Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 13 prej 13
 1. #1
  DR-GR Maska e oliver55
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Europa
  Postime
  666
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Nse krkoni persona n Greqi - bjeni krkesn tuaj ktu

  nese kerkoni persona ne greqi. jap ndihmen time.

 2. #2
  benfika Maska e benfika
  Antarsuar
  29-10-2005
  Vendndodhja
  Ne Portugali
  Mosha
  43
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  kerkoj djalin e halles

  Me fal per shqetesimin.Kisha kohe qe nuk kisha hyre ne kete forum e nuk e dija qe ishte hapur kjo tema e re per njerezit qe kerkojne te afermit qe nuk i din ku mund ti kene.Lexova postimin tend e mendova te hy ne kontakt me ty.Une kerkoj nje djalin e halles qe jeton ne greqi ka nja 12vjet.Para ca viteve kisha kontakt me te dhe jetonte ne Krete.Pastaj shkoi me pune ne Athine.Kam pasur edhe prej Athine kontakt vetem nja 2 here dhe pastaj ai e ka humbur ose nderruar nr.e celularit.Tentoj ta kontaktoj ne ate nr.por me del sekretaria dhe thote qe ky nr. nuk ekziston me.Te them te drejten sdi fare te bej me per ta kerkuar sepse edhe une nuk ndodhem aty afer per arsye se jetoj ne Portugali.Nuk e di si do te falenderoja ne qofte se do me jepje ndonje informacion mbi vendndodhjen e tij,do informacion brenda mundesive tuaja.Une te kam nisur edhe nje foto tijen qe mesa shoh une punon o ka punuar ne nje cafe o bar.Nuk pres pergjigje te shpejte se e kuptoj qe edhe ju keni jeten tuaj,punet e perditshme.Ne qofte se gjeni ndonje informacion kurdo qofte une po ju le nje kontakt timin. e mail.
  arvidabazi@hotmail.com arvid69@gmail.com ose nr.cel.mjafton te me nisesh 1 zile e te marr une menjehere.00351918133842.Edhe nje here te kerkoj falje per shqetesimin por e shoh qe e vetmja shprese qe kam per ta gjetur jeni ju.flm dhe shpresoj te degjohemi shpejt

 3. #3
  Perjashtuar Maska e Renea88
  Antarsuar
  02-04-2005
  Vendndodhja
  ne bote
  Postime
  79
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kerkoj nje mikun tim teepr te ngushte, e quajne Alfred Lluka, ka qene oficer ne MPB, u largua ne 1991 ne greqi, e di qe ka qene ne igumenice dhe qe atehere nuk kam degjuar me gje...a ke mundesi ta kerkosh kete njeri?
  te falemnderit

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Engjo
  Antarsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  Ne shtepine time
  Mosha
  38
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pershendetje

  Citim Postuar m par nga benfika Lexo Postimin
  Me fal per shqetesimin.Kisha kohe qe nuk kisha hyre ne kete forum e nuk e dija qe ishte hapur kjo tema e re per njerezit qe kerkojne te afermit qe nuk i din ku mund ti kene.Lexova postimin tend e mendova te hy ne kontakt me ty.Une kerkoj nje djalin e halles qe jeton ne greqi ka nja 12vjet.Para ca viteve kisha kontakt me te dhe jetonte ne Krete.Pastaj shkoi me pune ne Athine.Kam pasur edhe prej Athine kontakt vetem nja 2 here dhe pastaj ai e ka humbur ose nderruar nr.e celularit.Tentoj ta kontaktoj ne ate nr.por me del sekretaria dhe thote qe ky nr. nuk ekziston me.Te them te drejten sdi fare te bej me per ta kerkuar sepse edhe une nuk ndodhem aty afer per arsye se jetoj ne Portugali.Nuk e di si do te falenderoja ne qofte se do me jepje ndonje informacion mbi vendndodhjen e tij,do informacion brenda mundesive tuaja.Une te kam nisur edhe nje foto tijen qe mesa shoh une punon o ka punuar ne nje cafe o bar.Nuk pres pergjigje te shpejte se e kuptoj qe edhe ju keni jeten tuaj,punet e perditshme.Ne qofte se gjeni ndonje informacion kurdo qofte une po ju le nje kontakt timin. e mail.
  arvidabazi@hotmail.com arvid69@gmail.com ose nr.cel.mjafton te me nisesh 1 zile e te marr une menjehere.00351918133842.Edhe nje here te kerkoj falje per shqetesimin por e shoh qe e vetmja shprese qe kam per ta gjetur jeni ju.flm dhe shpresoj te degjohemi shpejt

  E lexova me vemendje postimin tuaj edhe me vjen keq per kete qe ju ka ndodhur juve!
  Ajo qe doja te shtoja eshte, per te plotesuar sa me mire kete njoftim qe keni bere, a e keni mundesine qe te bashkangjisni edhe nje foto te kusheririt tuaj pasi cdo kush mund ta lexoj kete shkrim ose edhe mund ta kene pare djalin e halles tuaj por nqs ju nuk vendosni nje foto mundesite qe dikush te pergjigjet ketu jan te pakta. Me respekt Engjo
  Jetoje jeten sa je i ri .!!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 7 postime
  Ti sikur je CIA mer daje qe thu postoni ketu ene ja u gjej une.

 6. #6
  DR-GR Maska e oliver55
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Europa
  Postime
  666
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me aq sa kam mundesi, dhe brenda ligjeve.bej te pamunduren per te gjetur gjerez te humbur.Pa as nje lloj interesi,thjesht ne menyre njerzore.
  PARA KOMBIT DHE KOMBESISE. VE NJERIUN;

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-09-2010
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Thumbs up

  Citim Postuar m par nga oliver55 Lexo Postimin
  nese kerkoni persona ne greqi. jap ndihmen time.
  kerkoj shokun tim te ngusht qe kam 4 a 5 vjet qe spo lidhem dot quhet artur golloshi banonte ne rodos ju faleminderit ari bishanitelavivisrael

 8. #8
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  38
  Postime
  283
  Faleminderit
  15
  7 falenderime n 6 postime
  ore beni ndonje kerkes serioze ca jane keto kerkoj aqif kopertonin edhe kaq thoni moshen nga eshte edhe pse ofrohet tjetri te ndihme ju nuk jepni as informacione te sakta nccc e di sa aqifa e kopertona mund te jen ne gr me te njetin emer as mosh as foto lini informacion te sakte
  Na mbyten servilat.com

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-09-2011
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Kerkoj Rikard Priftin

  Kerkoj nje mikun tim nga Tirana me emrin Rikard Prifti qe ka shkuar ne Athine ne vitin 1993. I kam humbur kontaktet ne vitin 1998. Eshte 46 vjec. Ju falenderoj pa mase per ndihmen qe mund te me jepni.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Elton Luarasi : 03-10-2011 m 04:41

 10. #10
  E dua letrsin Maska e chengiz
  Antarsuar
  25-03-2012
  Vendndodhja
  Kukes
  Postime
  106
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  pershendetje me dhimbje te thell ju lus qe ta kerkoni ne te gjith boten te gjith shqiptaret qe jeton jash territorit te shqiperis te kerkojn vajzen nga kukesi bleona ahmataj ju lus per konsiderat dhe nese gjeni ndonje informacion ju lutem informoni stafin e njerezve te humbur si dhe mund te hyni edhe ne faqen zyrtare te saj www.njereztehumbur.al per te pa foten

  ta bashkojme nenem me te bijen se ne ket rrembim jam shum i sigur se kan lidhje te afermit e bleones sidomos gjyshja e saj dhe halla

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-09-2012
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Post Krkojm djalin n Greqi

  Krkojm djalin n Greqi q prej 15 vjetsh
  Quhet Bledion TERPOLLARI - nga Lai. Kush e ka par dhe ka dijeni ju lutem na ndihmoni sidomos ju lutem shokve t tij t gjimnazit "At Shtjefn Gjeovi" t Lait
  Ndryshuar pr her t fundit nga flamur.t : 23-11-2012 m 13:58

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-09-2012
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Krkojm prej 15 vjetsh Bledion Terpollarin n Greqi ju lutem t gjithve q kush e ka par dhe ka dijeni t njoftoj n flamurterpo@hotmail.com. Krkojm ndihmn e shokve t tij n t gjimnazit "At Shtjefn Gjeovi" t Lait
  Pr t par foton kliko n njerz t humbur

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-09-2012
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Krkojm prej 15 vjetsh djalin ton n Greqi, quhet Bledion Terpollari Ju lutem t gjithve q, kush e ka par apo ka dijeni pr dika t njoftoj n flamurterpo@hotmail.com. Veanrisht krkojm ndihmn e shokve t tij t gjimnazit "At Shtjefn Gjeovi" n La si dhe ju lutem gjith atyre q kan udhtur apo jetuar ose q din dika t na i thon n mnyr anonime.........
  Pr t par foton kliko n njerz t humbur[/QUOTE]

Tema t Ngjashme

 1. Nse krkoni persona n Turqi - bjeni krkesn tuaj ktu
  Nga White_Shadow:) n forumin N krkim t personave t humbur
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 31-05-2015, 08:40
 2. Nse ju krkoni persona t humbur n USA
  Nga ImHere n forumin N krkim t personave t humbur
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-09-2006, 12:11
 3. 6 Persona Kalojne Lanen me Varke
  Nga Hyllien n forumin Lojra dhe rebuse
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 11-11-2005, 04:23
 4. Evropa dhe vrassit e gjuhve
  Nga Kryeplaku n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 23-12-2004, 08:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •