene hitet e Qumilit vogel,mollat me lesh:2000 anetare ne linje,10 postime ne dite,qe i pergjigjen(n) mesazheve e qe diskutojne .

  Hahahahahahahahahaahahaha(Pak do ta kuptojin)
  allahile paska molla me lesh? 2001 ANETARE

 4. #64
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin


  Po " shiko sa vet jan n linj " t plqen si rubrik ?
  jo, jo nuk e hap fare
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e Urimy-meraga
  Antarsuar
  23-04-2011
  Vendndodhja
  Hijen e drites
  Mosha
  26
  Postime
  223
  Faleminderit
  7
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  allahile paska molla me lesh? 2001 ANETARE
  Molla me lesh eshte Pjeshka,pasi qe malsoret Tropojan i pane per here te pare ne Gjakove,thane keto jane molla me lesh.

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema t Ngjashme

 1. Cili nga nn-forumet ju trheq dhe vizitoni m shpesh ?
  Nga Bledari n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 21-07-2007, 18:32
 2. Hyrje n "Gazetari" (pr ata q dshirojn t bhen gazetar)
  Nga Cimo n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-04-2007, 23:24
 3. Mbi priftrin
  Nga I KTHYERI n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-12-2006, 09:49
 4. Forumet anet pozitive dhe negative
  Nga dardajan n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-06-2006, 04:02
 5. Forumet
  Nga deep_blue n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2005, 02:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •