Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 43
 1. #21
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ai donte shkarkim te drejte per drejte te lojes, jo torrent.

 2. #22
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2008
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Flori mire e ka postu nese ti don me lu me Bota mos e instalo Patch se Patch eshte per me lu ne rrejt ne rregull

 4. #24
  Killer*In$tinkt Maska e new-miri
  Anėtarėsuar
  30-11-2007
  Vendndodhja
  Kosova
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Lightbulb

  Counter Strike 1.6 + Patch + boots mund ta gjesh ketu www.ks-player.ch
  Shkon tek meyja Shkarko dhe e gjen 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-01-2008
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pse nuk dallodohet

 6. #26
  HeLlo Maska e dennis-i
  Anėtarėsuar
  08-05-2008
  Vendndodhja
  Ku Ka Njerez Me Shum
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Question ca jeni tu then mer

  asnjera nga kto nuk ben as tek kujtesa nuk me le me hy

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-08-2008
  Vendndodhja
  Pejė
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  map

  edhe une e kom nje pytjeee nese me ndihmon dikush ja di per nder shummm shum ****krejt me bon nrregul [cs] vetem kur hy me lujt stazen de_nuke edhe de_coble nuk bon ma qet >>::'Your map [maps/de_nuke.bsp.] differs from server's'::'<< e spo di ku osht problemii spo di qysh duhet me dowlodu stazen a qka me boo

 8. #28
  S'di si ta le. Maska e meganoi
  Anėtarėsuar
  18-09-2008
  Vendndodhja
  Ne karrige te komjuterit
  Postime
  405
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 9. #29
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Kush e do Counter Strike 1.6 te me kontaktoje me mp eshte me linke rapidshare.4 pjese nga 100 mb.Klm..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 10. #30
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga new-miri Lexo Postimin
  Counter Strike 1.6 + Patch + boots mund ta gjesh ketu www.ks-player.ch
  Shkon tek meyja Shkarko dhe e gjen


  Address Not Found
  Firefox can't find the server at www.ks-player.ch.
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-09-2008
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ku mund te gjej conter-strike 1.8 ose 1.6 mund tė tregoni ne njė web faqe pėr ta shkarkuar

 12. #32
  S'di si ta le. Maska e meganoi
  Anėtarėsuar
  18-09-2008
  Vendndodhja
  Ne karrige te komjuterit
  Postime
  405
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ne www.megaupload.com/?d=NZDUY8ZT eshte counter strike 1.6 no steam me bota
  ::

 13. #33
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Probleme me CS 1.6

  Me falni qe po shkruaj ne nje tem te harruar paksa por kerkoj ndime e specialisteve rreth CS 1.6 e hap lojen kom sXe injected ne rregull e boj connect serverin qe dua dhe Retrying (1) Retrying (2) Retrying (3) dhe nuk me del qe sbon. Ja cfare po me del tani
  sXe Injected: LISTEN SERVER OFFLIN. As Half-Life spo bon e njejta problem. Lexova me lart por nuk e kuptova si ne folderin manual te lojes??

  Ndonjeri qe din rreth ketij problemi te postoji tek kjo teme. FLM
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Slimshaddy : 24-12-2008 mė 05:41
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 14. #34
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Varja su merrka ma kush me CS.!!

  Ka keni hup more lojtar te ashtequajtur.??
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  212.200.126.78:27015 mir se vini ne lugine te preshves ja ip 212.200.126.78:27015 me rrespekt corrotica2online

 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-07-2009
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  cs 1.6 downlad

  per me gjet cs 1.6 hyni te www.kujtesa.com\cs\ e nese doni me i downlad lojrat hyni tek google dhe e shkruani www.anarco jogos.com dhe aty vetėm e shkruani emrin e lojes qe deshironi dhe del loja per me downlad tungiiiii

 17. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-08-2009
  Postime
  88
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  NBAlbania linku eshte i sakte por shkarkii nik behet thote se interneti u nderpre

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-07-2009
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 19. #39
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  thjesht fare shko tek google dhe shkruaj download 1.6 hde kliko nje nga opsionet,nese ke internet explorer me miere duhet te kesh downloduar Download manager se eshte shume i mire,une kshu e downlodova CS 1.6
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 20. #40
  18 scudetti Maska e Gjinokastra
  Anėtarėsuar
  29-08-2009
  Mosha
  29
  Postime
  1,164
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Geri Tr Lexo Postimin
  thjesht fare shko tek google dhe shkruaj download 1.6 hde kliko nje nga opsionet,nese ke internet explorer me miere duhet te kesh downloduar Download manager se eshte shume i mire,une kshu e downlodova CS 1.6
  Po a ėshtė mė mirė Counter Strike Source ?
  [QUOTE =puroshkodran;2654864]Roma del kampion[ /QUOTE]

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Download Libra Islam
  Nga ILMGAP nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-04-2009, 11:44
 2. Si tė shkėmbej skedarėt nė Internet?
  Nga reni00 nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 28-05-2008, 13:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •