Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 26
 1. #1
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Galeri personale

  kjo jam une,me pelqen shume te fotografoj por edhe te pozoj ...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ArsGothicė

 2. #2
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  disa foto tjera... une me imigj te ndryshem por prape une
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ArsGothicė

 3. #3
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ngjyrat e erreta dhe ngjyrat e ēeleta,shoqerim i bejne rutines cdo dite...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ArsGothicė

 4. #4
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ketu jam une... ne stile te ndryshme...pak goth,perditshmeri...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ArsGothicė

 5. #5
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Serish une...me deshiren e pandare per te pozuar e fotografine e fundit e ka dizajnuar nje mike qe e kam per zemer
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ArsGothicė

 6. #6
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ne trajta te ndryshme....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ArsGothicė

 7. #7
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Ermelita, ke stil te vecante ne foto....me pelcejne!!

  Do vecoja foton e pare ne posten e trete, dhe foton e pare ne posten e katert.Shume te bukura.Vazhdo me te tjera.......
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 8. #8
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Gjithashtu pergezimet e mia per temen dhe fotot ne vecanti , je vertet bukuroshe dhe ke nje stil te vecanti qe e ceku edhe Bardhi lart , just continue
  Sui generis

 9. #9
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Faleminderit per komplimentet dhe me vjen mire qe ju kane pelqyer fotkat.

  shkojme me te tjera ...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ArsGothicė

 10. #10
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ja disa tjera:
  dy te parat jane ne nje restorant ku eshte nje peisazh shume i bukur me mjaft punime te tilla simpatike
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ArsGothicė

 11. #11
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  fotot e bera nga nje mike e imja..
  e une ne keto foto e kam vetem nje emer : GOTHIKA
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ArsGothicė

 12. #12
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ja nje foto me e re
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ArsGothicė

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  Foto te bukura! Pergezime..
  #VamosArgentina

 14. #14
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  36
  Postime
  705
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Thumbs up

  Gothik style, vertet foto mahnitese.
  Te lumte per stilin qe ke!
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  urime.
  foto shume te bukura
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #16
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Anėtarėsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,897
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Shume te bukura fotot me te vertet suksese
  You are the master of your fate...You are the captain of your soul...

 17. #17
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Thumbs up

  Nuk e di a kam shije te mire por kjo me pelqeu.bukur suksese edhe me tutje.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 18. #18
  Dr
  Anėtarėsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  ne perendim
  Postime
  338
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ermelita, ke stil te vecante ne foto....me pelqejne!!

 19. #19
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Erdha serish kendej ....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  ArsGothicė

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ermelita Lexo Postimin
  fotot e bera nga nje mike e imja..
  e une ne keto foto e kam vetem nje emer : GOTHIKA
  E PARA BARDH E ZI ME PELQEN ,TE LUMTE FOTOGRAFI ME TE VERTET TE BUKURA.
  Dija eshte injorance e mesuar.....

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Zotimet personale pėr vitin e ri 2007
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 15-01-2008, 14:20
 2. Projekt pėr Galeri Arti
  Nga drini_nė_TR nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 20-10-2007, 07:16
 3. Ata që vdekjen e Rugovës e kanë konsideruar fitore personale.
  Nga Nice_Boy nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 22-03-2006, 17:05
 4. Punime seminarike nga Studentet e See-University
  Nga BluPower_blu nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-10-2003, 07:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •