Close

Rezultati i Sondazhit: Kush i " vesh pantollonat" ne familjen tuaj?

Votues
40. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • baba

  15 37.50%
 • nana

  2 5.00%
 • te dy

  6 15.00%
 • vllai

  0 0%
 • motra

  0 0%
 • te gjithe

  10 25.00%
 • asnje

  7 17.50%
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 37
 1. #-19
  i larguar :-)) Maska e albunkers
  Anėtarėsuar
  10-04-2007
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  139

  Kush "komandon" ne familjen tuaj?!

  He ēa ndodh ne familjen shqiptare, kush e ben ligjin?!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DI_ANA : 22-12-2007 mė 10:49
  .....................................

 2. #-18
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Eh ne familjen time e benin ligjin te dy ...

 3. #-17
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  40
  Postime
  6,846
  Gruaja, gruaja ben ligjin.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 4. #-16
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  36
  Postime
  1,277
  Mami dhe babi, ndonjehere gjith bashk, mvaret nga disponimi

 5. #-15
  beby Maska e jesu
  Anėtarėsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Ne shtepine time kur isha une e vogel i vishte babi edhe mai por.....tani qe u rrita mi veshen eshe mua.
  Jo vertet jemi te barabarte ne familje dhe kur marim nje vendim e shqyrtojme te gjithe dhe vendosim pa ulur vlerat e skujt. Disa kane pervojen e jetes e disa mencurine e saj keshtu sdo nenvleresuar asnjera nga te dyja.

  Rendesi ka qe jemi te lumtur!
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 6. #-14
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,483
  o pufi nuk me thua ti ke pervojen apo mencurine?

  gruaja.
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 7. #-13
  beby Maska e jesu
  Anėtarėsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Citim Postuar mė parė nga Clauss Lexo Postimin
  o pufi nuk me thua ti ke pervojen apo mencurine?

  gruaja.
  Hemmmm mencurine mo mencurine se jam shum i vegel per pervoje nuk mendon
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 8. #-12
  Canna-log Maska e Artson
  Anėtarėsuar
  24-07-2007
  Vendndodhja
  Loading...
  Mosha
  17
  Postime
  416
  Shume metafore pa kuptim, kush vesh pantallonat...

  Thjesht nga logjika, ai qe mban pantallona.

  Ne Shqiperi sigurisht, eshte anomali qe ligjin ta bej gruaja. Sapo rritet djali ia rremben te atit.
  Kur jam rrethuar nga njerėz tė vegjėl s'ndjej madhėshti, por mjerim! M.Roēi

 9. #-11
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,589
  Babai mbahet si kryetari ( ka dhen kontribut per te na bere koken )
  Nena mbahet si kryetare ( se na ka ber koken)
  Motra respektohet ( e duam me gjith shpirt japime dhe jeten per te)
  Vellezrit... hemm jemi 4 lol ( te gjith komandojme jeten tone, por jemi nje per te gjith e te gjithe per nje) si muskutieret

  ama te gjith me pantallona rrijme, te gjith komandojme jeten tone, por ne raste te veshtira edhe ne festa edhe ne lumturi, te gjith jemi bashke.

  kshu qe...
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 10. #-10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  783
  tani.sa per pantallonat,secili vesh te tijat.sa per ligjin,nuk besoj se dikush do te bente ligjin mbi jeten time.jemi njerez te lire.pergjegjes per veprimet tona.

 11. #-9
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Lool hahahahahhahaha e fort kjo tem po ju jap nje pergjigje te shkurter ata te mite jan rritur Burri si burr dhe gruja si grua nuk mendoj se do dale ndonje grua me pantallona burri ne nje familje :P
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 12. #-8
  jo te gjithe kan nje mase pantallonash looooooooooool shaka shaka
  nejse ne familjen time ne shumicen e rasteve kan qen prinderit e mi qe e kan then fjalen e fundit gjithmon, sa per moter e vlla jemi 1 me 1 kshuqe nuk dine nga tia mbajne ata te mite se jo per gje po vet e kishin fajin qe na lan kshu nga 1 laj thaj si cuni si goca

 13. #-7
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
  jo te gjithe kan nje mase pantallonash looooooooooool shaka shaka
  nejse ne familjen time ne shumicen e rasteve kan qen prinderit e mi qe e kan then fjalen e fundit gjithmon, sa per moter e vlla jemi 1 me 1 kshuqe nuk dine nga tia mbajne ata te mite se jo per gje po vet e kishin fajin qe na lan kshu nga 1 laj thaj si cuni si goca
  Rroft Populli I Kucoves Ishalla Nxjerr Gjithmon Femra Te Ndritura Si Ti
  Laj thaj un pantallonat i mbaj
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 14. #-6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,796
  ku eshte opsioni "une"??

 15. #-5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-10-2007
  Vendndodhja
  Tirona Metropol
  Postime
  77
  te gjithe me te drejta te barabarta......por kur eshte pune per familjen dhe sbiem ne nje mendje fjalen e fundit e thote baba........gjithmon ne qofte se eshte e pranueshme nga te gjithe ne.....ne ate familje qe drejton gruaja shpin e ka mare era.....

 16. #-4
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  30
  Postime
  437
  Citim Postuar mė parė nga xhensila86 Lexo Postimin
  te gjithe me te drejta te barabarta......por kur eshte pune per familjen dhe sbiem ne nje mendje fjalen e fundit e thote baba........gjithmon ne qofte se eshte e pranueshme nga te gjithe ne.....ne ate familje qe drejton gruaja shpin e ka mare era.....
  edhe une mendoi keshtu si xhensila86

 17. #-3
  i larguar :-)) Maska e albunkers
  Anėtarėsuar
  10-04-2007
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  139
  Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
  ku eshte opsioni "une"??
  mendoj se opsioni une mund te jete cili te pershtatet ty,,, p.sh nese je motra , nena , vllai ose baba,,, mgjtht nese do te vihej ky opsion atehere do duhej qe te specifikoje se ca poziocioni ke ne familje...
  p.s meqe moderatori/ja i temes paska bere goxha ndryshime ,,, mundet edhe ta shtoj ate opsion....
  (po ne forum kush "komandon" ?? )
  .....................................

 18. #-2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  jemi te gjthe bosa ne shpi,
  ne fakt i bie te jete se nuk komandon asnjeri.
  Liri demokraci, liri demokraci .

 19. #-1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  14-11-2007
  Vendndodhja
  ne kabul tu bo plazh
  Postime
  784
  Vallahi Pantallona Veshim Te Gjith SE AJN TE REHATSHME Po Ligjin E Bo Gruja Hahahah.ma Ka Bo 7 Me 3 Se Jom Tifoz I Partizonit.ec Lal

 20. #0
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  45
  Postime
  1,946
  Ne Familjen Time Jemi Tre Veta

  Babi Mami Dhe Une...

  Dhe Cdo Gje Per Ne Eshte E Barabarte ...

  Takohemi Ditėn e Gjykimit

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Wehhabizmi sipas Ehl-i Sunnetit
  Nga Bani gjk nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 12:28
 2. Mbi dashurine
  Nga ani-ani80 nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-03-2006, 12:05
 3. Vizita e Varreve dhe kerkimi i ndihmes nga i Varrosuri
  Nga hasanii nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-07-2005, 06:44
 4. Mbi Familjen Homoseksuale
  Nga Bekim Ismaili nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-03-2004, 18:46
 5. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-03-2004, 14:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •