Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 115 prej 115
 1. #101
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Ei po si vihen fotot nga kompiuteri ketu?...
  Te lutem shfletoje temen ne fillim fare dhe hidhi nje sy udhezuesit. Nese perseri ke probleme me dy menyrat e postimit (skedare dhe kode IMG) na shkruaj perseri ne kete teme mbi problemin qe ndesh.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 2. #102
  Perjashtuar
  Antarsuar
  20-04-2011
  Postime
  418
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  a me tregoni shkurt dhe qarte se si postohen foto nga pc ketu ....flm

 3. #103
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Antarsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga agimbeluli Lexo Postimin
  a me tregoni shkurt dhe qarte se si postohen foto nga pc ketu ....flm
  Shum shkurt dhe qarte eshte e shpjeguar ne postimet me larte. Mos prito, shfletoje .
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 4. #104
  Perjashtuar
  Antarsuar
  20-04-2011
  Postime
  418
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  sa per prove
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 5. #105
  Perjashtuar
  Antarsuar
  20-04-2011
  Postime
  418
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  flm samir ....

 6. #106
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  si mund ti nzjerr dhe une disa foto te bera ketu,nga Youtube di por nga fotot e mia ne pc sdi si behen
  flm paraprakisht
  (te na falni per injorancen)
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 7. #107
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin
  si mund ti nzjerr dhe une disa foto te bera ketu,nga Youtube di por nga fotot e mia ne pc sdi si behen
  flm paraprakisht
  (te na falni per injorancen)
  http://tinypic.com/

 8. #108
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  29
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Para se te kuptoja une si viheshin fotot ne forum e mendoja si nje gje te pamundur...tani qe kuptova si vihen s'me hyn ne pune fare...sa e trishtushme eshte jeta nej her! Ma sill pak shishen Thirsty :P...
  https://www.behance.net/robberysk1100

 9. #109
  Sinqeritet.Korektesi.
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Selanik Greqi
  Mosha
  49
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  ?

  kisha postuar disa foto shume kohe me pare,ku mund ti gjej.
  per arsye se kam humbur negativin.
  Dashuria eshte si nje hekur flakerues, qe kur e kap te djeg, me kalimin e kohes plaget mbyllen por shenjat do te ngelen perjete.

  Liri ne mendim......Respekt per nje mendim te kundert

  Pergjigjia me e mire per nje njeri qe hiqet sikur i di te gjitha eshte heshtja.

 10. #110
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime n 19 postime
  Aty ku i ke postuar

  Nese i ke uploduar me I-Shack mund ti gjesh aty ose tek ndonje program qe i ke ngarkuar ne forum

 11. #111
  Sinqeritet.Korektesi.
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Selanik Greqi
  Mosha
  49
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Aty ku i ke postuar

  Nese i ke uploduar me I-Shack mund ti gjesh aty ose tek ndonje program qe i ke ngarkuar ne forum
  ato foto euro ishin postuar 2002,dhe nuk jane me ne forum,ne periudhen kur kaluam na forumi i vjeter ne kete qe jemi sot,ku ti po shkruan.
  Dashuria eshte si nje hekur flakerues, qe kur e kap te djeg, me kalimin e kohes plaget mbyllen por shenjat do te ngelen perjete.

  Liri ne mendim......Respekt per nje mendim te kundert

  Pergjigjia me e mire per nje njeri qe hiqet sikur i di te gjitha eshte heshtja.

 12. #112
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-06-2012
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Thanx...............................

 13. #113
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Antarsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime n 28 postime
  Citim Postuar m par nga BvizioN Lexo Postimin
  Pershendetje

  Nese deshironi te postoni nje fotografi ne forum, fillimisht do ju sygjeroja qe te siguroheshit se fotoja eshte ne perputhje te plote me rregulloren e forumit e cila ndodhet ketu, dhe e dyta te siguroheshit qe po e postoni ne forumin perkates.

  Menyra me e lehte dhe direkte eshte duke perdorur skedaret e bashkengjitur.Kur hapni nje teme, qofte kjo ne lidhje me nje koleksion fotografish qe mund te keni apo subjekt i nje natyre tjeter, forumi u ofron teknikish mundesine e perdorimit te skedareve te bashkengjitur.

  Me imtesisht......

  Ju formuloni titullin e temes, komentoni ne poste sipas deshires (por duke respektuar rregulloren e forumit) dhe pasi keni perfunduar gjithcka ne lidhje me posten klikoni ne Menaxho Skedaret e Bashkengjitur qe ndodhet poshte ne tabelen Mundesi te tjera  Hapja e dritares Menaxho Skedaret e Bashkengjtur ju krijon mundesine te kerkoni ne kompjuterin tuaj per vendndodhjen e fotos qe deshironi te postoni.Ne kete rast kliko ne Browse  Dritarja tjeter qe do hapet pas veprimit te meparshem do jete ajo e kerkimit te materialit qe do postosh.Ne shembullin tone, fotografia ndodhet ne dosjen Fotografite e mija (My Pictures)

  me duket se kjo lloj menyre nuk funksionon me
  jesht prm ne aliarm
  jeshm more jeshm
  po drita skeshm

 14. #114
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-05-2006
  Vendndodhja
  afr kojshis
  Postime
  229
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 6 postime
  Sa Pr Prov...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 15. #115
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-05-2006
  Vendndodhja
  afr kojshis
  Postime
  229
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga BROZALINI Lexo Postimin
  Sa Pr Prov...
  FALEMNDERES ATIJ/ASAJ QE ME MESOI SI ME POSTUE NJI FOTO. NDOSHTA ME NDIHMOI "FATI", SE ISHTE FLAMURI SHQIPTAR...

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •