Close

Rezultati i Sondazhit: Cili nga nn-forumet ju trheq/plqen m shum?

Votues
197. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • M pran njri-tjetrit

  42 21.32%
 • Shtypi dhe politika

  52 26.40%
 • shtja kombtare

  44 22.34%
 • Kultura

  38 19.29%
 • Bota shpirtrore

  40 20.30%
 • Shkenca

  65 32.99%
 • Rubrikat

  12 6.09%
 • Sporti dhe sportdashsit

  43 21.83%
 • Argtim & zbavitje

  27 13.71%
 • Irc.Albasoul.Com

  8 4.06%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 65
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Politik / Sport.. / CHat
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 2. #22
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Perpiqem t'i frekuentoj nga pak te gjitha!!!!!!!

 3. #23
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  35
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  Sport dhe politike!
  My silence doesn't mean I am gone!

 4. #24
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  31
  Postime
  925
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime
  M Pran Njri-Tjetrit & Sporti dhe sportdashsit
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-12-2007
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sporti dhe sportdashsit

 6. #26
  INTER Maska e Fittox
  Antarsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,152
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Shkenca eshte ajo qe vizitoj shum pasi kam qef te di gjithqka qe po behet me shkenc edhe te lexoj sepse shum intaresant eshte

 7. #27
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Antarsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga DeAdA Lexo Postimin
  Perpiqem t'i frekuentoj nga pak te gjitha!!!!!!!
  Ashtu bej dhe une...
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 8. #28
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Shtupi dhe pulitika!
  Se aty eshte gallate fare! Cfar nuk sheh edhe cfar nuk degjon aty
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 9. #29
  2012 Maska e Danger Resist
  Antarsuar
  26-02-2008
  Vendndodhja
  The place called NOWHERE
  Postime
  39
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kultura/Shkenca/Sporti dhe Sportdashesit/Me prane njeri tjetrit dhe kto jane nenforumet qe me shume i frekuentoj kurse tjerat nga pak

 10. #30

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Shkenca,Sporti dhe Sportedashesit,Me prane njeri-tjetrit...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #31
  Special kind Maska e *Lorisa*
  Antarsuar
  08-07-2008
  Vendndodhja
  Buz liqenit
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Shkenca, Me prane njeri tjetrit, Shtypi dhe politika, keto i vizitoj me shpesh por edhe nenforumet tjere nuk mbeten anash.
  Ndryshuar pr her t fundit nga *Lorisa* : 10-08-2008 m 10:54

 12. #32
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime

  Exclamation

  Me duhet ta permendaj kete problem se e kam pare dhe me pare. Psh, ketu kane votuar 67 veta deri ne keto momente dhe perqindja e pergjithshme eshte 215%. Si mund te dali kjo perqindje kur normalisht duhet te jete 100% probabiliteti maksimal?! Wow, keni nje sistem statisitikor te papare, urime...!
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 13. #33

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Ketu jam abonuar;


  Grupi Shkencor:
  Ky sht klubi i antarve t apasionuar pas shkencs, historis dhe arkeologjis.
  Kndi Letrar:
  Ky sht klubi i poetve, shkrimtarve dhe dashamirsve t letrsise.
  Komuniteti Orthodhoks:
  Ky sht klubi i besimtarve orthodhoks shqiptar.

  I lexoj pak keto dy te fundit.Te paren me shume.Informatike dhe internet me shume nga te gjitha...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #34
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Sporti dhe sportdashsi
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 15. #35
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  une shkruaj kudo por keto jane kryesisht : ceshtja kombetare , sporti , shkenca ,
  Gjergj Kastrioti org

 16. #36
  Leader Maska e Ribery
  Antarsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Shtypi dhe politika, Shkenca si dhe Sporti & Sportdashesit !

  Keto jane te preferuarit e mi

  Be the change you want to see in the world!

 17. #37
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-05-2008
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me pran njeri tjetrit...

 18. #38
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Antarsuar
  29-08-2009
  Mosha
  30
  Postime
  1,164
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  shtja kombtare !
  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

 19. #39
  Zogu Arberor Maska e zogu kosovar
  Antarsuar
  19-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Internet
  Mosha
  23
  Postime
  413
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  me prane njeri-tjetrit
  Kurr mos thuaj kurr.

 20. #40
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  35
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  sporti dhe shtypi i dites!!
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Cili nga nn-forumet ju trheq dhe vizitoni m shpesh ?
  Nga Bledari n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 21-07-2007, 18:32
 2. Hyrje n "Gazetari" (pr ata q dshirojn t bhen gazetar)
  Nga Cimo n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-04-2007, 23:24
 3. Mbi priftrin
  Nga I KTHYERI n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-12-2006, 09:49
 4. Forumet anet pozitive dhe negative
  Nga dardajan n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-06-2006, 04:02
 5. Forumet
  Nga deep_blue n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2005, 02:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •