Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 43
 1. #1
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Ku te download CS 1.6

  Kush mund te me ndihmoj ku te bej download Counter Strike 1.6 ... pasi e luaj ne internet por ne shpi nuk e kam... nqs mund te me gjeni ndonje links ku download do tjua di per nder

  Flori
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 2. #2
  Forza INTER!!! Maska e NBAlbania
  Anėtarėsuar
  10-04-2005
  Vendndodhja
  Ne Toke
  Mosha
  26
  Postime
  389
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shkarko Counter strike 1.6
  Kodi:
  http://baltgames.lv/v2/dl2.php?id=1
  Patch v21
  Kodi:
  http://baltgames.lv/v2/dl2.php?id=150
  Keto jane servera shqiptar

  game.kujtesa.com:27016
  game.kujtesa.com:27017
  game.kujtesa.com:27018

 3. #3
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Paveli i bera download te dyja i instalova... por nuk me ben per asgje... ne internet nuk mund te shtoj dot server sme del me nxjerr sikur ska internet ... nuk krijoj dot as nje server te ri.. maps jan por loja nuk ben start... mund ta dish cfar problemi ka ?

  I bera dhe nje screen shot provov te bej

  connect game.kujtesa.com:27016
  nderkoh qe ket problem nuk ma ben kur luaj ne NETCAFE
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Flori : 23-08-2007 mė 18:19
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 4. #4
  Forza INTER!!! Maska e NBAlbania
  Anėtarėsuar
  10-04-2005
  Vendndodhja
  Ne Toke
  Mosha
  26
  Postime
  389
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mos nuk e ke instaluar patchin ne folderin e lojes?

 5. #5
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  C:\Program Files\Valve

  ketu e kam vendosur patch ... po provoj dhe njeher ta cinstaloj dhe ta bej nga fillimi !
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po botsa per 1.6 ku mund te gjej?
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 7. #7
  Forza INTER!!! Maska e NBAlbania
  Anėtarėsuar
  10-04-2005
  Vendndodhja
  Ne Toke
  Mosha
  26
  Postime
  389
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Instalo kete mod per bots.http://www.speedyshare.com/915720684.html
  Vendose ne menyre manuale folderin e lojes sepse eshte gabim.

 8. #8
  MilanFan Forever Maska e Pajtim123
  Anėtarėsuar
  15-09-2007
  Vendndodhja
  Republic of Kosova
  Mosha
  28
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 9. #9
  Vėshtir Pėr Ta Kuptuar Maska e Dj_PiRoMaN
  Anėtarėsuar
  10-02-2006
  Vendndodhja
  TeToVė
  Mosha
  28
  Postime
  364
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pajtim123 Lexo Postimin
  E bera download cs, edhe botat i bera download i instalova ne te njejtin folder. Por kur krijoj server dhe dua te shty bota nuk me pranon komanden: bot_add .
  A mund te me ndihmoni?  Flm per ndihmen qe do me jepni.
  Loneliness brings pain and pain makes you a genius... ;)

 10. #10
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dj_PiRoMaN Lexo Postimin
  E bera download cs, edhe botat i bera download i instalova ne te njejtin folder. Por kur krijoj server dhe dua te shty bota nuk me pranon komanden: bot_add .
  A mund te me ndihmoni?  Flm per ndihmen qe do me jepni.
  Botet shtohen mbasi ke hyr ne server, mesa mbaj mendun botet i ka vetem CS-NS

  gjithesi provoje krijo nje server shtyp H dhe del menuja !
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 11. #11
  Vėshtir Pėr Ta Kuptuar Maska e Dj_PiRoMaN
  Anėtarėsuar
  10-02-2006
  Vendndodhja
  TeToVė
  Mosha
  28
  Postime
  364
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Flori Lexo Postimin
  Botet shtohen mbasi ke hyr ne server, mesa mbaj mendun botet i ka vetem CS-NS

  gjithesi provoje krijo nje server shtyp H dhe del menuja !
  Po edhe un kam hy ne server e kam kriju serverin dhe po du me i shty botet por nuk ma pranon komanden per ti shty botet. bot_add nuk e pranon e ke te fotoja me lart.

  Provova ket qe the ti shtyp H dhe del menuja po nuk ka asgje.

  Loneliness brings pain and pain makes you a genius... ;)

 12. #12
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Bote ka vetem per CS-NS

  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 13. #13
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Dowload CounterStrike 1.6 Full. +BOT. LANPatch (Cracked)
  http://torrents.thepiratebay.org/350...88.TPB.torrent
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Flori : 11-01-2008 mė 18:33
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 14. #14
  Vėshtir Pėr Ta Kuptuar Maska e Dj_PiRoMaN
  Anėtarėsuar
  10-02-2006
  Vendndodhja
  TeToVė
  Mosha
  28
  Postime
  364
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Nuk downlodohet kjo qe e ke nxjerur tek ky linku. Me nxjer dicka per ta hapur ne open with, e provova me winrar nuk hapet. Cfare eshte si ta hap?
  Loneliness brings pain and pain makes you a genius... ;)

 15. #15
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  bej download Torrent
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 16. #16
  Vėshtir Pėr Ta Kuptuar Maska e Dj_PiRoMaN
  Anėtarėsuar
  10-02-2006
  Vendndodhja
  TeToVė
  Mosha
  28
  Postime
  364
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Klikoj te kjo torent per ta download, dhe pasi e bej save me thot qe ta hapi ne open with e provova me winrar asgje.

  Di dikush tme tregoj si mund te shty bota ne Cs 1.6?
  Loneliness brings pain and pain makes you a genius... ;)

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-10-2004
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  E Bej Download Dhe Me Thote Se Koha Per Tu Bere Eshte 4 Ore E 14 Min.
  Mund Te Me Thote Njeri Nese Normale Eshte Kjo Pasi Un Kam Vodafone 3g Card Nga Kto Te Rejat.

 18. #18
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga episodestory Lexo Postimin
  E Bej Download Dhe Me Thote Se Koha Per Tu Bere Eshte 4 Ore E 14 Min.
  Mund Te Me Thote Njeri Nese Normale Eshte Kjo Pasi Un Kam Vodafone 3g Card Nga Kto Te Rejat.
  Mundet te jete. Varet gjithcka tek torrent dhe sa veta jane ne torrent. Sa po bejn "seed" dmth upload dhe sa po bejne "leech", dmth download/upload.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kush mund te gjej ndonji link (qofte edhe me rapidshare) per ate torrentin e florit.
  Dua linkun e lojes jo torrentit!
  Kush e gjen esht njish1!
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 20. #20
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ditmir Zhuka Lexo Postimin
  Kush mund te gjej ndonji link (qofte edhe me rapidshare) per ate torrentin e florit.
  Dua linkun e lojes jo torrentit!
  Kush e gjen esht njish1!
  http://torrents.thepiratebay.org/350...88.TPB.torrent
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Download Libra Islam
  Nga ILMGAP nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-04-2009, 11:44
 2. Si tė shkėmbej skedarėt nė Internet?
  Nga reni00 nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 28-05-2008, 13:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •