Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 24
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  CHeats per Counter strike Non steam (1.7)

  Kush mund te me tregoj ca kode per non steam , ku nuk kam kerkuar ne intenet por skam gjetur gje.Apo nuk ekzistojne fare kode?
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 2. #2
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Shiko gamefaqs njehere. Nuk e di a funksionojne se kam kohe pa luajtur CS.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 3. #3
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mesoni qe cheats ne lojerat qe jan zakonisht te bera per multiplayer nuk krijohen per vet faktin qe do prishte komplet lojen. Nqs gjeni ne nje kod jan zakonisht hacks ose modifikime files si cfg ne CS.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e eno84
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  meqe jemi tek counter strike 1.7 kush di ndonje link per ta shkarkuar

 5. #5
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gerdi Lexo Postimin
  mesoni qe cheats ne lojerat qe jan zakonisht te bera per multiplayer nuk krijohen per vet faktin qe do prishte komplet lojen. Nqs gjeni ne nje kod jan zakonisht hacks ose modifikime files si cfg ne CS.
  Per offline ma ha mendja punojne ne CS. E njejta gje ndodh me Warcraft III (keysersoze, leafittome, iseedeadpeople etc.) Bile harta si DOTA pervec atyre cheats kane edhe te vetat p.sh. lvl up per heronjte.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 6. #6
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  sv_unglapush -3 (me duket qe te ben te pavdekshem)
  nuk e di eshte per 1.7 apo per ndonje tjeter

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ketu ku luaj un ne nje LAN perdorin ca kode.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 8. #8
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dhe nuk te thone gje si ti perdoresh edhe ti?

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga lojaxhiu Lexo Postimin
  Dhe nuk te thone gje si ti perdoresh edhe ti?
  E kush te tregon sot.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 10. #10
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ditmir Zhuka Lexo Postimin
  Ketu ku luaj un ne nje LAN perdorin ca kode.
  Po more shoku,po te jete te njejta kodet e 1.6 me 1.7
  provo sv_unglapush -3
  Ka dhe ca kode te shohesh neper mure,te behesh i padukshem
  Po te jene te njejtat kodet me thuaj se mund te gjej ca te tjera

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga jack_sparow Lexo Postimin
  Po more shoku,po te jete te njejta kodet e 1.6 me 1.7

  Ka dhe ca kode te shohesh neper mure,te behesh i padukshem
  Po te jene te njejtat kodet me thuaj se mund te gjej ca te tjera
  He pra me thuaj ca te tjera. Faleminderit.........

  Keyboard not found .... press any key to continue!

 12. #12
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Anėtarėsuar
  17-08-2006
  Mosha
  27
  Postime
  453
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me duhen edhe mua disa kode per lojen sepse tani po luajm me baste me shoket e klases.

 13. #13
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Mosha
  32
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Kuku a sdini me luajt pa kode ju,pfff bash kam deshir ju ketu cka jeni duke biseduar rreth CS tju shoh si luani pa kode.
  SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

 14. #14
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Anėtarėsuar
  17-08-2006
  Mosha
  27
  Postime
  453
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kodi sv_unglapush -3 nuk funksionon.A dini ndonje tjeter qe funksionon?

 15. #15
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga DORJANBITI Lexo Postimin
  Kodi sv_unglapush -3 nuk funksionon.A dini ndonje tjeter qe funksionon?
  cmd qe filloj me "sv" mund ti bej vetem serveri

 16. #16
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk me kujtohet mire .Kam kohe qe skam lojtur, me duket se e ve cheats 1 dhe sv...
  Me duket se duhet te jesh serveri sic tha gerdi per ta bere
  Ja te pyes ndonje shok per ndonje kod tjeter se kam nja 1 vit qe skam lojtur me cs

 17. #17
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Anėtarėsuar
  17-08-2006
  Mosha
  27
  Postime
  453
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ok ok por une server isha dhe e provova kodin por nuk funksiononte.

 18. #18
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga DORJANBITI Lexo Postimin
  ok ok por une server isha dhe e provova kodin por nuk funksiononte.
  Duhet ta vesh sv_cheats 1 ne fillim ,pastaj sv ungla...

 19. #19
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Anėtarėsuar
  17-08-2006
  Mosha
  27
  Postime
  453
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E provova perseri me shoket dhe funksionoi.Jetet hiqeshin me ngadale por nuk isha i pavdekshem.

 20. #20
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po po mire e ke .Jetet hiqen me ngadale .Tani mu kujtua ,nuk behesh i pavdekshem me kete kod

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Gjimnazi Sami Frashėri, nė Counter Strike
  Nga new-man nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-05-2009, 11:02
 2. Counter Strike ... Per sa kohe arrin fundi ...????
  Nga KOKASHTA nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 16-01-2006, 09:00
 3. Serverėt e Counter Strike, pėr tė lozur online.
  Nga Davius nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-05-2005, 12:59
 4. 1.5, 1.6 , Condition Zero, Counter Strike 2
  Nga KOKASHTA nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2005, 09:35
 5. Config ! ! ! ! ! ! ! ! !
  Nga KOKASHTA nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 27-01-2005, 05:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •