Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 71 prej 71
 1. #61
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  Weh Shum Qetesi TeXaSi , Ku Jan Shqipet e TeXaSit
  BanDa-BuTueSi

 2. #62
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-08-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  I ka kap zheguuu

 3. #63
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-12-2006
  Vendndodhja
  El Paso TX
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  Prej qe jom ardh ktu ne fun te Majit zheg I madh. Spo bojke me jetu gat ktu se po ta prishke trrunin ky van.
  BTW, une jame ne Fort Bliss, nese dikush e vizitot venin knejna, ma shkruni nje email e shihemi.
  Legends may sleep, but they never die.

 4. #64
  LIMELIGHT Maska e Elbatik
  Antarsuar
  19-08-2004
  Vendndodhja
  SH.B.A
  Mosha
  37
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  A ka ndonje kafe shqiptaresh ketej nga north dallas? Sa kam levizur nga NYC ketu ne dallas, e spo di ku mblidhen shqipet flm paraprakisht per cdo info.

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e dorjan hyseni
  Antarsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  brooklyn
  Mosha
  30
  Postime
  74
  Faleminderit
  6
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  nqs do ishte fjala per ne HUSTON un jam ne shoqaten ARBERIA te cilen e sponcorizon nje miku im i familjes ,, dhe me gjith qef do te ndihmoja ,,por ne Dallas nuk kam shum shok (pervec se amerikan) nqs do mund te bej dicka ,, rrespekte

 6. #66
  LIMELIGHT Maska e Elbatik
  Antarsuar
  19-08-2004
  Vendndodhja
  SH.B.A
  Mosha
  37
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  Citim Postuar m par nga dorjan hyseni Lexo Postimin
  nqs do ishte fjala per ne HUSTON un jam ne shoqaten ARBERIA te cilen e sponcorizon nje miku im i familjes ,, dhe me gjith qef do te ndihmoja ,,por ne Dallas nuk kam shum shok (pervec se amerikan) nqs do mund te bej dicka ,, rrespekte

  Rrofsh ne houston eshte larg me shku per kafe vllai thash mos do ket ndonje ketej nga dallas, si tipi kafeve qe jan ne bronx

 7. #67
  i/e regjistruar Maska e dorjan hyseni
  Antarsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  brooklyn
  Mosha
  30
  Postime
  74
  Faleminderit
  6
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  kam jetu dhe ne NYC so e di se eshte andej ,, por ta siguroj qe ktu ne texas esht shum ndryshe ,, nuk ka kafene si ne bronx brooklyn apo queens ,,,, ktu jan pak ndryshe ,,, dhe shqiptaret ktu jan shum me te "amerikanizuar" se shqiptaret e nyc ,, nuk esht se ta varin shum ,, ti mos e merr per baze mendimin tim por thjesht esht idea ime nga se kam par per 1 vit ktu ,, te uroj gjith te mirat dhe nese me degjon mua ,,, me mir behu shok me american broo,,, god bless u

 8. #68
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-12-2006
  Vendndodhja
  El Paso TX
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  Muajin tjetr shpresoj se e vizitoj San Antonio ose/edhe Dallas, dhe kisha pase dshir me u taku me ju qe jetoni atje.
  Ndryshuar pr her t fundit nga GodSon : 10-04-2015 m 05:21

 9. #69
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  23-05-2015
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  Pershendetje jam admir sinani nga kosova dhe kam fituar llotarin amerikane per green card por per ta vazhduar aplikacionin e radhes me duhet nje garantus si fillim per te qendruar tek ai un I kisha pagu sepse nuk kam asnje te aferm ne amerik. Nqofse mundet dikush ma dhan ni pegjigjje ose ni ndihm do jem falemnderus gjith jeten. Sepsekjo eshte nje shanc jetsore. Kalofshi mir.

 10. #70
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-08-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  kete vit askush nuk paska shkruar asgje keshtu qe po e thyej akullin, Pershendetje te gjithe shqipetareve ne Texas edhe vende tjera.

 11. #71
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-12-2006
  Vendndodhja
  El Paso TX
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  Prshndetje krejtve,

  Shpresoj q jeni mir t gjith, dhe uroj q t mos harroni rrnjt!

  Urime 2020!


  Rrespekt

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema t Ngjashme

 1. Sul Hotla (1875-1947), Nj Jet Pr Shqiprin
  Nga strong_07 n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 17:32
 2. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
 3. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 14:25
 4. Kristo Frashri: Dilema pr Himarn
  Nga Qafir Arnaut n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
 5. Letrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 15:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •