Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 115
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Antarsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime n 22 postime
  Nese mund te me tregoj ndonjeri ne cfar menyre e shkrun emrin e tij ne fotot qe poston , un e bej ket me paint , mirpo me duket se kur e shkruj emrin, fotografia humb kualitetin e vet ??
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 2. #42
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Watermark Factory apo photoshop. Dhe kualiteti nuk humbet aspak.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 3. #43
  ALBANIAN^POWER Maska e radhimjoti
  Antarsuar
  28-06-2008
  Vendndodhja
  Te fshati me menaferra
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ALBANIAN^POWER

 4. #44
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  33
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  mire qe na qenka hapur kjo tem...se si vendosen fotot edi por problemi esht se nuk esht gjithmon mundsia te vendos foto se nuk esht e hapur dhe ajo posht ku mundem ta shkarkoj kur shkruaj nji postim.Si tja bej athere?????????????????????
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 5. #45
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Citim Postuar m par nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  mire qe na qenka hapur kjo tem...se si vendosen fotot edi por problemi esht se nuk esht gjithmon mundsia te vendos foto se nuk esht e hapur dhe ajo posht ku mundem ta shkarkoj kur shkruaj nji postim.Si tja bej athere?????????????????????
  Nese mundohesh te postosh diku ne nje pjese te forumit, dhe nuk te jepet opsioni per te vendosur fotografi me skedare te bashangjitur, do thote se postimet e shoqeruara me imazhe nuk jane te lejuara ne ate pjese te forumit.Megjithate nuk jam tersesisht i sigurte. Me ka rastisur dhe vete disa here.

  Nese nje dicka e tille te ndodh ne forumin e fotografive, me trego qe ta shikojme problemin me imtesisht.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 6. #46
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Prove e thjeshte
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga flory80 : 31-08-2008 m 14:34
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime n 126 postime
  ja dhe nje foto imja
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Alma07
  Antarsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  ktu ku nuk duhet
  Postime
  284
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  po provoj dhe une
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 9. #49
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-09-2006
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  t'provoj dhe une
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 10. #50
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Antarsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  48
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 8 postime

  sa mire ta provoj dhe un se sjadisha dot me postu foto

  Prov teknike,
  Si me sa duket shkoj mire Fal istruzioneve precize te profesinistit.
  Faleminderit Vizion
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e interX
  Antarsuar
  26-11-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mesa lexova udhezimi eshte kur poston fotografi por ne nje teme te re! si i behet per te postuar fotografi ne nje teme qe ekziston?

 12. #52
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Procedura e postimit te fotografive eshte e njejte, si ne tema te reja, ashtu edhe ato egzistuese. Jane funksione qe te behen te mundura ne kutine ku ti pregadit te postosh nje pergjigje (kur perdor skedare te bashkangjitur) apo ku hedh lidhjen e fotografise qe eshte ne nje host (si photobucket psh) dhe kjo lidhje eshte IMG.

  Nese ndesh ne problem, shkruaj se ne c'fare problemi konkret po ndeshesh.

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  .......................po provoj..........
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 14. #54
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Antarsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  prove

  proveeeeeeeeeee
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Antarsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  sa per prove
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Raim
  Antarsuar
  09-11-2007
  Postime
  473
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  per prove, a funksionon
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 17. #57
  ThE WoRlD Is MiNe Maska e AjSi
  Antarsuar
  05-04-2009
  Vendndodhja
  AlBaNia
  Postime
  372
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  kot iher ishalla po me del!!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  I DiD NoT AsK 2 B AlBaNiAn , I JuSt GoT LuCkY
  AlBaGiRl

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Patrioti
  Antarsuar
  17-01-2003
  Vendndodhja
  Neumuenster
  Postime
  347
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  BVizion, procedura qe ti ke shpjeguar ne fillim te temes eshte per foto qe i ke ne kompjuter dhe kur i poston ato dalin si "link" ne forum.
  Si i behet kur do qe foto te mos dali si link po direct.? Ne kete rast dritarja e hapur te kerkon url e fotografise qe ti nuk e ke. Mos duhet qe patjeter fotoja te ngarkohet diku ne internet?
  Duhet te dish dicka, per te kuptuar qe sdi asgje.

 19. #59
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  E ka shpjeguar edhe ate Bvizioni, lexo postimin #11 ne kete teme http://www.forumishqiptar.com/showpo...9&postcount=11
  Welt Meister 2014

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e Patrioti
  Antarsuar
  17-01-2003
  Vendndodhja
  Neumuenster
  Postime
  347
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  E provova dhe funksionon. Flmnd Altin. Kish kohe qe nuk postoja foto dhe me sa me kujtohet, kur ngarkoja foto nga komputeri dilte vetem link dhe jo direkt fotografia. Ma shikoni njicik kete fotogrfine me poshte.......
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Patrioti : 26-06-2009 m 23:08
  Duhet te dish dicka, per te kuptuar qe sdi asgje.

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •