Close

Rezultati i Sondazhit: Cili ėshtė mė i miri?

Votues
40. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Alessandro Del Piero

  16 40.00%
 • Francesco Totti

  24 60.00%
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 37
 1. #-19

  Alessandro Del Piero vs Francesco Totti

  Shikoni kte video edhe sipas gjithckaje qe keni pare ju per kta futbolliste, komentoni se kush ju duket me spektakolari...

  Sipas meje Te dy jan kryevepra, megjithse jam tifoz i Romes, skam cti hudh poshte Del Pieros, ka qene i paperballueshem.. Totti eshte madheshtor edhe normale qe do votoj Tottin sepse jam edhe tifoz, ama me zemer nuk kam cilin te votoj, sepse te dy jan te mrekullueshem.

  komentoni cte doni per kta lojtare fantastike.

  Del Piero Vs Totti


 2. #-18
  Barcelona
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Vendndodhja
  n'KS !
  Postime
  741
  te dy lojtar te shum te mir ..


  Por une votoj per DEL PIERON

 3. #-17
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Temės ju bashkangjit edhe njė sondazh, mund tė votoni.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 4. #-16
  ReaL maDriD Maska e ReaLFan
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  N'Zvicerr
  Postime
  1,199
  ToTTi mendoi un
  ReaL madriD
  Campeón de Liga 2007/08
  Repasa el triunfo de la Liga 07/08 del Real Madrid.

 5. #-15
  thnx Clay_More

 6. #-14
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  del piero eshte legjende por ama CE SOLO UN CAPITANO,UN CAPITANO UN CAPITANOOOOOOOO
  magica roma!
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 7. #-13
  Ma®seli Maska e JaCk_DaniELs
  Anėtarėsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  33
  Postime
  923
  Totti Eshte pak me i mire po dhe Del Piero sesht keq.
  Te dy me pelqejne nuk votoj asnjerin se jan te dy te mire.
  E kam tė vėshtirė tė gjykoj tė tjerėt , por tė tjerėt e kan tė vėshtirė pėr mos mė gjykuar mua.....

 8. #-12
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,210
  Te dy jan te shkelqyer, po votova per Tottin

 9. #-11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Totti eshte me i mire!
  #VamosArgentina

 10. #-10
  I qete Maska e BEHARI
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,121
  Totti eshte me i miri!!

 11. #-9
  Del Piero ėshtė mė i mirė.
  Totti stimulon shumė.

 12. #-8
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Anėtarėsuar
  17-08-2006
  Mosha
  29
  Postime
  453
  Totti eshe me i mire.

 13. #-7
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Anėtarėsuar
  17-08-2006
  Mosha
  29
  Postime
  453
  Totti eshte me i mire.

 14. #-6
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Po e morem parasysh te gjith karieren , normal qe Del Piero eshte ne favor , dhe per ate edhe votova , mirepo po e shikuam ne aspektin momental pra ne 5 vitet e fundit normal qe Totti eshte me i miri , mosha dhe teknika e bejn te veten
  Sui generis

 15. #-5
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  38
  Postime
  2,012
  Del Piero me pleqen me shume si lojtar. Ka dhe nje karakter ndryshe nga Totti.
  Totti eshte nje lojtar zezvek, dhe bene sikur ka shpikur futbollin. Une kam antipati per kete lojtar. Del Piero eshte lojtari numer dy ne Itali pas te madhit R.Baggio
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 16. #-4
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  lirisht mund te themi se i madhi DEL PIERO eshte mesuesi i Tottit , nuk dua ne kete rast qe Tottin ta ul posht gjithashtu edhe ky eshte i mire por kur vjen puna te krahasohet me nje fenomen ateher bie posht
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 17. #-3
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  37
  Postime
  1,116
  Une votova per Totin,Sjam tifoz as i Rome e as i Juves,Jam tifoz i kombetares italiane,arsye pse votova per totin eshte:

  Sepse ka vite qe e mban mbi supe skuadren e Romes,eshte me i merituari per cdo sukses te Romes,lojtar stabel,teknik me i fjale eshte boshti skuadres.Ndersa Del piero ka kalu disa vite te mira ne top forme ne kohen kur ishte Zidane anetar i juves,qe kur iku Zidane Delpiero filloj te ngroh stolin rezerve.

 18. #-2
  JUVENTUS 4 EVER THE BEST Maska e bessycool
  Anėtarėsuar
  04-09-2006
  Vendndodhja
  Ferizaj
  Mosha
  34
  Postime
  417
  Alessandro Del Piero # 1
  I will always remember the girl next door .........!

 19. #-1
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Del Piero eshte legjent e futbollit italian.. ka luajt mire dhe eshte njesh.. me pelqen stili dhe loja e tij qe ka bere me vite..dhe ska mundesi asniher me vendos nje sontazh te till me Tottin..

  Baj
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 20. #0
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  cudi qe ne kete tem sqenka messi kandidat
  une votj lionel messin per hater te thekthit

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Agnosticizėm dhe ateizėm
  Pėrgjigje: 153
  Postimi i Fundit: 06-03-2015, 11:37
 2. Dėshmitarėt e Jehovait dhe vetvrasja
  Nga Arrnubi nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 30-12-2008, 06:38
 3. Alessandro Del Piero
  Nga Flori nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 11-11-2008, 16:44
 4. Francesco Totti(futbollisti Romes)
  Nga ballack nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2004, 14:45
 5. Francesco Albani
  Nga Dita nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-03-2003, 14:13

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •