Close

Rezultati i Sondazhit: Cili nga nn-forumet ju trheq/plqen m shum?

Votues
197. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • M pran njri-tjetrit

  42 21.32%
 • Shtypi dhe politika

  52 26.40%
 • shtja kombtare

  44 22.34%
 • Kultura

  38 19.29%
 • Bota shpirtrore

  40 20.30%
 • Shkenca

  65 32.99%
 • Rubrikat

  12 6.09%
 • Sporti dhe sportdashsit

  43 21.83%
 • Argtim & zbavitje

  27 13.71%
 • Irc.Albasoul.Com

  8 4.06%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 65
 1. #41
  Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
  Antarsuar
  10-08-2009
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  298
  Faleminderit
  4
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  edhe une kam bere bookmark ate postimet e reja, e i hedh nje sy cfare teme interesante ka
  U cant judge a book by its cover but you can tell its price

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Politika/Ceshtja Kombetare/Sporti t tjerat nnforume nuk i vizitoj rradh ndonjher sepse vetm n kto kam shkrime dhe diskutoj me antar e forumit ndoshta n t ardhmen kaloj edhe n nnforume tjera.

 3. #43
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-10-2009
  Postime
  31
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Shkenca ......

 4. #44
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Ne shumicen e nenforumeve , varesishte nga tema .

 5. #45
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Sporti Dhe Sportedashesit
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 6. #46
  Perjashtuar
  Antarsuar
  22-05-2010
  Vendndodhja
  CANADA
  Postime
  1,010
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Gjeja e pare qe futem ne forum eshte " kush eshte ne linje " ...jo se me intereson kush nga antaret eshte ne linje, por direkt shkoj ne faqet e fundit ku vizitoret shikojne "postimet e vjetra".
  Aty shikoj ndonje teme qe me intereson dhe shume here kam zgjuar shume tema te fjetura ne kohe .
  Sot ma paska kaluar {A_N_G_E_L_69}...aha.

 7. #47
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime n 19 postime
  Forumet e Shkences, Paranormale,Filozofi & Psikologji, Agnosticizem dhe Ateizem.

  PS: Jane dhe forume qe kan me shum rregull ne pastrimin e postimeve te pavlefshme. Meritat e S-Mod Darius dhe Mod Darwin

 8. #48
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  Muzika ... muzika flet me shume se cdo gje tjeter ...

 9. #49
  Moderator Maska e arbereshi_niko
  Antarsuar
  16-10-2006
  Postime
  3,172
  Faleminderit
  54
  148 falenderime n 128 postime
  Vizitoj me shpesh koshin...
  Msoi t tjert me jetn tnde dhe jo me fjalt e tua

 10. #50
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Varet prej disponimit dhe interesimit. Votova me afer pran njeri tjetrit .

 11. #51
  he he hee... Maska e halla mine
  Antarsuar
  05-01-2011
  Vendndodhja
  broj
  Postime
  1,485
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 8 postime
  Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?
  Nen-forumin e kotit.
  Asnj kompromis, kurr asnjher.. deri n'apokalips!

 12. #52
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Rubriken Kombetare ne pergjithesi, dhe Tolerancen Fetare ne vecanti.

  Ka edhe tjera po keto me shume se jane me sfiduese lol

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  Gjithnje tek postimet e reja,edhe pse koheve te fundit asnje teme si duhet nuk hapet me

 14. #54
  Perjashtuar
  Antarsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espaa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  irc.albasoul.com sidomos ankesat tuaja per stafin :P
  Un marova dit not tu u anku po spo na e var kush

 15. #55
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-11-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  forumet qe vizitoje me shume jane: ne kerkim te romances,votime sondazhe,aktualitete shoqerore.

 16. #56
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  Problematika shqiptare

  Aktualitete shoqrore

  Tema shoqrore
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213
  Faleminderit
  21
  39 falenderime n 38 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  Problematika shqiptare
  lajm nderkombetare
  emigracion

 18. #58
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  153
  106 falenderime n 94 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  Me pelqen te jem universal ne kete parim!
  Silence is golden.

 19. #59
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  Mesazhet Private
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 20. #60
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: Cilin nga nn-forumet vizitoni m shpesh?

  Citim Postuar m par nga 2043 Lexo Postimin
  Mesazhet Private


  Po " shiko sa vet jan n linj " t plqen si rubrik ?
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Cili nga nn-forumet ju trheq dhe vizitoni m shpesh ?
  Nga Bledari n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 21-07-2007, 18:32
 2. Hyrje n "Gazetari" (pr ata q dshirojn t bhen gazetar)
  Nga Cimo n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-04-2007, 23:24
 3. Mbi priftrin
  Nga I KTHYERI n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-12-2006, 09:49
 4. Forumet anet pozitive dhe negative
  Nga dardajan n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-06-2006, 04:02
 5. Forumet
  Nga deep_blue n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2005, 02:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •