Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 70
 1. #21
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Zemrushja pershendetje Qenke rikthy ti eee ...
  o Pineli ne Dallas Behen shum here aktivitete ne muzik Shqipe .
  BanDa-BuTueSi

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Virginia Beach
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  A ka mundesi me e shenu adresen?

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Virginia Beach
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me sa di une Shqiptaret ne Texas nuk jan aq shum te organizuar ne shoqatar si PSH. ne shtetet e Lindjes NY NJ. Ndoshta pse nuk jan nje mumer i madhe. Une mendoj edhe largesija luan nje rrol ketu duke pasur parasyshe distanec qe ndan qytet e medha ne Texas. Une jetoj ne TX jam munduar disa her te kontaktoje me shoqatat Shqipetare ne TX por pa sukses.

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Virginia Beach
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Student ne AUSTIN,

  Austin eshte diku 3 ore me vozite nga Dallasi edhe 3 ore nga Hustoni. LLogaritet Texas qendrore. Me qe eshte Kyreqytet i TX ka mundesi qe te kete nje numer te vogel te shqipetarve aty. Ti je nxenes, zakonishte ne shkolle eshte grupi i nxenesve interncjonal nese nuk gjen ndnonje nxenes Shqiptare aty. Bisedon me zyren per studenta internacjonal ne shkoll. Ata zakonishte i kan te gjitha shenimet. Nese nuk ka sukses aty. kerko ne internet Shqiptaret ne Austin.

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e arajka
  Antarsuar
  12-01-2008
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pershendetje

  Tung Blerina

  Jam nga Kosova dhe desha te pershendes

 6. #26
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ku shef Blerina ktu ti ???/
  BanDa-BuTueSi

 7. #27
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ne Austin ka Shqiptar , por per student nuk njof , ata Shqiptar qe njof un jan nga Peja Tropoja Lezha Gostivari e tjer . Un Vet Tani per tani jam gjysmen e kohes ne Austin gjysmen e kohes ne DallaS
  BanDa-BuTueSi

 8. #28
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Killeen ne ca vendi ne Houston e dij se nuk mblidhen Shqiptaret sepse kam qen vet pjes marres kam ardh nga Dallasi atje por Shqiptaret qe nodhen Fort Worth & Dallas jan me te bashkuar edhe shoqata shkon tani per tani ne menyre perfekte edhe tani po presim kur do ta kemi festen e flamurit sepse eshte feste e madhe per ne shqiptaret FLM
  BanDa-BuTueSi

 9. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-09-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tung, Faleminderit per pergjigjet jane shume inkurajuese.
  Juve Djal_Pelivan ju kontaktova e besoj qe kete jave mundemi edhe me e pi kafen e pare bashke. Pas rreth 3 mujve pa pa shqiptare me sy haha!
  Kileen, faleminderit i kam kqyre keto mundesi posa kam ardhur dhe jo, jam shoke me gjerman dhe nje italian kohe pas kohe mirepo shqipetar nuk ka, se paku ne shkollen time.

  Faleminderit te gjitheve, e shpresoj te shihemi kete jave me juve.

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-09-2008
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pershendetej

  pershendetej per te gjith migrantet ne shba ju uroj suksese ne jet

 11. #31
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  nga Dallasi jam un ca do per te ditur me shum ne Dallas
  nga Qytet me te medhaja ne Texas si Houston San-Antoni Austin , ai qe me perlqen me Shum eshte Dallasi & Fort-Worth....
  BanDa-BuTueSi

 12. #32
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Un doja me dite se sa eshte ora tani ne Dallas!


  lol
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 13. #33
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  12:00 - mesnate!

 14. #34
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga DJAL_PELIVAN Lexo Postimin
  nga Dallasi jam un ca do per te ditur me shum ne Dallas
  nga Qytet me te medhaja ne Texas si Houston San-Antoni Austin , ai qe me perlqen me Shum eshte Dallasi & Fort-Worth....
  Cfare te pelqen te Fort Worth?

 15. #35
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga INFINITY Lexo Postimin
  12:00 - mesnate!
  Vone qenka.. Po te ti sa eshte ora? Apo njelloj eshte?
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 16. #36
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Vone qenka.. Po te ti sa eshte ora? Apo njelloj eshte?
  Gjeje vete.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 17. #37
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga INFINITY Lexo Postimin
  Gjeje vete.
  Se tregon oren ajo aty! Spashe gje une.

  Sa eshte ora? Mos me nxirr mua harta..


  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 18. #38
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Nqs te them qe ne Kaliforni tani eshte 10:15pm, por ne NY eshte 1:15am, e gjen dot? lol

 19. #39
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga INFINITY Lexo Postimin
  Nqs te them qe ne Kaliforni tani eshte 10:15pm, por ne NY eshte 1:15am, e gjen dot? lol
  Na bere corap na bere, a je 6 ore prapa ores time ti? I bie te jet te ty 1.18 tani. Un e di qe nga 1 ore levizin shtetet e Amerikes me njeri tjetrin, po CA me NYC levizkan goxha.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 20. #40
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  S'punoka google-i ne Tirane?

  Merre detyre shtepie per neser se do iki te shoh Criminal Minds tani.

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Sul Hotla (1875-1947), Nj Jet Pr Shqiprin
  Nga strong_07 n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 17:32
 2. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
 3. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 14:25
 4. Kristo Frashri: Dilema pr Himarn
  Nga Qafir Arnaut n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
 5. Letrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 15:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •