Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 70
 1. #41
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  12.22 qenka..


  Yyt.


  Ike ti? Ika dhe un se mu be qumshi gati, sapo e kam zier.. Gjum te embel ti.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 2. #42
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Une kam dy ore qe ta kam thene ty po pse nuk shikon dot ti qe TX dhe IL (Chicago) jane ne te njejten ngjyre, c'te bej une? lol

  Ulu, 2-sh.

 3. #43
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Te ngaterrova me EL Pason.

  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #44
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Edhe ne El Paso aq eshte po ik se u bere per t'u perjashtuar nga shkolla.

  Ika, ika dreq se me le pa pare filmin. Keshtu eshte kur ke te besh me nxenes qe e kane marre shkollen me mik.

 5. #45
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga INFINITY Lexo Postimin
  Edhe ne El Paso aq eshte po ik se u bere per t'u perjashtuar nga shkolla.

  Ika, ika dreq se me le pa pare filmin. Keshtu eshte kur ke te besh me nxenes qe e kane marre shkollen me mik.
  He mi ti se El Paso anon i cike nga ngjyra tjeter, pastaj se mos dija un qe ndahen me ngjyra kta.

  Ca ti besh, kshu eshte kur e ke pas shtepin ne Lac, e merr shkollen me presion!
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 6. #46
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Fort Worth

  Citim Postuar m par nga INFINITY Lexo Postimin
  Cfare te pelqen te Fort Worth?
  Fort Worth eshte vendi ku un bera shum shoqeri , njof njerez shum aty, por eshte njesoj per mu Dallas ,Arlington ,Irvin mesquite , e tjer sepse jan shum close me njera tjetren un kam jetu aty Dallas Fort Worth. Tani momentalisht gjysmen e kohes e kam ne Austin Gjysmen ne Dallas ...
  BanDa-BuTueSi

 7. #47
  GRUP!
  Antarsuar
  11-12-2009
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga BlerinaL Lexo Postimin
  Bukur. Si eshte ambienti, zona? a ka muzik vetem ne fundjave?
  Cfare muzike luhet zakonisht?
  Si po e don ti ...

 8. #48
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ci paska bo Lesh postimet ai qe ka Bashkangjit Temen , Postimi me i pare ka qen bere nga un Shqiptar ne TeXaS edhe i ka humb gjysmen dhe ato qe ka qen me interes ca koti , gjithsesi ju uroj suksese gjithve
  BanDa-BuTueSi

 9. #49
  6-Kateshi Maska e VL.TX.US
  Antarsuar
  18-09-2010
  Vendndodhja
  ATX
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  texasi perfundimisht eshte vari qilloin... te pakten ne Texoma qe jame une ( Wichita Falls ) ...

 10. #50
  6-Kateshi Maska e VL.TX.US
  Antarsuar
  18-09-2010
  Vendndodhja
  ATX
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga DJAL_PELIVAN Lexo Postimin
  Ju Ftojme Shqiptaret ne TeXaS sidomos ata Qe Jetojne ne Dallas Fort Worth Tek Albanian Grill Restaurant "" Cdo Fund Jave Ka Muzike Live Shqip 100% keng dhe valle


  Restauranti ndodhet ne rouf Snou av Ne Fort Worth ""

  Heres tjeter qe do shkoj ne Dallas, po kaloj 1 here nga FW . Ma ka enda per nje vend te tille

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga VL.TX.US Lexo Postimin
  texasi perfundimisht eshte vari qilloin... te pakten ne Texoma qe jame une ( Wichita Falls ) ...
  ka dhe me keq! ke qene ne Laredo? lol

  paska albanian grill restaurant ne dallas.... hmmm qofte, qofte.

 12. #52
  6-Kateshi Maska e VL.TX.US
  Antarsuar
  18-09-2010
  Vendndodhja
  ATX
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga ChuChu Lexo Postimin
  ka dhe me keq! ke qene ne Laredo? lol

  paska albanian grill restaurant ne dallas.... hmmm qofte, qofte.
  Se kam idene fare ku i bie , e jo skam qene. 10 muaj kam qe kam ardh ne USA. e ne keto 10 muaj, skam qene asgjekundi, vec nja 4 dite ne Denver, CO.

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  n'texas i bie, kufi fare fare me mexicen eshte. nejse, lere se ti qenke mish i njome.... gud llak in teksas.

 14. #54
  6-Kateshi Maska e VL.TX.US
  Antarsuar
  18-09-2010
  Vendndodhja
  ATX
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga ChuChu Lexo Postimin
  n'texas i bie, kufi fare fare me mexicen eshte. nejse, lere se ti qenke mish i njome.... gud llak in teksas.
  c'llak zeza. e kuptova, se e kam pare ne harte me duket. Po ktu ku jam une, kta fakirat, gjoja cowboysat me kapele , ter pordh e fantazi, thjesht ta shpifin. Tamam fshat. Nejse sic e the, ka dhe me keq, ta besoj

 15. #55
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  VL.TX.US mire se ta vizitosh ate vend , shum qytete te medhaja i kam vizitu ne USA ai eshte my fever City in USA

  Respekte
  BanDa-BuTueSi

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e soldierly
  Antarsuar
  04-03-2010
  Mosha
  37
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Kam shume memorje te mira nga San Antonio, TX . psh river walk, sea world, Alamo, festivalet etj. Gjithashtu the Capitol Austin, NASA Houston. I Miss Texas!

 17. #57
  6-Kateshi Maska e VL.TX.US
  Antarsuar
  18-09-2010
  Vendndodhja
  ATX
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pas Barbados & Puerto Rico, e kane rradhen qytetet e texasit, mezi po pres te shkoj ne San Antonio & Houston & Austin.
  Dy emra kam n zemr un
  Para m je ti o Vlor

  I dyti sht ekipi yn
  Flamurtari madhshtor

 18. #58
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  un kam jetu ne San Antoni , Austin , Dallas , me pelqe TeXaS`i
  BanDa-BuTueSi

 19. #59
  6-Kateshi Maska e VL.TX.US
  Antarsuar
  18-09-2010
  Vendndodhja
  ATX
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  une jam lart ne Wichita Falls, mu ne mes te country , komplet vari jebet ktu . Ne Denton, Addison, Dallas shkoj shpesh
  Dy emra kam n zemr un
  Para m je ti o Vlor

  I dyti sht ekipi yn
  Flamurtari madhshtor

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-08-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Texas.

  VL.TX.US a je akoma ne Wichita Falls, se edhe une jetoj ne te njejtin qytet ?

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Sul Hotla (1875-1947), Nj Jet Pr Shqiprin
  Nga strong_07 n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 17:32
 2. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
 3. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 14:25
 4. Kristo Frashri: Dilema pr Himarn
  Nga Qafir Arnaut n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
 5. Letrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 15:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •