Close
Faqja 0 prej 10 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 193
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Antarsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399

  Zgjedhjet e prgjithshme ne Kosov

  Tung,

  Zgjedhjet po afrohen ne Kosove. Deshta te di per kosovaret sa do dalin ne zgjedhje. per ju qe jeni ketu..

  Nese po per kend do votoni nese nuk eshte sekret a?

  Une do dal ne zgjedhje do votoj per Behxhet Pacollin.

  Po JU?
  Tungitos pra.
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 2. #2
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967
  Normale qe te gjithe jane te vetedijshem se pjesmarrja ne zgjedhje eshte e rendesishme dhe obligim moral i gjdo qytetari te Kosoves.


  Goxha kanditat po votojshe ti
  E di B.Pacolli ku eshte parlamenti i Kosoves?!
  Se Kosoven nje zot e di si e ka gjete ne Harte besoj rastesisht po nuk e di nese aty jan vendodhjet e institucioneve tona.

  Hajt Tung dhe ti

 3. #3
  me 40 hajdut Maska e alibaba
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  34
  Postime
  5,644
  Une do dal ne zgjedhje do votoj per Behxhet Pacollin.
  Lumja ti, pr kon po votojshe. Sa po t marr lakmi.
  Un pr veti nuk po dal n'zgjedhje.

 4. #4
  Citim Postuar m par nga alibaba Lexo Postimin
  Lumja ti, pr kon po votojshe. Sa po t marr lakmi.
  Un pr veti nuk po dal n'zgjedhje.
  Une do t'zgjidhja ty po te votoja atje

  edhe Dodonin

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Antarsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Lumja ti, pr kon po votojshe. Sa po t marr lakmi.
  Un pr veti nuk po dal n'zgjedhje.

  Del ne zgjedhje dhe voto per behgjet Pacollin.
  E di , shume kosovar nuk do dalin ne zgjedhje sepse jane te zhgenjyer nga gjendja ketu ne Kosove, nga parregullesit e sene sene por mendoj qe eshte obligim si qytetar te Kosoves te dalim .

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Antarsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Goxha kanditat po votojshe ti
  E di B.Pacolli ku eshte parlamenti i Kosoves?!
  Se Kosoven nje zot e di si e ka gjete ne Harte besoj rastesisht po nuk e di nese aty jan vendodhjet e institucioneve tona.

  Hajt Tung dhe ti


  1. Behgjet Pacolli is number one, normal qe e votoj .
  2. Mabetex me Behgjet Pacollin kane ndertu parlamentin e Kosoves , si nuk e di ku eshte?.
  3. Ne Kosove ka lindur B.Pacolli , tani eshte kthyer per ta ndertuar Kosoven.

  Cheers tash

 7. #7
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967
  Citim Postuar m par nga Meritaaa Lexo Postimin
  1. Behgjet Pacolli is number one, normal qe e votoj .
  2. Mabetex me Behgjet Pacollin kane ndertu parlamentin e Kosoves , si nuk e di ku eshte?.
  3. Ne Kosove ka lindur B.Pacolli , tani eshte kthyer per ta ndertuar Kosoven.

  Cheers tash
  Per cfare nr one moj?
  Dhe tani eshte kthyer e the edhe vete,po deri tani moj vajz e di ti dhe pacolli yt sa sakrifica sa gjaku sa mundi u be te arrhet deri ketu ku jemi sot?

  Ahhh jo kjo ska rendesi se deri tani nuk do ecte biznesi mire tani po pse mos te kthehet gjdo gje do i shkon mire ne biznes.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Antarsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Per cfare nr one moj?
  Dhe tani eshte kthyer e the edhe vete,po deri tani moj vajz e di ti dhe pacolli yt sa sakrifica sa gjaku sa mundi u be te arrhet deri ketu ku jemi sot?

  Ahhh jo kjo ska rendesi se deri tani nuk do ecte biznesi mire tani po pse mos te kthehet gjdo gje do i shkon mire ne biznes.

  Cfare gjaku , per cfare sakrifice e ke fjalen / cka eshte bere : te tregoj une , korrupsion si semundje e pasheruar ketu te ne. parregullesi, hajni, nepotizem e shume sume cka. bere per bere kane bere nderkombetaret ne KS se keta politikanet tane qe jane ne pushtet jane vetem servila karrshi tyre dhe asgje tjeter dhe pike. nejse ska lidhje

 9. #9
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967
  Citim Postuar m par nga Meritaaa Lexo Postimin
  Cfare gjaku , per cfare sakrifice e ke fjalen / cka eshte bere : te tregoj une , korrupsion si semundje e pasheruar ketu te ne. parregullesi, hajni, nepotizem e shume sume cka. bere per bere kane bere nderkombetaret ne KS se keta politikanet tane qe jane ne pushtet jane vetem servila karrshi tyre dhe asgje tjeter dhe pike. nejse ska lidhje
  O vajz e di ca po flet?
  Te lutem hapi syt mire se veshet i paske te mushur edhe ate keq fare te pakten syt hapi dhe shikoje realitetin me mire...

  Tani si cfare gjake moj po thua?
  Jo tani shiko ta them une ty se ti mua asgje nuk me the ne fakt me erdhi keq ate qe lexova nga ty.

  Ne Ks kishte lufte zonjush u vrane shumeeee e di bota kete gje ishish Shqiptar Merita jo nderkombetar

  Sa i perket skrificave bejme gjdo dite nga me te ndryshmet si politikanet tone ashtu edhe populli keto po i bejem per hire te pavarsis ti deshmojme botes se e meritojm pavarsin
  Si thua ti nuk eshte sakrific per nje familje Shqiptare ne Ks sot te ja shtrin doren nje familje serbe per integrim?Llogjiko pak te lutem

  Korrupcion ka dhe ne shtet tjera moj ne te pakten as shtet nuk jemi mos ma hap barkun plssssss.

  P.S.Po po te nderkombetaret mbaju ti....

 10. #10
  me 40 hajdut Maska e alibaba
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  34
  Postime
  5,644
  Citim Postuar m par nga Meritaaa
  Del ne zgjedhje dhe voto per behgjet Pacollin.
  E di , shume kosovar nuk do dalin ne zgjedhje sepse jane te zhgenjyer nga gjendja ketu ne Kosove, nga parregullesit e sene sene por mendoj qe eshte obligim si qytetar te Kosoves te dalim .
  Zgjedhjet duhet t bojkotohen, sepse ato jan nj mashtrim. Kot e ke q zgjedh, pushtetin e ka tjetrkush, ne jemi t okupuar.

  Citim Postuar m par nga D%G_Feminine
  Une do t'zgjidhja ty po te votoja atje

  edhe Dodonin
  hej flm shum, e ke dhe ti nj kolltuk t rezervuar

 11. #11
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967
  alibaba e nese bojkotohen cili eshte perfitimi yne?Ne favor te kujt do ishte bojkotimi?

 12. #12
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Ishalla votohet ma i miri dhe fiton ma i miri , ne kete situat qe gjendet Kosova i duhen udheheqes te mencur dhe qe kan aritut me merita deri ne pozitat e tyre , sepse ndryshe pavaresia sa me shume largohet , keshtu qe sa me shume te votoni , dhe ishalla votohet i sakti
  Sui generis

 13. #13
  me 40 hajdut Maska e alibaba
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  34
  Postime
  5,644
  alibaba e nese bojkotohen cili eshte perfitimi yne?Ne favor te kujt do ishte bojkotimi?
  Mos-votimi tregon q populli nuk i beson asnjrit hajdut, prve ksaj sht edhe nj hap drejt revolucionit.
  sht e kuptueshme q edhe vetm 1% e popullsis t dal n zgjedhje, prsri UNMIK-u do t'i pranoj zgjedhjet si t ligjshme. Atyre nuk u intereson pse shumica e popullsis nuk merr pjes n zgjedhje. Prve ksaj, edhe hern e kaluar n zgjedhje kan marr pjes m pak se gjysma e zgjedhsve.
  Mirpo, me rndsi sht q ne t mos e votojm. Pse t'i lejojm me dorn ton, q t na vjedhin. Mendoj se ktu nuk m vend pr reklama partiake, jo ky tjetri m i mir jo aj m i mir, q t gjith jan njsoj, u pa se ka jan. Edhe Behxhet Pacollin e kan ftue kta t hujt pr interesa politike, pr me ju than popullit se kta q ken deri tash ishin hajna e tash ja ky ma i mir. Po edhe aj s'ka kah del ndryshe. Prderisa ka krijue parti, aj sht pjes e ktij pushteti kolonial, sepse nuk mund t krijosh parti pa e pranue pushtetin diktatorial t UNMIK-ut.
  Mos-pjesmarrja n zgjedhje u tregon atyre politikanve gabel se populli i konsideron ata si copa plehu, mbeturina e jo njerz.

 14. #14
  me 40 hajdut Maska e alibaba
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  34
  Postime
  5,644
  Ishalla votohet ma i miri dhe fiton ma i miri , ne kete situat qe gjendet Kosova i duhen udheheqes te mencur dhe qe kan aritut me merita deri ne pozitat e tyre , sepse ndryshe pavaresia sa me shume largohet , keshtu qe sa me shume te votoni , dhe ishalla votohet i sakti
  Ma i miri, e ma i sakti mund t jet vetm ai q sundon bashk me popullin. Kta q ti thua t'i votojm, jan ata q shtjen e Kosovs e kan br si shtje personale. Shkojn n Vien, shkojn n Njujork, bajn pazare shesin toka, shesin komuna, shtyjn pavarsin, kthehn n Kosov vjedhin popullin.
  Se largohet pavarsia nuk sht faji te pjesmarrja ose jo n zgjedhje, pavarsin po e shtyjn kta politikant e tu, se ju konvenon ashtu, se vjedhin miliona, e po e shtrydhin popullin.

  Mos dilni n zgjedhje.
  Mos votoni plehrat kundrmues.

 15. #15
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Antarsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,216

  Question

  Citim Postuar m par nga Meritaaa Lexo Postimin
  Tung,

  Zgjedhjet po afrohen ne Kosove. Deshta te di per kosovaret sa do dalin ne zgjedhje. per ju qe jeni ketu..

  Nese po per kend do votoni nese nuk eshte sekret a?

  Une do dal ne zgjedhje do votoj per Behxhet Pacollin.

  Po JU?
  Tungitos pra.
  e mjera kosove e mjera si te kane katandisur
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 16. #16
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967
  Citim Postuar m par nga alibaba Lexo Postimin
  Mos-votimi tregon q populli nuk i beson asnjrit hajdut, prve ksaj sht edhe nj hap drejt revolucionit.
  sht e kuptueshme q edhe vetm 1% e popullsis t dal n zgjedhje, prsri UNMIK-u do t'i pranoj zgjedhjet si t ligjshme. Atyre nuk u intereson pse shumica e popullsis nuk merr pjes n zgjedhje. Prve ksaj, edhe hern e kaluar n zgjedhje kan marr pjes m pak se gjysma e zgjedhsve.
  Mirpo, me rndsi sht q ne t mos e votojm. Pse t'i lejojm me dorn ton, q t na vjedhin. Mendoj se ktu nuk m vend pr reklama partiake, jo ky tjetri m i mir jo aj m i mir, q t gjith jan njsoj, u pa se ka jan. Edhe Behxhet Pacollin e kan ftue kta t hujt pr interesa politike, pr me ju than popullit se kta q ken deri tash ishin hajna e tash ja ky ma i mir. Po edhe aj s'ka kah del ndryshe. Prderisa ka krijue parti, aj sht pjes e ktij pushteti kolonial, sepse nuk mund t krijosh parti pa e pranue pushtetin diktatorial t UNMIK-ut.
  Mos-pjesmarrja n zgjedhje u tregon atyre politikanve gabel se populli i konsideron ata si copa plehu, mbeturina e jo njerz.
  alibaba e kuptoj revoltimin tende
  Por nuk pajtohem me ty jo ne pergjithesi te jem e sakte ne duhet te dalim ne zgjedhje po prpiqemi te formojme shtet sovran dhe demokratik...E shikon si jemi bere eksperiment i botes?
  Sa i perket politikaneve ne gjdo vend te botes ndodhin keso gjera une nuk e njohe asnje politikan qe nuk shahet,edhe kjo ska per te ndodh asnjeher ne historn e njerezimit per vete faktin sepse nuk mund ti kenaqesh te gjithe.

 17. #17
  me 40 hajdut Maska e alibaba
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  34
  Postime
  5,644
  Por nuk pajtohem me ty jo ne pergjithesi te jem e sakte ne duhet te dalim ne zgjedhje po prpiqemi te formojme shtet sovran dhe demokratik...E shikon si jemi bere eksperiment i botes?
  Edhe zgjedhjet jan pjes e ktij eksperimenti.
  UNMIK po t thot zgjedhi politikant, por un jam q sundoj ktu.
  Ne jemi shum larg nga formimi i shtetit t pavarur e demokratik. Tepr larg. Ne jemi duke shkuar nn kthetrat e Serbis. Merre lexo Pakon e Ahtisarit q e kan miratuar kta politikaj.
  E sheh se 'kan miratuar.
  Pastaj a t kan treguar politikant ty si qytetare se far kan shitur n Vien?
  A t kan treguar se me cilin shtet i bie shtpia jote, me Serbi a me UNMIK?
  Lri pallavrat e gabelve, se jan tue na ba vorrin.

 18. #18
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967
  Citim Postuar m par nga alibaba Lexo Postimin
  Edhe zgjedhjet jan pjes e ktij eksperimenti.
  UNMIK po t thot zgjedhi politikant, por un jam q sundoj ktu.
  Ne jemi shum larg nga formimi i shtetit t pavarur e demokratik. Tepr larg. Ne jemi duke shkuar nn kthetrat e Serbis. Merre lexo Pakon e Ahtisarit q e kan miratuar kta politikaj.
  E sheh se 'kan miratuar.
  Pastaj a t kan treguar politikant ty si qytetare se far kan shitur n Vien?
  A t kan treguar se me cilin shtet i bie shtpia jote, me Serbi a me UNMIK?
  Lri pallavrat e gabelve, se jan tue na ba vorrin.
  Patjeter qe jane pjes e eksperimentit,pastaj eshte thik me dy theha dole ne zgjedhje voton politanent tane,prapUNIMK do jete ketu siqe the the vete,po nuk dole prap do na zene Koken Uniku dhe Bota ,se nuk jemi te gatshem per pavarsi e gjera te tilla....Ne vertet jemi ne hall e kishim serbin ushtronte dhune si te donte mbi ne e taniiiii dhuna me e poshter psiqike po na behet.

  Tek e fundit alibaba nuk eshte faji vetem i politikaneve jo se kerkuam liri eshte dasht ta fitojm si i ka hije jo duke dezertu nga lufta tere ai popull.....

 19. #19
  me 40 hajdut Maska e alibaba
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  34
  Postime
  5,644
  Patjeter qe jane pjes e eksperimentit,pastaj eshte thik me dy theha dole ne zgjedhje voton politanent tane,prapUNIMK do jete ketu siqe the the vete,po nuk dole prap do na zene Koken Uniku dhe Bota ,se nuk jemi te gatshem per pavarsi e gjera te tilla....
  Prandaj duhet t distancohemi i tr populli na politikant, sepse jan ata q vetm thon lepe peqe, kado q t thon t huajt. Na duhet nj z i fort, q i mbron t drejtat e ktij populli. Politikant nuk e kan br. Zri m i fort sht revolucioni me referendum.

  Tek e fundit alibaba nuk eshte faji vetem i politikaneve jo se kerkuam liri eshte dasht ta fitojm si i ka hije jo duke dezertu nga lufta tere ai popull.....
  Nse kemi dezerue, e kemi pr vete. Nuk i kemi borxh UNMIK-ut q t na sundoj. Nuk i kemi borxh askujt asgj, jemi ne ata q na kan borxh t tjert.

 20. #20
  soKKestreL Maska e soKKol
  Antarsuar
  24-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Mosha
  32
  Postime
  107
  Une do votoj per Veton Surroin, eshte me i menquri nga te gjithe dhe eshte per vetshpalljen e pavaresis se Kosoves.
  Behxhet Pacolli ka nje prapavije te keqe per mendimin tim

Faqja 0 prej 10 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Bisedimet pr statusin e Kosovs n tetor 2005
  Nga Harudi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 08-10-2005, 16:27
 2. Strategjia e opozits n zgjedhjet lokale
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-08-2003, 11:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •